Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Budująca Wielkopolska 2008 Poznań i Wielkopolska


Recommended Posts

Byliśmy dziś w Markslojd w Dąbrowie, raz na jakiś czas robią wyprzedaż lamp z końcówek serii, lamp bez opakowań itp. Za całkiem rozsądną kasę można kupić ładne lampy.

 

Co rozumiesz pod pojęciem rozsądna cena?

My troszkę kupiliśmy na Kotowie w lampowie.

Na stronie http://www.lampowo.pl nie mają wszystkich dostępnych w katalogach na miejscu.

 

pozdrawiam

Pawlok

 

za poszczególne lampy zapłaciliśmy w przedziale 25-80 zł, zróznicowane zastosowanie, od kinkietów przez gabinetowe sufitowe do biurkowych i łazienkowych, dostępne były żyrandole, lampy stojące, nocne, ogrodowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Byliśmy dziś w Markslojd w Dąbrowie, raz na jakiś czas robią wyprzedaż lamp z końcówek serii, lamp bez opakowań itp. Za całkiem rozsądną kasę można kupić ładne lampy.

 

Co rozumiesz pod pojęciem rozsądna cena?

My troszkę kupiliśmy na Kotowie w lampowie.

Na stronie http://www.lampowo.pl nie mają wszystkich dostępnych w katalogach na miejscu.

 

pozdrawiam

Pawlok

 

za poszczególne lampy zapłaciliśmy w przedziale 25-80 zł, zróznicowane zastosowanie, od kinkietów przez gabinetowe sufitowe do biurkowych i łazienkowych, dostępne były żyrandole, lampy stojące, nocne, ogrodowe

 

Gdzie w Kotowie jest to LAMPOWO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwariuję chyba,skosili pole rzepaku i mam myszy w domu.Wszędzie są ich ślady,a łapka z chlebkiem,wędlinką nic nie daje.Czy kot da radę? Poświęcę się i wezmę kotka jesli mój pies go przyjmie.Jak Wy walczycie z myszami?
kotem

 

tylko jak masz się "poświęcać" to nie ma sensu. kota trzeba pokochać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damon - ja korzystałam z Kamińskich, maja stronyę w necie. Dali pojemniki na książki i inne szpargały. Zapłaciłam coś ok 450zł, szybko i bezproblemowo - 4 h wszystko trwało, no ale ja z dwóch pokoi się wynosiłam. Odległość ok 20km.

Znajoma też się przeprowadzała z Kamińskimi, tylko im zajęło to cały dzień w dwie ekipy, więc zapłaciła sporo, tak myślę że u nas będzie 1 ekipa, cały dzień, wtedy koszt też już niezły, będę dalej szukać, a ten namiar sobie zostawiam, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość
Witam kogo polecacie jesli chodzi o kominek,oczywiście zwykły wkład i obudowa.Ile Was to kosztowało?

Ja postawiłem na Kam-bud z Miętowej - kiedyś ktoś na forum polecał.

Wkład Arysto A10 450H obudowa kamień Brecia Sarda ( czy jakoś tak się pisze)

na gotowo niecałe 9 tysi - montaż pod koniec września. :p

dodam, że kominek do celów rekreacyjnych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Ja postawiłem na Kam-bud z Miętowej - kiedyś ktoś na forum polecał.

Wkład Arysto A10 450H obudowa kamień Brecia Sarda ( czy jakoś tak się pisze)

na gotowo niecałe 9 tysi - montaż pod koniec września. :p

dodam, że kominek do celów rekreacyjnych :wink:

 

ha, ha, i znów stawiamy na to samo, Kam-bud, Arysto, montaż ostatni tydzień września :lol: (tylko trawertyn zamiast brecii)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość
[Ja postawiłem na Kam-bud z Miętowej - kiedyś ktoś na forum polecał.

Wkład Arysto A10 450H obudowa kamień Brecia Sarda ( czy jakoś tak się pisze)

na gotowo niecałe 9 tysi - montaż pod koniec września. :p

dodam, że kominek do celów rekreacyjnych :wink:

 

ha, ha, i znów stawiamy na to samo, Kam-bud, Arysto, montaż ostatni tydzień września :lol: (tylko trawertyn zamiast brecii)

 

Wooo :lol: A to ciekawe - to Ty mi się wstrzeliłaś w ten termin :x

to mój pewno będzie po Twoim montowany :lol: :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z szanownych Pyrlandczyków miał kontakt z pracownią architektoniczną 3wymiary (http://www.3wymiary.pl) z ul. Słowackiego i architekt Agnieszką Jurasz? Potrzebuję architekta do adaptacji gotowego projektu i polecono mi tę pracownię. Ale rekomendacje forumowiczów są dla mnie najcenniejsze :wink:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...