Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Budująca Wielkopolska 2008 Poznań i Wielkopolska


Recommended Posts

Witam,

nie, nie miałem, ale 2 miesiące temu korzystałem z Comproju (projektanci na Wildzie) i jestem bardzo zadowolony. Młode chłopaki, pracują nowczesnie ( z nowoczesnymi programami) i w chwile poprawili mi do gotowca do moich wymagań (a było ich sporo) :).

Pozdrawiam

 

A ile wzięli za adaptację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

2500 - ale było dużo moich zmian. Np. powiekszenie garażu i zmiana dachu z tym związana, zmiany w innych elementach zewnętrznych, zmiany w poziomach, wrzucenie wentylacji mechanicznej w zamian za grawitacyjną. Poza tym wyrzuciłem słupy i przeprojektowali mi podciągi i jeszcze wiele innych drobniejszych kwestii związanych z innym ociepleniem ścian, dacu, itp. Najważnijesze jest to ze dostajesz tak na prawde nowy projekt w wersji elektronicznej i papierowej. Z resztą sam zadzwon i pogadaj - mozesz sie powolac bo ich kiedys uprzedzilem ze bede ich chwali na forach :). Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie NEO 24 tez kupowałem bo tanio i wszystko ok chociaż nie obyło się bez zgrzytu.

A co tam opisze na na szybko:

 

Zakupiłem okap Gorenje , odebrałem po czym okazało sie ze jest to ten model wyższy a zamówiłem ten model nizszy czyli tańszy. Pojechałem i chciałem go oddać a oni ze spoko ze dadzą mi ten właściwy tańszy tylko siana nie oddadzą bo zapłaciłem za ten tańszy. fakturę miałem w reku ze zapłaciłem jednak za ten droższy....

 

Postraszyli mnie policja ze wyłudzam a okap został u mnie ten lepszy i do dziś nie wiem ile tak właściwie za niego zapłaciłem....

 

 

DREWNO KOMINKOWEE

 

Ktoś z was robił rozeznanie cenowe?

Gdzie najlepiej zamówić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEO24- potwierdzam.Odbierałam sama lodówkę i zmywarkę.

 

neo24 mnie olało, nie odpowiadali na zapytania o dostępność, potem jak zadzwoniłam to odesłali mnie po informacje do producenta, chodziło o szerokość płyty gazowej od dołu (szafka 60 cm a płyta 75)

 

sprawę załatwiłam w hoopla, pan oddzwonił do mnie po kilku minutach, odbiór w Poznaniu na Hetmańskiej (szklana płyta i okap), duze gabaryty od razu na budowę

polecam też kati-kati - najlepsze ceny baterii, swietna obsługa

jutro odbieram zlewozmywak teka w model agd w Swarzędzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Możecie podać ile płaciliście za ocieplanie poddasza, kładzenie płyt gipsowych itp itd oraz polecić jakiś sprawdzonych wykonawców?

Bedę miał 15 cm między krokwiami położone i do zrobienia 10 cm pod, ruszt i płyty g-k

pozdrawiam

Pawlok

U nas robiła ekipa polecana na forum,strop drewniany więc naszukaliśmy się trochę-wszyscy się bali,że będzie pękac.Ci zrobili wszystko izolacje,podłogi ocieplenie ,płyty GK,suchą zabudowe.Cene negocjowaliśmy ze względu na spory zakres prac.Rok minął żadnych pęknięc,reszta też OK.Tak więc mogę polecic pan Michał 501 519 293 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terry mi projekt gazowy robił pan Maciej 664-716-506 (nazwiska nie pamiętam) cena 700zł , po wykonaniu instalacji i odbiorze kominiarskim dokumenty wracają do niego i on załatwia odbiór w odpowiednich urzędach.

 

scooby drewno do kominka kupowałam na alegro

http://www.allegro.pl/item736886247_drewno_kominkowe_poznan_transport_gratis.html

 

polecam dąb , suchutki i świetnie się pali , bardzo długo trzyma ciepło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...