Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Budująca Wielkopolska 2008 Poznań i Wielkopolska


Recommended Posts

Mozecie poelcic jakies szkółki roslin ozdobnych na Pd od Poznania - z miare z tanimi roslinami?

Mysle o cisach, tujach szmaragdach i ostrokrzewie.

 

zdecydowanie szkólłka kórnicka w kórniku

punkt sprzedazy jest tuż koło rynku

(jadąc od zamku z kierunku bnina, na rynku skecasz w prawo i zaraz potem znów w prawo mijając kosciół po lewej stronie

po ok 200 metrach po prawej jest szkółka)

 

co prawda nie wiem czy te rosliny akurat mają

cenowo i jakosciowo jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pytanie z zupełie innej beczki.

Mozecie poelcic jakies szkółki roslin ozdobnych na Pd od Poznania - z miare z tanimi roslinami?

Mysle o cisach, tujach szmaragdach i ostrokrzewie.

pozdrawiam

Pawlok

 

Na ul. Rzeczpospolitej Mosińskiej w Mosinie oczywiście (przed przejazdem i orlenem) jest punkt producencki, byłeś tam może? Za każdym razem jak przejeżdżam myślę, że musze sie w końcu zatrzymać i jadę dalej, w ogród zacznę bawić się wiosną.

 

Szkółka kórnicka jest ok, mam świetną jarzębinę kanadyjską od nich. A rododendrony pięknie rosły dopóki nie pomyliłam środków i popsikałam jakimś "zabojcą " roślin zamiast wspomagaczem i wszystko szlag trafił. Tylko jarzębina przetrwała :) - szkoda ze nie dam rady jej zabrać :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ul. Rzeczpospolitej Mosińskiej w Mosinie oczywiście (przed przejazdem i orlenem) jest punkt producencki, byłeś tam może? Za każdym razem jak przejeżdżam myślę, że musze sie w końcu zatrzymać i jadę dalej, w ogród zacznę bawić się wiosną.

 

Byłem ,w zeszlym roku tam sie zaopatrywalem - hmm uczucia mieszane co do jakosci roslinek i cen..

W Luboniu tez punkty dosyc drogie.

Musze sie przejechac do Trzykolnych Młynów i na trasie Mosina - Steszew widziałem ostatnio rekalme - tuje..

pozdro

Pawlok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołaczam do grupy '2008

 

Budujemy w Czerwonaku, Dom w Lewkoniach II z masa przeróbek :-)

 

Planowany start - 1.10, bedziemy prowadzic dokumentacje zdjeciowa :)

 

Kierownik : wspominany juz tu Zbyszko Konieczny

Wykonawca do dachu - wspominany juz tu Damian Jaroć.

 

Mam nadzieje, ze damy rade :)

 

Pozdrawiam wszystkich fanów Boba Budowniczego !

 

Mati.

 

Czy mozna prosic o namiary na speca od dachu w/wym. Pana Damiana?

 

Pan Damian jest godnym polecenia murarzem ale teraz buduje u mnie w Kicinie :D

Przyznaliśmy mu już jeden "Krzyż Zasługi" za wyłapanie błędnego wytyczenia domu przez geodetę. Szczegóły w dzienniku budowy, który właśnie zaczynam pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nieco późno dołączamy do grupy, ale lepiej późno niż wcale :D

 

czy każdą sztuke dachówki powinno sie mocować spinkami (przeciw burzowymi) ?

czy może tylko wystarczy skrajne ?

 

jak to u was dekarze robili ?

chciałbym sie dowiedzieć jak powinno być

 

U nas mocowana jest mniej więcej co 5 dachówka - dachówka Rubin Roben.

szczerze mówiąc nie wiem czy tak musi być, ale IMHO lepiej jak za dużo mocowania niż za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołaczam do grupy '2008

 

Budujemy w Czerwonaku, Dom w Lewkoniach II z masa przeróbek :-)

 

Planowany start - 1.10, bedziemy prowadzic dokumentacje zdjeciowa :)

 

Kierownik : wspominany juz tu Zbyszko Konieczny

Wykonawca do dachu - wspominany juz tu Damian Jaroć.

 

Mam nadzieje, ze damy rade :)

 

Pozdrawiam wszystkich fanów Boba Budowniczego !

 

Mati.

 

Czy mozna prosic o namiary na speca od dachu w/wym. Pana Damiana?

 

Pan Damian jest godnym polecenia murarzem ale teraz buduje u mnie w Kicinie :D

Przyznaliśmy mu już jeden "Krzyż Zasługi" za wyłapanie błędnego wytyczenia domu przez geodetę. Szczegóły w dzienniku budowy, który właśnie zaczynam pisać

 

 

Ja szukam dekarza a nie murarza:):) Myslałam ze Pan Damian jest specem od dachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POMOCY!!!!!!!!! Poradzcie gdzie najlepiej zrefinansowac kredyt??? Millenium odpada w 100%, na jaka oferme trafilismy to tylko my wiemy:) Masakra! Co zadajemy mu pytanie to słyszymy " dopytam sie i zadzwonie do pani" :):) Tak nam przetłumaczyl umowe ze aby dostac kwote 170000 musimy miec wkladu własnego na koncie 184000:):):):) Smiech dosłownie smiech! Wiec szybko szukamy dobrego banku z wyszkolonymi pracownikami:) Poleccie jakis bank z którym mieliscie doczynienia i miło wspominacie współprace.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość
POMOCY!!!!!!!!! Poradzcie gdzie najlepiej zrefinansowac kredyt??? Millenium odpada w 100%, na jaka oferme trafilismy to tylko my wiemy:) Masakra! Co zadajemy mu pytanie to słyszymy " dopytam sie i zadzwonie do pani" :):) Tak nam przetłumaczyl umowe ze aby dostac kwote 170000 musimy miec wkladu własnego na koncie 184000:):):):) Smiech dosłownie smiech! Wiec szybko szukamy dobrego banku z wyszkolonymi pracownikami:) Poleccie jakis bank z którym mieliscie doczynienia i miło wspominacie współprace.

poszło na P.W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...