Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Budująca Wielkopolska 2008 Poznań i Wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

mam pytanko, czy rzeczywiście decydując się na rekuperator trzeba mieć szczelny kominek? co to oznacza, że trzeba inwestować w jakieś specjalne wkłady czy wystarczy,że kominek ma szybę?

 

Należy kupić kominek z bezpośrednim doprowadzeniem powietrza do komory spalania - to najlepsza opcja.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko, czy rzeczywiście decydując się na rekuperator trzeba mieć szczelny kominek? co to oznacza, że trzeba inwestować w jakieś specjalne wkłady czy wystarczy,że kominek ma szybę?

 

nie trzeba

 

u nas Pan mówił tylko, że jeśli byśmy chcieli jakieś dgp czy coś to się potem Panom od reku "obliczenia" nie zgadzają :lol: ale żadnych szczególnych wynalazków nie trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowę zaczęliśmy ponad miesiąc temu ale dopiero teraz nabieram przekonania, że chyba nam się uda wybudować nasz dom. Dlatego chciałbym wprosić się do grupy :p :p :p

 

Budujemy się w okolicach Pobiedzisk. Zaczęliśmy w maju i wkrótce nasza ekipa zakończy murowanie ścian, a od lipca będziemy walczyć z dachem.

 

Jestem wielkim fanem muriel i jej bardzo wiernym naśladowcą;) Dzięki jej kontaktom publikowanym na forum nasza budowa osiąga tempo ekspresowe :D :D :D Pozdrawiam :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy możecie napisac ile płaciliście za beton B15? Czy cena pompy jest jakaś powalajaca? Gdzie kupic - okolice Ostrowa Wlkp.?

P.S. Nie bierzcie pompy do zalewania ław fundamentowych, wystarczy taśmociąg który jest tańszy ;)

 

Tylko trzeba to wszystko zegrać ze sobą. Pompa bardzo ładnie podaje tam gdzie chcesz i ile chcesz. Ja na pewno jeszcze nie raz pompę użyję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agessner - bardzo zbliżone są nasze scenariusze, co prawda nazwiska pana z mbanku nie pamiętam,ale straciłam tam sporo czasu i nerwów:/

Ostatecznie kredyt też wzięliśmy w bgżecie:)

Teraz jeszcze nie wiem gdzie będziemy refinansować a Ty teraz na budowę refinansujesz? Jak jestes zadowolony z obsługi, to daj namiary:)

 

A tak w ogóle, to czy ktoś z grupy może polecić zaradnych bankowców z banków:

Millenium

Nordea

Fortis

GE Money

Lucas???

 

ja bralem w Nordei na dzialke. Teraz bede dobieral na budowe (tez pewnie stanie na Nordei, ale nie przesadzam). Polecam skorzystac z posrednikow. Paradoksalnie daja lepsze oferty niz polecone osoby z bankow. Ja korzystalem z Money Experta i jestem bardzo zadowolony. Teraz tez pewnie tak uczynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też potwierdzam, że oferta pośrdeników ( w moim przypadku to był Open Finance ) czasem bywa lepsz niz w samym banku, no i szybko, sprawnie, a w bakach sprawdzaliśmy to PAN/PANI kazali przyjść nastepnego dnia bo pojęcia nie milei o czym mowa`- dramat !!!! Kredyt w Millenium - najszybciej zadziałali z pozostałych i dali najlepsze warunki - od złożenia wniosku do momentu otrzymania kasy - 4 tyg. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle, to czy ktoś z grupy może polecić zaradnych bankowców z banków:

Millenium

Nordea

Fortis

GE Money

Lucas???

 

Ja mogę polecić z czystym sumieniem osobę z DB - super bank, indywidualna obsługa, no i bardzo dobre warunki. 2 transze już za nami i jesteśmy bardzo zadowoleni. Zero problemów.

Jakby co info na priva mogę przesłać.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle, to czy ktoś z grupy może polecić zaradnych bankowców z banków:

Millenium

Nordea

Fortis

GE Money

Lucas???

 

Ja mogę polecić z czystym sumieniem osobę z DB - super bank, indywidualna obsługa, no i bardzo dobre warunki. 2 transze już za nami i jesteśmy bardzo zadowoleni. Zero problemów.

Jakby co info na priva mogę przesłać.

Pozdr.

 

Nie polecam Millenium, same problemy a doradcy niekompetentni i do tego kłamią!!!!

Ja sie dogadałem na refinans w Nordea 0% prowizji i marża 0,85%. Dobre warunki również w DB.

pozdr

adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość

Poszukiwany solidny wykonawca do wentylacji ( najlepiej Bartosza) z GWC,

Do zrobienia PILNIE projekt tej wentylacji, a w następnym etapie jego wykonanie łącznie z GWC.

Dobre sprawdzone namiary mile widziane :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odradzam GE MONEY

 

bardzo niekompetentni, w umowie ktora nam przedstawili 3 razy znajdowalam bledy i wracala do poprawki

 

po podpisaniu okazalo sie ze znow byly bledy i podsuneli nam bardzo niekorzystny aneks do podpisania, na ktory sie nie zgodzilismy

 

cala sprawa ciagnei sie juz pol roku, placimy nadal odsetki wyzsze, bo nie wpisalli sie do ksiegi

 

po naszych reklamacjach niby maja nam oddac ten naddatek zaplacony, ale ogolnei to kretacze, nieuki i nieudacznicy

 

zamierzamy szybko kredyt splacic i jak najszybciej zakonczyc wspolprace z nieudolnym bankiem GE MONEY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...