Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Budująca Wielkopolska 2008 Poznań i Wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gość Gosc_gość
Poszukuje dobrych szpachlarzy do gipsu i gosci od posadzek maszynowych , bede wdzieczny za namiary :D

namiar na posadzki poszło na P.W.

Witam

Również bym prosił o namiary na gości od posadzek

Dzięki

Poszło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje dobrych szpachlarzy do gipsu i gosci od posadzek maszynowych , bede wdzieczny za namiary :D

namiar na posadzki poszło na P.W.

Witam

Również bym prosił o namiary na gości od posadzek

Dzięki

 

zadzwon do pani Marzeny Pawlik z lafarge beton - 878 01 07, robocizna 13 / m2, material 417 netto / m3 = wylewka anhydrytowa Agila Solis - podobno duzo lepsza od typowej

 

Ew. Dawid Kucharski, jesli ktos woli miksokreta 505 066 417

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość

wylewka anhydrytowa Agila Solis - podobno duzo lepsza od typowej

 

Co to za cudo?

Pawlok

 

Chyba raczej chodzi o Agilia Sols

tu karta charakterystyk

http://www.lafarge-kruszywa.pl/doc/Agilia.pdf

- jest tam więcej napisane czego nie robić niż wszystkiego innego - strach się bać :o

 

A tu bardziej po ludzku, na temat tego cuda

http://www.izolacje.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1844:innowacyjna-agilia-sols&catid=25&Itemid=100084

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość
Poszukuje dobrych szpachlarzy do gipsu i gosci od posadzek maszynowych , bede wdzieczny za namiary :D

namiar na posadzki poszło na P.W.

Witam

Również bym prosił o namiary na gości od posadzek

Dzięki

 

zadzwon do pani Marzeny Pawlik z lafarge beton - 878 01 07, robocizna 13 / m2, material 417 netto / m3 = wylewka anhydrytowa Agila Solis - podobno duzo lepsza od typowej

 

Ew. Dawid Kucharski, jesli ktos woli miksokreta 505 066 417

 

pzdr

 

417 netto za m3 - czyli porównując do zwykłej wylewki przy 7cm wychodzi 14,28m2 z 1 m3 - I tu dalej kwotę za m3 dzielimy przez m2 i to daje 29,20 za m2 + robocizna 13zł za m2 - razem 42,20 zł za m2 z robocizną. I to jest bez styropianu - czyli drogo :o

 

Jak źle liczę to mnie poprawcie :wink:

 

Ja mam wylewki tradycyjne średnio na cały dom wychodzi 36 zł za m2 w tym jest folia ( tam gdzie trzeba 2x) i odpowiednia grubość styropianu - a pod podłogówką ( prawie cały parter) mam 14cm styro.

 

Podsumowując ten wynalazek Agilia Sols jest drogi i to sporo bym powiedział :o :roll:

 

Zdecydowanie obstaję za tradycyjnymi wylewkami - o wiele taniej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja goscinnie z Grupy Torunskiej

 

Info w kwestii Certyfikatu Energetycznego za 300zł

Naszej grupie dla 8 osob w najblizszy weekend bedzie robil gosc takie certyfikaty. Cena mysle dosc niska przy zamowieniu grupowym. Minimalna ilosc osob dawno juz osiagnelismy ale jak ktos chce to czemu nie . Facet bedzie w Poznaniu przez 2 tygodnie liczone od jutra rana a weeeknd spedza w Toruniu robiac dla nas (w Poznaniu pilnuje przebudowy butiku w Starym Browarze). Mysle ze jak ktos z okolic Poznania chetny to facet znajdzie chwile czasu. Chetne osoby prosze na PW z podaniem imienia, telefonu i choc mniej wiecej adresu czy samej miejscowosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość
Witam

 

Ja goscinnie z Grupy Torunskiej

 

Info w kwestii Certyfikatu Energetycznego za 300zł

Naszej grupie dla 8 osob w najblizszy weekend bedzie robil gosc takie certyfikaty. Cena mysle dosc niska przy zamowieniu grupowym. Minimalna ilosc osob dawno juz osiagnelismy ale jak ktos chce to czemu nie . Facet bedzie w Poznaniu przez 2 tygodnie liczone od jutra rana a weeeknd spedza w Toruniu robiac dla nas (w Poznaniu pilnuje przebudowy butiku w Starym Browarze). Mysle ze jak ktos z okolic Poznania chetny to facet znajdzie chwile czasu. Chetne osoby prosze na PW z podaniem imienia, telefonu i choc mniej wiecej adresu czy samej miejscowosci

 

A jak dom jest w trakcie budowy to też można zrobić taki Cert jaki będzie dom miał w przyszłości ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..

A jak dom jest w trakcie budowy to też można zrobić taki Cert jaki będzie dom miał w przyszłości ? :wink:

 

dom bez odbioru to dom w budowie - tak teoretycznie oczywiscie

 

jesli do zakonczenia brakuje Ci koloru na elewacji to z pewnoscia mozna

 

jesli brakuje Ci stropu nad piwnica to niekoniecznie :wink:

 

malo konkretne pytanie - dosc konkretne odpowiedz :D

 

my z kujaw tam mamy :D

 

pozdro dla Poznańskich PYR :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość

..

A jak dom jest w trakcie budowy to też można zrobić taki Cert jaki będzie dom miał w przyszłości ? :wink:

 

dom bez odbioru to dom w budowie - tak teoretycznie oczywiscie

 

jesli do zakonczenia brakuje Ci koloru na elewacji to z pewnoscia mozna

 

jesli brakuje Ci stropu nad piwnica to niekoniecznie :wink:

 

malo konkretne pytanie - dosc konkretne odpowiedz :D

 

my z kujaw tam mamy :D

 

pozdro dla Poznańskich PYR :wink:

 

To było pytanie niekoniecznie wymagające odpowiedzi :wink:

 

My z pyrlandii tak mamy - czasem :lol:

 

i Pozdro od PYR :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość
Witam Grupę Budującą 2008 :D

 

Czy możecie mi polecić jakąś firmę lub stolarza z Poznania lub okolic na zrobienie mebli kuchennych w stylu nowoczesnym i w przystępnej cenie.

Ceny w salonach są przerażające i jakość też czasami :-?

To ja się podepnę i też poproszę :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło na PRV

 

 

Mort ja też ppproszę.

 

Pan Piątkowski ze Stęszewa 693 700 706 - robił mi schody całkowicie drewniane oraz stopnice i podest na żelbecie. Solidna robota. Mieliśmy mały zgryz z odchyłkami wysokości ale się wyklarowało :-) Następny w kolejce jest regał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można prosić o namiary na sprawdzoną ekipę

od montażu drzwi (wschodni Poznań i okolice)?

Z góry dzięki za pomoc. Ile płaciliście za szt?

jestem na tym etapie i zauważyłem, że ceny montażu w Poznaniu są jakby nie z tej planety tzn. 160 do nawet ponad 200 zł/szt. z małymi obróbkami. Strasznie mnie to zirytowało bo mam kilkanaście do zamontowania i z tego powodu zacząłem szukać poza miastem (konkretnie Impol Lipno k.Leszna). Cena jaką dostałem za montaż od firmy sprzedającej mi (takie same) drzwi jest... 3x niższa, ekipa podobno sprawdzona. Tyle przed montażem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...