Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Budująca Wielkopolska 2008 Poznań i Wielkopolska


Recommended Posts

Pytanie odnośnie ziemi na wyrównanie terenu z rejonu Kostrzyna

 

Witam,

 

Mam pytanko ile w Waszym rejonie kosztuje ziemia do podniesienia terenu i co za rodzaj ziemi. Najtansza opcje jako znalazlem to 300zl/30t z transportem 10 km (ze Swarzędza) ziemia z drobnymi kamyszkami. Moze macie jakis namiar na ziemie z okolic Kostrzyna Wlkp.

 

Dzieki za pomoc,

TMK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

zna ktos moze ceny wewnetrznej instalacji gazu tzn od skrzynki do np kuchenki i kotla gazowego

 

U mnie zrobienie instalacji od skrzynki do kotłowni, czyli jakieś 12m, kosztowało 1100pln. W cenie była robocizna i materiały łącznie ze skrzynką na gaz.

dzieki bardzo a to skrzynki gazownia nie daje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki bardzo a to skrzynki gazownia nie daje?

 

To już Twoja inwestorska sprawa :-)

Co gorsza aktualnie 9,9% przypadkach owa szafka musi stać w granicy posesji - czyli robisz więcej m instalacji na swój koszt - pamietam jak w latach 90 montowali mi skrzynie (tez moją) na scianie budynku jakeis 25 metrów od granicy posesji ....

Pawlok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To już Twoja inwestorska sprawa :-)

Co gorsza aktualnie 9,9% przypadkach owa szafka musi stać w granicy posesji - czyli robisz więcej m instalacji na swój koszt - pamietam jak w latach 90 montowali mi skrzynie (tez moją) na scianie budynku jakeis 25 metrów od granicy posesji ....

Pawlok

a to akurat wiem ze w granicy tak sie po prostu zastanawiam czy warto ciagnac gaz do kuchenki ktora ma byc w budynku gospodarczym z tylu dzialki (trzeba polozyc jakies 25 m rurociagu) czy nie lepiej tzn taniej miec tam gaz z butli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory bo pewnie się wcinam w temat , ale pewnie jesteście już po montowaniu parapetów drzwi itp. , ja montowałam parapety prawie dwa tyg. temu, 4 dni temu drzwi znaczy futryny , wszystko było montowane na piankę Dan Bravena niskoprężną , i o dziwo po 2 tyg pianka spod parapetów zaczyna ginąc , normalnie kurczy się , a futryna po dwóch dniach się rozeszła , znaczy górna część normalnie jakby została wessana mimo, że przecież futrynę się skręca , nikt nie umie mi tego wytłumaczyć ani stolarz który drzwi montuje nie od wczoraj , facet w hurtowni gdzie kupiłam piankę też zdziwiony , bo gdyby pianka rozepchała wszystko no to oki , było za dużo pianki wciśniete , ale tego zjawiska nie umie mi nikt wytłumaczyć , może miał ktoś z Was podobne zdarzenie lub ktoś znajomy bo strasznie mnie ta sprawa nurtuje . Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa zamarła :-(

Wszyscy pewnie już mieszkają a nikt się nie chwali ? :-)

To ja się pochwale od wczoraj mam papierek ze mieszkamy legalnie urząd nie wznosi sprzeciwu itp itd :-)

Formalnie budowa zajeła nam 23 miesiące bez jednego dnia (od daty decyzji pozwolenia do daty niewniesienia sprzeciwu do użytkowania) :-)

Dzisiaj skanuje papiery i składam do Enei bo już dośctego drogiego prądu budowlanego :- (

pozdrawiam

grupowiczów

Pawlok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...