Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Budująca Wielkopolska 2008 Poznań i Wielkopolska


Recommended Posts

Witajcie doświadczeni koledzy. Zapisałem się do grupy budującej 2009 ale stwierdziłem, że tutaj będzie więcej osób doświadczonych :)

 

Szukam elementów do drenażu opaskowego budynku. Potrzebuję 65 mb rury drenarskiej i 3 studzienki rewizyjne 315mm oraz geowłóknina. Zbiorcza będzie z kręgów betonowych.

 

Czy szanowne grono ma w tym temacie doświadczenie. Gdzieście kupowali i jeżeli pamiętacie to ile Was to wyniosło.

 

Z góry dziękuję za uwagi.

 

Aha ... ja to potrzebuję już na wtorek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No to jest nas troje z drzwiami już (licząc budowlane) i w przyszłości od Łapawy. Cieszy mnie niezmiernie zadowolenie Tomkrzyśka z drzwi wewnętrznych bo właśnie przyklepnęłam w piątek :D , bo dotychczas nikt się nie odezwał kto juz ma.

 

Jak rozumiem piszecie o drzwiach wewnętrznych jak to wyszło u was cenowo?

 

Pawlok

Pawlok cyba bedziesz musial jednak poprosic o wycene u Łapawy bo mają ruchome ceny w zależności od ilosci drzwi i wzoru...mnie sie opłacało bo nie robili róznic w szerokości oscieznicy i mam takie jak są mury dopasowane co do 1mm :wink: a w sklepie kupujesz z regulacją co tak ładnie nie wygląda po zamontowaniu... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość
Witam serdecznie,

 

Biegam za drzwiami wewnętrznymi i za głowę się chwytam, gdy przychodzi do wycen. Czy znacie jakieś warsztaty stolarskie, które się tym zajmują? Już sprawdzam namiar na Łapawę, ale może ktoś zna jeszcze innych stolarzy godnych uwagi?

 

Serdecznie dziękuję,

M.

 

U mnie dzisiaj od 14-ej Łapawy montują drzwi zewnętrzne, które już w piątek widziałem jeszcze na warsztacie.... są cudne

I przy okazji zdejmują pomiar na drzwi wewnętrzne 8) :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Biegam za drzwiami wewnętrznymi i za głowę się chwytam, gdy przychodzi do wycen. Czy znacie jakieś warsztaty stolarskie, które się tym zajmują? Już sprawdzam namiar na Łapawę, ale może ktoś zna jeszcze innych stolarzy godnych uwagi?

 

Serdecznie dziękuję,

M.

 

Spróbój moze jeszcze tutaj:

Stolarnia

Nowakowscy

 

Mosina, ul. Dworcowa 10, tel. 061 8132479

Ja wyceniałem również tam ,mieli także ładne drzwi ale Łapawa oferował lepsze ceny , może teraz sie troche zmieniło... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość
Proszę o wskazówkę, jakie parapety zewnetrzne montujecie...

Myslałam o konglomeracie i szukam firmy która zrobi na wymiar.

 

Polecicie kogoś, plis

 

Zewnętrzne z konglomeratu :roll:

 

Ja mam wewnętrzne z konglomeratu kupione i zamontowane http://www.pietrucha.pl

zewnętrzne też chyba u nich wezmę, ale jeszcze nie wiem jakie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze swoich drzwi wewnętrznych kupionych na allegro nie widziałam niestety,bo pojechały do naszego stolarza 300km od Poznania do pomalowania, ale sam stolarz zachwycił się,że takie ładne drzwi do niego przyjechały- są to drzwi do samodzielnego wykończenia czyli przeszlifowane czekające na bejcę, bez wypełnienia szklanego,ale 100% drzewa a mnie kosztowały po średnio 270zł/szt ponoć te z marketów się chowają w ciemny las w porównaniu do tego co kupiłam...jakby co mogę podać namiar , facet który je produkuje jest z Piły ale nie montują drzwi, ja wzięłam bez ościeżnic ale z tego co wiem także ościeżnice robią, a w dodatku bardzo miły człowiek, który uwaga(!) nie chciał ode mnie zaliczki, tylko telefonicznie i mailowo ustaliłam z nim jakie ma wyprodukować i gdzie ma zawieźć drzwi a on wyprodukował i pojechał, dla mnie bomba! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze swoich drzwi wewnętrznych kupionych na allegro nie widziałam niestety,bo pojechały do naszego stolarza 300km od Poznania do pomalowania, ale sam stolarz zachwycił się,że takie ładne drzwi do niego przyjechały- są to drzwi do samodzielnego wykończenia czyli przeszlifowane czekające na bejcę, bez wypełnienia szklanego,ale 100% drzewa a mnie kosztowały po średnio 270zł/szt ponoć te z marketów się chowają w ciemny las w porównaniu do tego co kupiłam...

 

 

No dobra a ich wykończenie ile będzie kosztować?

Pawlok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No dobra a ich wykończenie ile będzie kosztować?

Pawlok

mnie 400zł ościeżnice wraz z pomalowaniem na ten sam kolor drzwi i ościeżnic plus szklenie 30zł/1 drzwi plus szyba bezpieczna ok 180zł/m2..w efekcie wyjdzie jakoś 900zł za drzwi z ościeżnicą na wymiar i montażem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość

 

 

No dobra a ich wykończenie ile będzie kosztować?

Pawlok

mnie 400zł ościeżnice wraz z pomalowaniem na ten sam kolor drzwi i ościeżnic plus szklenie 30zł/1 drzwi plus szyba bezpieczna ok 180zł/m2..w efekcie wyjdzie jakoś 900zł za drzwi z ościeżnicą na wymiar i montażem

 

To moje drzwi od Łapawy na gotowo robione na wzór razem z dopasowanymi opaskami wyjdą mnie 1050 zł za szt. W moim przypadku niewielki byłby zysk a ile pitolenia mniej :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...