Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Budująca Wielkopolska 2008 Poznań i Wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czy ktoś i gdzie kupował zbiorczo materiał na ocieplenie dachu (wełna, stelaże, folia)? Na razie czekam na ofertę z Druxa ale przydałoby się porównać ceny.

 

Ja kupowałem wełnę dwa miesiące tremu. W większości była ta ISOVER SUPER-MATA czyli wełna o najwyższej na rynku izolacyjności termicznej. Ceny jakie zapłaciłem poniżej.

 

ISOVER SUPER-MATA 150 mm - 29 z/m2

ISOVER SUPER-MATA 50 mm - 10 zł/m2

SOVER UNI-MATA 150 mm - 18,3 z/m2

 

Załatwiałem to od człowieka , który obsługuje duże inwestycje i podobno to jest dobra cena.

 

Pozdr

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ISOVER SUPER-MATA 150 mm - 29 z/m2

ISOVER SUPER-MATA 50 mm - 10 zł/m2

SOVER UNI-MATA 150 mm - 18,3 z/m2

 

Załatwiałem to od człowieka , który obsługuje duże inwestycje i podobno to jest dobra cena.

 

Pozdr

 

T.

 

Pierwsze dwie nie wiem, natomiast na Isover Uni-Mata 150mm mam cenę 17,95 zł/m2, a jeszcze nie negocjowałam zbytnio

 

 

Najgorsze jest to ze nie wiem co wybrać Isover czy Rockwool.

Ofertę na Isover Unimatę mam korzystniejszą niż Megarock Rockwoola. Parametry podobne.

 

Co macie u siebie cała reszta forumowiczów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drewniane (surowe) barierki nalezy zabezpieczyc produktami zwanymi IMPREGNATAMI - firmy dowolnej. Impregnat zabezbiecza drewno od wew, przeciwko grzybom, sinicom etc. , nastepnie nalezy drewno zabezpieczyc od zew. - przeciw wodzie, wilgoci. promieniom UV etc. do tego słuzą lakierobejce, lakiery, lazury .

Tak więc aby drewno było całkowicie zabezpieczone nalezy

1. zastosowac impregnat - wchłania sie w drewno - bezbarwny lub kolorowy

2. zastosowac lakier bezbarwny (półmat, połysk) lub lakierobejce (lakier z barwnikiem) nadaje kolor.

 

ot i wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tokas napisał :

nie do konca .Od nowego roku będa obowiazywac nowe cenniki. Jakie ceny bedą - żaden producent dzis ci ich nie zdradzi.

 

Patrząc na rynek chyba nie należy się spodziewać podwyżek cen . Kto zacznie budować w przyszłym roku będzie z pewnością do przodu z kasą.

 

Zresztą ostatnio zauważyłem na naszym płocie dość sporo ofert hurtowni materiałów budowlanych jak i wykonawców . Jeden cieśla zawiesił nawet 5 wizytówek : 3 na bramie i 2 na płocie. Może zdesperowany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena styropianu spada na łeb na szyję dzis kosztuje 90 zł

podobnie z wełną tez cena spada

 

Można prosić konkretniej?Jaki styropian, jakie płyty w jakeij hurtowni ile było kiedyś skoro dziś jest 90 zł / m3 ?

Pawlok

 

Genderka - na ocieplenie szczytów, płaciłem 120 w piątek dokupiłem paczkę za 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec roku, hurtownie przed inwenturą.............kto wie jakie upusty mozna wytargować.

W poniedziałek dostanę kolejną wycenę na wełnę i Pan pytał czy chcę kupić w tym roku czy w przyszłym. Ciekawa jestem co zaoferuje.

 

Jaka jest mniej więcej cena m2 posadzki?

Damon czekam na informacje jakie upusty Ci zaoferowali :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...