Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Budująca Wielkopolska 2008 Poznań i Wielkopolska


Recommended Posts

Hej!

 

U mnie najpierw były zrobione płytki, a na nich zostały postawione schody.

Można ponoć postawić schody na posadzce, ale potem trzeba się bawić z docinaniem płytek na około schodów. Ponadto jak rozmawiałem z rożnymi stolarzami, to wszyscy chcieli żeby podłoga pod schodami była już wykończona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam serdecznie Wszystkich Forumowiczów

 

Przygotowujemy sie do budowy domu (350 m2 wraz z dwoma garażami) pod Poznaniem. Zwracamy się z prosbą o namiary na dobrych murarzy i cieśli wraz z dekarzami.

 

Z wstepnych naszych ustaleń i rozpytywań mamy cenę robocizny za dach, która kształtuje się następująco /nawiasem mówiąc jest to firma szwagra /:

 

- więżba+dedskowanie+papa+,łaty i kontrłaty+deskowanie+opierzenie+ dachówka i rynny = RAZEM 76 zł za metr kwadratowy do tego podbitka 60 zł za m2

 

Co o tym sądzicie Kochani? Będziemy wdzięczni za wszystkie uwagi i wskazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- więżba+dedskowanie+papa+,łaty i kontrłaty+deskowanie+opierzenie+ dachówka i rynny = RAZEM 76 zł za metr kwadratowy do tego podbitka 60 zł za m2

 

Hmm coś sie tw warstwy niezgadzają - dwa razy deskowanie ???

Cena OK - choć jak to mówią z rodziąa to sie dobrze na zdjęciu wychodzi :-)

Abudowa konkretniej gdzie ?

 

pozdrawiam

Pawlok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Faktycznie, dwa razy wspomniałam o deskowaniu :)

Dzięki za odpowiedź, zgadzam sie z Tobą, iż niejednokrotnie z rodziną można wyjść jak zabłocki na mydle, jednak, póki co, cena, o której pisałam jest tylko ceną, bez jednak jakichkolwiek obietnic z jego (szwagra) czy też z naszej strony. Nie ukrywamy, iż w przypadku znalezienia tańszego wykonawcy, podejmiemy pewnie decyzję na jego niekorzyść.

 

Tak jak pisałam we wczesniejszym poście, szukamy innych ekip, za kontakt do których będziemy bardzo wdzięczni...

 

Budujemy w Skórzewie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie pewnie nie typowe :-)

Szczerze mówiąc nie szukałem jeszcze zbyt dobrze jeden mały sklepik + liroy nie ma.

Może wiecie gdzie można dostać przewód elektryczny w przezroczystej izolacji metra ? tzn każda żyła/linka jest w przezroczystej osnowie i całość w kolejnej przezroczystej.

 

Pawlok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie pewnie nie typowe :-)

Szczerze mówiąc nie szukałem jeszcze zbyt dobrze jeden mały sklepik + liroy nie ma.

Może wiecie gdzie można dostać przewód elektryczny w przezroczystej izolacji metra ? tzn każda żyła/linka jest w przezroczystej osnowie i całość w kolejnej przezroczystej.

 

Pawlok

 

Witaj,

Zobacz w Luboniu na ul. Buczka, jest taki sklep elektryczny, dość dobrze zaopatrzony, może tam będą mieli taki przewód.

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

gdzie kupowaliście gniazda, włączniki oświetlenia.

W marketach wybór jest bardzo skromny.[/b]

 

Hej!

 

Polecam firmę Eltech. Mają siedzibę w Bytkowie koło Rokietnicy i w Poznaniu na Kanałowej. Więcej zobaczysz w Bytkowie bo to ich główna hurtownia. Niestety część rzeczy można jedynie zobaczyć w katalogu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...