Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Budująca Wielkopolska 2008 Poznań i Wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zdjecia postaram sie zrobic a na pewno wyjde z "reklamówką" wszelkiego typu gazetek i ulotek pomocnych w urzadzaniu domku:):):) Aha pierwsze 500osób ktore przekrocza targi w sobote ma sznase wygrac zestawwypoczynkowy skórzany do salonu:):)

Kristofuros...pewnie sie miniemy albo bedziemy stac przy tych samych stoiskach:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość
Zdjecia postaram sie zrobic a na pewno wyjde z "reklamówką" wszelkiego typu gazetek i ulotek pomocnych w urzadzaniu domku:):):) Aha pierwsze 500osób ktore przekrocza targi w sobote ma sznase wygrac zestawwypoczynkowy skórzany do salonu:):)

Kristofuros...pewnie sie miniemy albo bedziemy stac przy tych samych stoiskach:):)

 

HeHe o tym zestawie wypoczynkowym to nie wiedziałem - trzeba będzie się wcześniej zerwać 8)

iwett27 jak będziesz widzieć gościa z lekką łysinką ( no może trochę bardziej jak lekką ) z ładną kobitką przy boku to mogę być to ja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość
hhahahha dobra w razie czego bede zagadywac:) A Ty jak zobaczysz faceta z brzuszkiem i ładna kobitke obok to tez bede ja ( ta kobitka) :):):)

Tylko jak będę zagadywał ładne kobitki to czasem mogę dostać po facjacie,

albo od faceta z brzuszkiem, albo od swojej ładnej kobitki :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga a tak zmieniajac temat.....czytałam sobie Twoj dziennik i podoba mi sie wizualizacja kuchni...robiłas ja sama czy masz architekta ( bo tego nie doczytałam) ???:)

Dziękuję :D Planowałam sama w programie IKEA a potem rysował mi jeden miły pan znaleziony na Allegro - na obrazkach kuchni jest chyba adres jego strony. Bo ja lubię planować tylko nie umiem robić wizualizacji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia niestety gdzie szukac tych bram, nie jestem jeszcze na tym etapie:) A poza tym nie mamy garazu w projekcie:)

Zmieniajac temat kolejny raz tak dla informacji jest nowy katalog w Castoramie z inspiracjami łazienek:):) Jutro jade sie zaopatrzyc:)

oo, a jest w Internecie?

My też nie jesteśmy na etapie bram, ale podpisując umowę z Generalnym Wykonawcą, wiele decyzji musimy podjąć dużo wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu zmieniając temat: gdzie pooglądam na żywo bramy garażowe Hormanna i Normstahl? Potrzebuję koloerk pasujący do okien orzech Oknoplastu.

 

Bramę Normstahla zobaczysz w ŻALUKSIE ul. Mateckiego 17

Do orzecha OKNOPLASTU idealnie pasuje kolor ZŁOTY DĄB(Normstahl akurat ma taką nazwę swojego koloru). Albo to był CIEMNY DĄB :roll: :roll: :roll: Dziś pojadę i sprawdzę .

Ja będę mieć takie zestawienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...