Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Budująca Wielkopolska 2008 Poznań i Wielkopolska


Recommended Posts

Czy mozecie polecic mi jakiego dobrego dekarza? Robota 35 km od Poznania.

 

Zależy w którą stronę. Ja miałam dobrą ekipę ze Śremu. Właśnie wczoraj skończyli.

 

Jak ze Śremu to może był to Janusz Radziejewski. Na moim osiedlu zrobił 3 dachy. Miałam go z polecenia i również polecam. Sława mu nie szkodzi jak co niektórym. Tel. 509 400 929

 

Ja też miałam pana Radziejewskiego z polecenia. Robili więźbę a potem kładli dachówkę. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To ja wrzucę trochę swoich sprawdzonych namiarów:

 

zbrojenia, pręty, stal - BODEKO ul. Lutycka 115 tel.0-61 84 79 080

piach i wszelkie kruszywa DĄBROWA tel. 81 43 152

beton i bloczki betonowe DORA Buk Wielkawieś, Św. Rocha 11 tel. 0-61 814 05 47

Pustaki i mat budowlane: NADSTAGA z Dąbrówki Leśnej tel. 0-61 29 61 303

oraz BEGIER ul. Obornicka 8A tel. 0-61 81 25 399

rury pcv do kanalizy i inne SKLEP SYSTEM PLAST Buk ul. Dobieżyńska 41 tel. 0-61 814 04 95

Papa, różne mazidła do izolacji Dach-Izol Szamotuły ul Rzeczna 3 tel. 0-61 293 21 15

strop, pustaki stropowe KONBET oddz. Poznań tel.0-61 877 25 81

nadproża strunobetonowe CEGIEŁKA oddział Mrowino-Zmysłowo tel.0-61 814 49 82

dachówka okna dachowe DACH-PLUS ŚREM ul. Przemysłowa 36 tel. 061 28 28 601

więźba Michał Marciniak Brodnica tel. 505 693 843

drzwi zewnętrzne BRACIA KOWALSCY

Poznan

ul. Krauthofera 18 lokal 51

czynne pn. - pt. 9-17, so. 9-14

tel.\fax: (61) 864 34 03, kom.: 0 604 210 554, 0 604 218 501

e-mail: [email protected]

okna plastikowe Pani Michalina Walaszczyk i OKNOPLAST KRAKÓW Gniezno tel. 0-61 426 14 09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło na PRV

 

Poproszę namiary na stolarza który wykona mi meble kuchenne /może i schody i drzwi?? Macie kogoś godnego polecenia? to sie podzielcie,bom zdesperowana :))

 

Też podłącze się pod pytanie, żona szuka i szuka mebli...

A je sie muszę rozejrzeć za schodami:-)

 

Pawlok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem na etapie wyboru pieca...z racji ze nasz hydraulik w kilku sprawach zagalopował sie, szukam osoby która doradzi mi w sposób fachowy jaki piec nalezałoby zainstalowac w naszym domu tak zeby było, dobrze, ekonomicznie i bezpiecznie!:) Bardzo proszę o namiary na godnego polecenia fachowca od piecy!!!

 

Poszło na priva :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś szukał ekipy od wylewek to polecamy swoją! Pan troszkę zakręcony,bo umawiał się na czwartek a na budowie pojawił się już 3 dni wcześniej w poniedziałekale w 1 dzień zrobili cały dom i to bardzo ładnie i fachowo. Jakby co jest to firma Marko tel. 061-653-265-65 dodam że robią niedrogo!to chyba pierwsza ekipa jaką naprawdę polecam ... :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość
jakby ktoś szukał ekipy od wylewek to polecamy swoją! Pan troszkę zakręcony,bo umawiał się na czwartek a na budowie pojawił się już 3 dni wcześniej w poniedziałekale w 1 dzień zrobili cały dom i to bardzo ładnie i fachowo. Jakby co jest to firma Marko tel. 061-653-265-65 dodam że robią niedrogo!to chyba pierwsza ekipa jaką naprawdę polecam ... :roll:

 

Puściłem Wam pytanka na maila, można prosić o info ? :p

będę dźwięczny 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wylewek to też negocjuję z wykonawcą,wstepne propozycje to 28/m z zmateriałem. Nie wiem czy drogo czy nie bo chcę sama połozyć styropian i folie.Miałam tez propozycję samej robocizny 17/m. A tak poza tym ile teraz biorą za metr ocieplenia 15 cm styropianu bez tynku? Wstepnie miałam ekipę za 45/m,ale czytam i słyszę że w kryzysie robią już za 25-35/m.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was był już na etapie bramy wjazdowej i furtki? Szukam kogoś kto wykona my uchylną bramę na pilota (+ uzgodnienie z już istniejącym systemem otwierania bramy garażowej) z furtką: metal + drewno.

Firma, gdzie klupowałam bramę garazową robi bramy tylko z metalu a na dodatek brzydki i drogo...

Może kogoś mi polecicie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasze wylewki zrobione na przygotowany styropian warstwa 7,5cm z materiałem wyniosły 30zł/m2, zrobione w 1 dzień, spadki w garażu jak chcieliśmy, gdzie indziej zachowane poziomy ;)

 

7,5cm :o zaczynam mieć kompleksy:(

 

Tak BTW chcę się podzielić wrażeniami z IMHO najbardziej zniechęcającym sprzedawcą, jakiego udało mi się w mojej budowlanych doświadczeniach spotkać. Przejeżdżając dzisiaj Wilczakiem zauważyłem reklamę firmy SĘK i postanowiłem zajrzeć. Byłem jedynym klientem. Rozglądałem się po salonie, szukając dzrzwi wewnętrznych. Sprzedawcy nawet nie chciało się podnieść z siedzenia aby pokazać mi drzwi, a gdy w końcu podniósł się, po krótkiej odpowiedzi na moje pytanie wracał do swojego zajęcia ignorując fakt, że stoję nad nim i może jeszcze coś chciałbym się dowiedzieć. Jak na złość spodobał mi się tam jeden model drzwi więc zachęciłem żonę aby pojechała tam po południu i sama oceniła. Dzwoni do mnie zaraz po wizycie z dokładnie takim samym doświadczeniem: drzwi są ładne ale my tam żadnej rzeczy nie kupimy!!! Sprzedawca też całkowicie ją zignorował, rozmawiając sobie z kolegą o samochodach i odpowiedając na pytania: jaki jest koszt takich drzwi: "a to wyższa półka cenowa" :-?

 

Chyba jednak kryzys nie dosięgnął jeszcze tej braży :o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...