Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Budująca Wielkopolska 2008 Poznań i Wielkopolska


Recommended Posts

Witam,

może macie do polecenia jakaś porządną firmę zakładającą ogrody w okolicach Poznania? Z góry dzieki za info.

 

Przy okazji - chce zbyć system alarmowy SATEL - poniżej lista. Wszystko nowe, oryginalnie zapakowane, z gwarancją. Wygałem w konkursie, a w domu juz mam zainstalowany. Kontakt na PRV>

 

INTEGRA 64

INT-KLCDR-BL

SP-4003

SPW-220

GSM-4S

ETHM-1

INT-IORS

GRAPHITE 4 szt.

DG-1 TCM 1szt.

DG-1 LPG

OPU-3 P

TRAFO 60 VA

 

Pozdro,

DOmelus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gość Gosc_gość
Podaj prosze namiary na ekipe od posadzek ?

Nie ma sprawy mogę polecać z czystym sumieniem - robota I klasa

z reszta mój KB ogólnie znany Zbyszko Konieczny też ich poleca

http://www.paulbud.pl

 

A to ich robota :p

niestety jeszcze włazić nie można, bo wczoraj zrobione.

310m posadzek razem z położeniem folii, styropianu i zbrojenia tam gdzie trzeba - zajęło im 1 dzień :D

 

http://th.interia.pl/30,gaeab58a52989859/i877001.jpg

 

Zajmują się tylko posadzkami, więc muszą być w tym dobrzy.

I w dodatku cenowo całkiem całkiem - średnio na domu wyszło 36zł/m2 razem z materiałem ( w tym styro, folia i zbrojenie).

 

Dodam jeszcze, że mają kilka ekip także z terminami dają radę - znaczy się ja ich zaklepałem tydzień przed :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulbud?

 

super, bo u mnie wylali posadzkę za wysoko - a mamy bezprogowe okno balkonowe :evil: :evil: :evil: . Posadzka kruszyła się, była nierówna, poprawiali 5x, a i tak płytkarz musiał po nich poprawić. Ich szef - bardzo niemiły człowiek.

 

Ponieważ robili u nas zarowno parter, jak i poddasze (w rożnych terminach) - po zrobieniu poddasza i rozpatrywaniu reklamacji dotyczącej parteru - po pół roku przysłali fakturę. Na moje pismo, że przecież reklamacja itd, itp - ich prawnik odpowiedział, że przecież wszystko zostało przyktyte i mamy zapłacić :o :o :o . W dodatku, że żadnych usterek nie było. Zapomnieli tylko, że mam sms-a od samego Pawła Pęczka (szefa), że usterka JEST i że będą naprawiać. W dodatku było całe zebranie dotyczące jakości tych posadzek, tak więc 5 osób może zaświadczyć, że były byle jak zrobione.

 

Dodam jeszcze, że gdy inne firmy brały max 25 zł, my płaciliśmy 30 zl - właśnie chcąc mieć zagwarantowaną jakość.

 

To na tyle, jeżeli chodzi o Paulbud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość
Paulbud?

 

super, bo u mnie wylali posadzkę za wysoko - a mamy bezprogowe okno balkonowe :evil: :evil: :evil: . Posadzka kruszyła się, była nierówna, poprawiali 5x, a i tak płytkarz musiał po nich poprawić. Ich szef - bardzo niemiły człowiek.

 

Ponieważ robili u nas zarowno parter, jak i poddasze (w rożnych terminach) - po zrobieniu poddasza i rozpatrywaniu reklamacji dotyczącej parteru - po pół roku przysłali fakturę. Na moje pismo, że przecież reklamacja itd, itp - ich prawnik odpowiedział, że przecież wszystko zostało przyktyte i mamy zapłacić :o :o :o . W dodatku, że żadnych usterek nie było. Zapomnieli tylko, że mam sms-a od samego Pawła Pęczka (szefa), że usterka JEST i że będą naprawiać. W dodatku było całe zebranie dotyczące jakości tych posadzek, tak więc 5 osób może zaświadczyć, że były byle jak zrobione.

 

Dodam jeszcze, że gdy inne firmy brały max 25 zł, my płaciliśmy 30 zl - właśnie chcąc mieć zagwarantowaną jakość.

 

To na tyle, jeżeli chodzi o Paulbud.

 

A jak się sprawa finalnie zakończyła z Tą firmą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość
Zaplaciłam im potrącając 30%, ale sprawa znajdzie chyba swój finał w sądzie. Będą mnie pozywać o brak zapłaty.

 

A pamiętasz może imię Kierownika Ekipy co robili u Ciebie ?

bo jeszcze tak się łudzę, że u mnie robiła inna ekipa ( bo mają ich kilka) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę, przykro słuchać o takich zdarzeniach.Tyle się słyszy o dobrych posadzkarzach,ale jak nadeszła nasza pora to nie mogłam się doprosić o polecaną ekipę.Wzieliśmy więc pierwszą lepszą z allegro.No i rewelka.Podłogi gładziutkie.Sami załatwili materiał :żwir i cement-650 + 1200; robocizna:2200zł. 170m2.Wychodzi 23,8zł/m2.Jeszcze w rozliczeniu zabrali pozostały porotherm.Teraz będą robić górę.Jak piętro wyjdzie super to podam ekipę na białą listę.Czasem uda się coś z przypadku. :wink: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość
Zaplaciłam im potrącając 30%, ale sprawa znajdzie chyba swój finał w sądzie. Będą mnie pozywać o brak zapłaty.

 

 

Uuuu to nie ciekawie :-?

 

Wracając do firmy Paulbud - http://www.paulbud.pl

To muszę podtrzymać bardzo dobrą opinie. Uff :D

Posadzki sprawdzone i pomierzone przeze mnie i przez KierBuda

i są wykonane perfect także mogę ich spokojnie polecać.

 

Fotki wykonanych posadzek wkleję do dziennika dzisiaj wieczorkiem. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

2) Jak wyglądało u was zakończenie wylewki podłogowej w garażu ?

Po prostu jest ściana fundamentowa na niej ocieplenie styropianowe.

I teraz na chudziak położę 5 cm styropianu ale do którego miejsca, w krawędzi bramy garażowej? jak potem powiązać posadzkę wewnętrzną z zewnętrznym wjazdem ?

Chyba zbytni nie zakręciłem - najlepiej byłoby zrobić rysunek - ale jak go tu wstawić?

Pawlok

 

jeśli masz już bramę (segmentową) to robić się to najlepiej tak

że posadzkę w garażu robisz tylko do miejsca w którym krawędź bramy się z nią styka po opuszczeniu bramy

a więc w praktyce jest to o parę centymetrów wgłąb garażu (wcięcie) niż gdybyś przeprowadził linię prostą przez otwór bramowy w tej samej lini co tynki wewnętrzne ściany w której jest otwór bramowy

 

dzięki temu możesz na zewnątrz ułożyć pozbruk itp do samej krawędzi bramy

co w efekcie daje taki walor estetyczny że jak masz bramę zamkniętą to z zewnątrz jednolity materiał na wjeździe do garażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie mam pytanko - wiem, że kilka razy była już o tym mowa...

Czy moglibyście podać ile płaciliście za tynki maszynowe gipsowe i wylewki, najlepiej wszystko z materiałem....

 

Z góry dzięki i miłego przedświatecznego tygodnia....

 

 

za gipsowe 23/m z materiałem,co do wylewek będę negocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość

Gdzie kupowaliście wełnę Rockwolla na ocieplenie poddasza ?

Chcę nabyć Toprock między krokwie i Superock pod krokwie.

 

Co do wylewek u mnie wyszło średnio 36zł/m2 w tym styropian, folia, wylewka i zbrojenie - w różnych konfiguracjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość
poszukuje ekipy od tynkow cementowo-wapiennych ma ktos jakas sprawdzona ekipe? I jakie ceny wchodza w gre?[/i]

 

Jarosław Błaszczyk ekipa robiła u mnie - 665 998 483, ale nie wiem czy ma wolne terminy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki temu możesz na zewnątrz ułożyć pozbruk itp do samej krawędzi bramy

co w efekcie daje taki walor estetyczny że jak masz bramę zamkniętą to z zewnątrz jednolity materiał na wjeździe do garażu

 

Dzięki za rozjaśnienie - to tak sie jeszcze zastanawiam czy warto w posadce garażowej utopić powiedzmy druty fi16, by potem zatopic je np w podkładzie pod pozbrukiem?

Pawlok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...