Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Budująca Wielkopolska 2008 Poznań i Wielkopolska


Recommended Posts

-odbiór instalacji elektr.

 

Dla starostwa poznańskiego stan na styczeń 2010 - nie potrzeba było odbioru instalacji elektrycznej, potrzebne natomiast są umowy z dostawcami mediów : prąd, woda, ścieki, gaz.. Co do gazu to taki absurd ze podpisując umowę z gazownią oświadcza się że oddało się dziennik budowy instalacji gazowej , a go nie ma jak oddać skoro się nie ma umowy, polski bareizm :-)

 

Pawlok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Witam wszystkich wielkopolskich forumowiczów.

Pytanie a zarazem prośba do was czy macie może jakaś zaufana ekipe która kładzie tynki maszynowe gipsowe???

Szukam kogos żetelnego o godnego polecenia.

Dziękuje z góry za jaka kolwiek podpowiedz .

Pozdrawiam wojtass

 

 

 

Mogę polecic muraży-elektryka-instalatora-majstra z ekipąa robia prawie wszystko-łącznie z dachem-jak by co na PW prosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś polecić firmę gdzie kupię betonowe (nie upieram się na ten materiał) szambo ?

Najlepiej jeśli to byłaby firma, która takie szamba montuje.

Miejsce budowy 30 km od Piły.

 

No i żeby nie było bardzo drogo, chociaż bardziej zależy mi na solidności.

 

Ewentualnie czy ktoś korzystał z usług firmy Ol-kan - http://www.ol-kan.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...

Witam Was, polecam wam fachowca od wszelkich prac wykończeniowych - podaję namiary p. Robert tel.661 633-095 (proszę powołać się na Cypriana)

 

Fachowiec solidny, terminowy, punktualny, który potrafi również doradzić i podsunąć dobre pomysły i rozwiązania - bardzo nam pomógł przy budowie.

 

U nas wykonywał prace od gipsowania, malowania, zabudowy nidą, ocieplenia poddasza po drenaż, ocieplenie budynku, kład również glazurę, panele podłogowe, wykonywał również prace stolarskie - całość przy naprawdę rozsądnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy możecie polecić kogoś od podłogówki, kto ma doświadczenie w układaniu podłogówki w całym domu (dodatkowo tylko drabinki w łazienkach)? Budowa na wschód od Poznania (okolice Pobiedzisk). Pytałem na białej liście, ale niestety bez odzewu - może tu zajrzy ktoś kto miał takich instalatorów i był z nich zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 3 months później...

Witam

 

Dawno mnie tu nie było, ale już kończę budowę. Kompletacja dokumentów i mieszkamy.

 

A przy okazji mam do sprzedania skrzynkę elektryczną budowlaną z kompletem bezpieczników. Gotowa do użycia, jeszcze u mnie podłączona do skrzynki głównej.

 

Cena ok. 500zł. Odbiór: Poznań-Kotowo.

Szczegóły i zdjęcia na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...