Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Budująca Wielkopolska 2008 Poznań i Wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

My towar bierzemy z MAG-BUDu i tez jestesmy zadowoleni póki co:) Fajna obsługa , co do cen to w sumie porównania nie mam zbytnio bo od poczatku tam jestesmy.

 

Ja też biorę z Mag-Budu :) Są w porządku. Całą budowę z resztą zaopatrzyłam w Patex - Piotr Paterka na Złotowskiej (polecam!!!!!!!) oraz Mag - bud, bo po sąsiedzku niemal, wynegocjowałam dobre ceny i wożą mi na budowę co chcę, a kupuję nawet teraz coś co 3 dni, choć jadę już wykończeniówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Lekka zmiana tematu.

Buduję się w Kostrzynie Wlkp. Muszę podnieść teren i dlatego proszę o pomoc gdzie mogę kupić ziemię najlepiej czarną na której bedzie wszystko ładnie rosło.

Interesuje mnie około 100ton.

Pozdrawiam

hej buduję się w gruszczynie, tam powstaje osiedle domków jednorodzinnych i na ogrodzeniu tej budowy jest ogłoszenie "oddam czarną ziemię" (jak w swarzędzu zjedzie się na kobylnicę to osiedle powstaje po lewej stronie od drogi - jak Cię interesuje to priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[CZESC WSZYSTKIM - TYM RAZEM NIE Z PYTANIEM O WYKONAWCóW A Z GORąCYM POLECENIEM.

 

JESLI MACIE TEREN DO POSPRZATANIA, ZAGRABIENIA, KOPANIA ETC. - TO GORąCO POLECAM SPółDZIELNIę TAJEMNICZY OGRóD.

 

JEST TO GRUPA LUDZI BIEDNYCH, BEZDOMNYCH CZęSTO - LUB ZAGROZONYCH EKSMISJą, BEZROBOTNYCH - KTóRZY POPRZEZ AKTYWIZACJę SPOłECZNą MAJą SZANSę NA POWRóT DO NORMALNEGO ZYCIA.

 

A CO NAJWAZNIEJSZE - WYKONUJą WSZELKIE PRACE BARDZO SOLIDNIE, Są ZDETERMINOWANI W DZIAłANIU, CENY MAJą NORMALNE, NIE PRACUJą " NA CZARNO " TYLKO Są ZRZESZENI W SPółDZIELNI SOCJALNEJ. Są ZAPRZECZENIEM "CWANIACTWA" - NA KTóRE CO RUSZ SIę NAPOTYKAMY.

 

A CO NAJWAżNIEJSZE - POMAGAJąC IM- DAJąC IM PRACE - POMAGAMY IM ZYC GODNIE.

 

GORACO POLECAM - OSOBA DO KONTAKTU - "KOORDYNATOR " ANNA PAWłOWICZ 604 406 895

 

http://www.ekonomiaspoleczna.pl/files/ekonomiaspoleczna.pl/public/Atlas_dobrych_praktyk/19AtlasDobrychPraktyk_CIS_Piatkowo.pdf :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo odradzam zakupy w TINIE a jeżeli się zdecydujecie to płaćcie tylko na budowie jak obejrzycie towar czy jest to co zamówiliście i kompletne.

Uważajcie na ich zamówienie gdzie dokładnie nie jest sprecyzowane co zamawiacie. Żądajcie po wpłacie faktury abyście byli pewni co kupiliście.

Ja zamówienie z TINĄ podpisałem w 29.01 ponaglany telefonami że ceny na cegły idą w górę, w marcu zamiast POROTHERMU przyjechał UNIPOR różnica niby nieduża ale dla mnie znaczna a zresztą Unior jest tańszy. Zrezygnowałem z zamówienia bo miał być Porother tak było ustalane. Kasę oddawali z oporami przez miesiąc w ratach a listem poleconym przesłali fakturę za rozładunek 1.220 zł. Oczywiście kasę za rozładunek sobie potrącili bez mojej wiedzy. Poszukuję obecnie pomocy prawnej aby sprawę skierować do sądu. Dowiadywałem się w Urzędzie Skarbowym, że bez mojej zgody nie mieli prawa wystawić mi faktury za taką usługę a po wpłacie powinni w ciągu 7 dni wystawić fakturę za zakupiony towar.

 

 

Zgodzę się, że Maciek Powierza jest dobrym handlowcem ale do momentu podpisania zamówienia i przelania kasy, później klienta ma głęboko a swoją komórkę oddaje koleżance siedzącej obok, która wie niewiele.

Na moją budowę nie potrafili od początku dowieźć to czego potrzebowałem. Mieli przywieźć 800 bloczków, przywieźli 750 a z ostatnią paletą zwlekali przez chyba tydzień a na końcu ją przywieźli i chyba zrzucili z samochodu - fotka palety w dzienniku. Na końcu stwierdzili, że tą jedną paletę mam sobie zamówić gdzieś na miejscu.

 

Straciłem ponad tydzień i na szczęście ekipa zrozumiała problem i nie uciekła ale trochę mnie to kosztowało.

 

JA STANOWCZO ICH ODRADZAM a jak zamawiajcie wymagajcie poprawnych i kompletnych dokumentów zakupu.

Ten przypadek mnie nauczył jednej bardzo ważnej rzeczy, że nie należy się kierować tylko ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zapłaciłeś tej faktury?

Ja nie wiem jak to prawnie wygląda, ale jak ci oddali kasę to olej fakturę nie płać i najwyżej czekaj aż oni cię wezwą do sądu.

Swoją drogą przykra sprawa. Mi przywoża z dużymi opuźnieniami ale przynajmniej mówią że nie dają rady bo przyszła wiosna i każdy chce odbierć towar. Czekam około 3-4 dni na transport. Hurtownia Darplast.

A bloczki fundamentowe byle jakie, nie wiem czy wszystkie są takie ale moje strasznie nierówne, jak chłopaki wymurowali równo na zewnętrznej ścianie tak w środku są jakby schodki, teraz przeszkadza to w położeniu izolacji :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zapłaciłeś tej faktury?

Ja nie wiem jak to prawnie wygląda, ale jak ci oddali kasę to olej fakturę nie płać i najwyżej czekaj aż oni cię wezwą do sądu.

Swoją drogą przykra sprawa. Mi przywoża z dużymi opuźnieniami ale przynajmniej mówią że nie dają rady bo przyszła wiosna i każdy chce odbierć towar. Czekam około 3-4 dni na transport. Hurtownia Darplast.

A bloczki fundamentowe byle jakie, nie wiem czy wszystkie są takie ale moje strasznie nierówne, jak chłopaki wymurowali równo na zewnętrznej ścianie tak w środku są jakby schodki, teraz przeszkadza to w położeniu izolacji :/

niefajnie,u nas bloczki kupowane na gorąco z dostawą na drugi dzień nie dość że niedrogie (ok 2,70netto /szt) to dość równe ...aha hurtownia w gruszczynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zapłaciłeś tej faktury?

Ja nie wiem jak to prawnie wygląda, ale jak ci oddali kasę to olej fakturę nie płać i najwyżej czekaj aż oni cię wezwą do sądu.

Swoją drogą przykra sprawa. Mi przywoża z dużymi opuźnieniami ale przynajmniej mówią że nie dają rady bo przyszła wiosna i każdy chce odbierć towar. Czekam około 3-4 dni na transport. Hurtownia Darplast.

A bloczki fundamentowe byle jakie, nie wiem czy wszystkie są takie ale moje strasznie nierówne, jak chłopaki wymurowali równo na zewnętrznej ścianie tak w środku są jakby schodki, teraz przeszkadza to w położeniu izolacji :/

 

 

FAKTURY bym nie zapłacił ale oni po prostu nie zwrócili mi całej kasy wstrzymali sobie 1.200 zł. Dlatego teraz ja się wybieram do sądu z nimi. Czekam na opinie Urzędu Skarbowego i Rzecznika Praw Konsumenta.

 

DLATEGO OSTRZEGAM PRZED NIMI.

 

Bloczki z TINY rozpadały się już na paletach szef ekipy do dzisiaj nie może pojąć jak mogłem dać sobie wcisnąć taki szajs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykujemy się do zasypywania fundametów i potrzebujemy zagęszczarki do gruntu :o . Czy ktoś się orientuje czy można coś takiego wypożyczyć i gdzie?

 

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

ul. Poznańska 131a tel. 0-61 814-75-10

Tarnowo Podgórne

 

Dzięki krys1. Mam też info że na Naramowickiej w Poznaniu można taką maszynę wypożyczyć. Jutro podzwonię i porównam ceny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykujemy się do zasypywania fundametów i potrzebujemy zagęszczarki do gruntu :o . Czy ktoś się orientuje czy można coś takiego wypożyczyć i gdzie?

 

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

ul. Poznańska 131a tel. 0-61 814-75-10

Tarnowo Podgórne

 

Dzięki krys1. Mam też info że na Naramowickiej w Poznaniu można taką maszynę wypożyczyć. Jutro podzwonię i porównam ceny :D

jest jeszcze Ramirent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...