Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Budująca Wielkopolska 2008 Poznań i Wielkopolska


Recommended Posts

Witajcie.Doradźcie co robić bo zaczynam wątpić.W kotłowni mam kratkę sciekową i często sie zdarza że z niej śmierdzi i to bardzo.Podobna sytuacja w odpływie z zumywalki w pomieszczeniu wc. Wchdze do domu i czuję smród,masakra.Czy to błąd instalatora?

 

Masz zrobione piony wentylacyjne do każdego z pionów kanalizacyjnych?

pozdrawiam

Pawlok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bedziemy mieć deski z tartaku Sapo, ale będą dopiero 20,08, kupiłam na podstawie próbek, które mi przywieźli. Ekipa też będzie stamtad. Ceny przyzwoite. Kolejną ofertą był tartak Konstantynów koło Pecnej (obok Mosiny) i tartak Racot (trochę droższy).

Mogę zeskanować cennik sapo, ale poproszę na pw maila, gdzie mogę wysłac cos z załacznikiem :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziemy mieć deski z tartaku Sapo, ale będą dopiero 20,08, kupiłam na podstawie próbek, które mi przywieźli. Ekipa też będzie stamtad. Ceny przyzwoite. Kolejną ofertą był tartak Konstantynów koło Pecnej (obok Mosiny) i tartak Racot (trochę droższy).

Mogę zeskanować cennik sapo, ale poproszę na pw maila, gdzie mogę wysłac cos z załacznikiem :)

pozdrawiam

to ja poprosze ten cennik

[email protected]

dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile płaciliście za ocieplenie domu chodzi mi o położenie styropianu, siatli i pomalowanie tym czymś białym (lub szarym :wink: )

 

Pytałem się o to parę wiadomości wyżej :-)

Z racji że z przyczym losowych ekipa która miałem zaklepana za 30zł/m2 mi się rozsepała - :( Właśnie robiłem szybki casting - mam zaklepana ekipę za 33 zł/m2. Inne oferty oscylowały wokół kwot 35-50 zł/m2 (tak jeden gostek chciał 50zł /m2 bez tynkowania!!!).

pozdrawiam

Pawlok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę prosić o namiary na dobrego instalatora od wody, gazu i kan., najlepiej znającego się na kotłach Viessmanna? Byłem zdecydowany na jedną firmę polecaną na forum, ale ostatecznie otrzymałem sprzeczne informacje na ich temat i teraz jestem w kropce.

 

Czy może ktoś polecić firmę instalacyjną która się sprawdziła na Waszej budowie w 100%? Niestety na Białej Liście nie ma za wielu instalatorów, a nie chciałbym brać kogoś zupełnie w ciemno. Zależy mi aby praca była zrobiona korzystając z dobrych materiałów i za rozsądną, średnią cenę (nie szukam okazji ale nie chcę też przepłacać).

 

PS. Dziękuję za info w sprawie okien Jezierskiego. Kupiłem z pakietem 3-szybowym, mam nadzieję że się sprawdzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość

Ło jejku, ale mam plecy w wątku - pi........ powiadomienia mailowe, których nie było :evil:

A już myślałem, że wątek wygasa :roll:

 

W takim razie wracam z nieświadomości i mam do nadrobienia 3 strony.

 

I od razu z pytaniem:

 

Macie namiary na sprawdzoną ekipę od niwelacji terenu i od układania kostki brukowej ? Dobre, niedrogie ekipy mile widziane :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość

Ja i piwo kupowaliśmy toprocka w firmie Nadstaga. )

 

A teraz pytanie techniczne czym cieliście tę wełnę ?

Jeszce nie mam ale sie zastanawiam się czym to ciąć :-)

 

pozdrawiam

Pawlok

 

Piłka ręczna jednostronnie uzębiona do drzewa daje radę

o taką piłą cieli moje majstry wełnę Toprocka i Superocka

http://img.nokaut.pl/p/01/03/0103a5c3ecaa1ddc6af9038a90dd565f90x90.jpg

i całkiem równo im to szło :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...