Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zagłębie dąbrowskie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A "pałac" to znaczy dobrze, czy źle (czytaj: kiczowato)??? Tylko Krystian szczerze, bo sam już nie wiem... :-? Mogłeś podjechać, byłem na budowie bo dzisiaj jeździłem Polonezem- niezastąpione transportowe autko, wożę nim 6-metrowe rury, panele na podbitkę, 4-metrowe rynny, arkusze blach e.t.c. Czasami lepszy od Żuka! Wybór kolorku na ściany pozostawiam mojej żonie! :wink: Jedno jest pewne- pod ciemnobrązowym dachem elewacja musi być jaśniutka.

Adam___, deski czołowe (te przybijane do krokiew) mam całe osłonięte blachą, no i oczywiście dachówki krańcowe są! :p

Dzięki chłopaki za zainteresowanie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz trzeba przyznac ze Twoja rezydencja robi wrazenie :)

Nie bylem wprawdzie troche ale mysle ze juz do zakonczenia prac zblizasz sie duuuuzymi krokami.

Teraz w sumie pozostaje najgorsze.Tzn chodzi mi o to ze z zewnatrz nie bedzie nic widac ze cos sie posuiwa robota do przodu.Trzeba bedzie przekroczyc progi rezydencji,zalozyc bambosze,lacie,papucie (czy jak to tam sie nazywa) i dopiero bedzie mozna podziwiac co tam sie dzieje dobrego ;)

 

Tak sie dzisiaj zastanawialem co lepiej.

Majac troche gotowki to lepiej kupic samochod czy zaczac budowe chalupki?

Tak sobie myslalem o chalupce bo jak juz zaczne to trzeba bedzie skonczyc

A autko to z czasem to tez bedzie nowe

Co chlopaki myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Tak sie dzisiaj zastanawialem co lepiej.

Majac troche gotowki to lepiej kupic samochod czy zaczac budowe chalupki?

Tak sobie myslalem o chalupce bo jak juz zaczne to trzeba bedzie skonczyc

A autko to z czasem to tez bedzie nowe

Co chlopaki myslicie?...

Zdecydowanie budowa domu!!! Kiedy jeszcze nie myślałem o budowie domu, to śledziłem wszystkie nowinki motoryzacyjne. Marzyłem o najnowszych modelach samochodów itp/itd. Budowa domu jest takim pasjonującym zajęciem, że później to nie chce się nawet myśleć o tej kupie stali na czterech kółkach. :lol: Może świadomość, że budując dom zostawiasz po sobie jakiś ślad na tej Ziemi daje takie pasjonujące przeżycia??? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie choruje na najnowsze modele samochodow.Moze z racji zawodu pasuja mi tylko autka kombi albo typu berlingo.

 

Tak tez myslalem o domku.Bo jakby nie patrzec to domek zostanie a autko to sie moze stracic szybciej niz sie pojawilo.

"Chodzi" za mna i to i to ale predzej chalupka

No chyba ze bym wygral jakas grubsza kasiorke w totka.

Tylko wtedy by byla "problem" innego rodzaju.Jakie autko wybrac.

Hihihihi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filo Grzegorz sie buduje kolo gorki golonoskiej.Jak sie jedzie na hute katowice - To chyba jest ulica Pilsudzkiego.Poznasz po charakterystycznym plocie.Naprzeciwko jest szkola.

Przed jego budowa jest taki charakterystyczny zolty (chyba) budynek i tablica z reklama rzeczoznawcy co ma pozwolenstwo z ministerstwa infrastruktury o numerze - kurcze nie pamietam :(

 

Zle juz ze mna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...