Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Budująca Wielkopolska 2008 Poznań i Wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam,

 

ile płaciliście za kierownika budowy? mam propozycje za 2,5 tys za całą budowę, dużo to i mało zależy jak na to spojrzeć. jakie są wasze doświadczenia?

 

Gdzie się budujesz, my mamy za 1500, częsty gość w naszych okolicach. Chyba, że podrożeli :).

 

Chyba raczej są tańsi, do mnie już dzwonią fachowcy szukający roboty. To nie wiosna 2007.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo faktu, że paradoksalnie w Polsce domy szkieletowe są droższe niż murowane straszy mnie tak:

 

:o :o :o :o :roll: :roll: :roll:

 

poszukiwanie przez większość z Was wszystkich materiałów budowlanych (więźby, cegły, dachówki, zaprawy, coś tam jeszcze....).

Kolejny raz stawiam PLUSA przy szkieletowym budownictwie - przywieźli dom w kawałkach, postawili w jeden dzień :lol: :lol: :lol:

W maju 2008 rozpoczęliśmy budowę - wprowadzanie planujemy na kwiecień 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był już dwa razy :lol:

 

W ciągu jakiego czasu tudzież wykonania jakich prac?

Mój to 2800 zl -ale widziałem go osobiście na budowie co najmniej 10 razy, najlepsze są jego niezapowiedziane naloty o których ani ja ani ekipy nie wiedzą (3-4 już były) :-)

No i czasami gościu mnie totalnie zadziwia dzwoniąc "Panie Pawle wczoraj koło 21 przejeżdzałem koło budowy , pojawila sie betoniarka czyżbyśmy zaczynali piętro ? - tak właśnie miałem dziś do pana dzwonić że od jutra ekipa wchodzi"

pozdrawiam

Pawlok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był już dwa razy :lol:

 

W ciągu jakiego czasu tudzież wykonania jakich prac?

Mój to 2800 zl -ale widziałem go osobiście na budowie co najmniej 10 razy, najlepsze są jego niezapowiedziane naloty o których ani ja ani ekipy nie wiedzą (3-4 już były) :-)

No i czasami gościu mnie totalnie zadziwia dzwoniąc "Panie Pawle wczoraj koło 21 przejeżdzałem koło budowy , pojawila sie betoniarka czyżbyśmy zaczynali piętro ? - tak właśnie miałem dziś do pana dzwonić że od jutra ekipa wchodzi"

pozdrawiam

Pawlok

 

Witam, mogę prosić o namiary na niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...