Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zagłębie dąbrowskie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie, wreszcie jestem - nie mogłam się połączyć z netem przez 2 dni, a neostrady jak nie miałam tak nie mam. Do domu wróciłam... bardzo szybko :wink: mimo wszystko dziękuję Krystian za podwiezienie.... hi hi

Adam, a Ciebie to ja skądś znam tylko nie wiem skąd?? Masz takie samo wrażenie?? :lol:

Krystian teraz już wiem w jakich laskach gustujesz!! ładna fotka!!

Grzegorz podobał mi się Twój dom!! Lubię takie zwiedzanie. Pozdrowienia do następnego razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, wreszcie jestem - nie mogłam się połączyć z netem przez 2 dni, a neostrady jak nie miałam tak nie mam. Do domu wróciłam... bardzo szybko :wink: mimo wszystko dziękuję Krystian za podwiezienie.... hi hi

... mimo wszystko... :roll: :roll: :roll: ????????????????????????????

...tzn mimo co??????????????????//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:roll: cześć ! wpadłam na waszą grupę przypadkiem i bardzo się ucieszyłam że ktoś też buduje w tych okolicach, ale z tego co widzę to wy już macie prawie wybudowane chaty a ja chciałabym zacząć dopiero na wiosnę czy mogłabym liczyć na jakieś porady?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć trafiłam na waszą grupę przypadkiem i bardzo się ucieszyłam że ktoś w okolicy też się buduje ale ja dopiero zaczynam - chciałabym rozpocząć na wiosnę bo teraz pogoda już się popsuła. Czy mogłabym liczyć na jakąś pomoc, poradę ???? :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć LUTKA z grodu Będzin!!! :D

Szadam, kupiłem nowe gumiaki, wykosztowałem się na baterie do latarki i co??? :roll:

Rena, to prawda, Krystian gustuje w laskach, tyle tylko, że w liściastych- brzozowych, nie lubi lasków iglastych! :lol:

Adam___ , ja też odniosłem wrażenie, że Cię skądś znam! Tylko skąd??? :o Renę i Krystiana- niestety wcześniej raczej nie miałem przyjemności widzieć...

 

Z tą folią, to jeszcze nie wiem co zrobię. Może mi wykonają jakieś dodatkowe prace jak zadośćuczynienie? No bo w końcu czy to jest taki wielki problem, skoro ja na swoich ścianach fundamentowych mam po kolei takie warstwy:

1. Izolacja przeciwwilgociowa IZOHAN (jak wyschnie to wygląda tak jak guma).

2. Styropian 5 cm.

3. "Odwrotnie" założona folia kubełkowa.

Pewnie byłby to problem, gdyby taka folia została odwrotnie położona na "gołą" ścianę fundamentową, ale ona styka się ze styropianem. Majster coś też gadał, że teraz lepiej będzie można przyklejać płytki do cokolika, ale go do końca nie zrozumiałem, o co mu się rozchodzi. Zapytam go jeszcze raz.

Moje rozterki biorą się stąd, że przypomniałem sobie tą rozmowę, kiedy majster sugerował mi, żeby założyć ją odwrotnie a ja się zgodziłem... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo Facet!!! Byłem! Głucho i cicho. Jeszcze całkie ciemno nie było więc widziałem. Imponujęce postępu. Dachówką z całą pewnością w głowę dostać nie można bo ich jeszcze nie ma. Ogrodzenia nie szarpałem bo wygladało na szczelnie zamknięte, a nie wiedziałem czy nie jest pod prądem. :D

Z tego co widziałem bedzie to bardzo interesująca chata. Więźba prosta nie jest. Czy będziesz robił deskowanie?

Potem na Szenwalda spotkałem kupla. Jak zapytałem o dom na Górce to oczywista wiedział o jaki dom chodzi i podkreślił, że to będzie piękny dom.

Może następnym razem...

 

Jak ktoś by tak przez Prudnik to zapraszam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POBUDKA!!!

Szadam, oczywiście, że będę walił dechy!!! Chyba jestem starej daty, chociaż nie do końca, bo zamiast papy położę na deskach TO!

Dzięki za miłe słowa, takie komplementy wyzwalają nową energię (ależ jestem "próżny"! :oops: ). Kasa topnieje, a końca nie widać. Chyba zagram razem z Adam___em o te 3.000.000.

Krystian, śpisz teraz, czy zarabiasz na dom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...