Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zagłębie dąbrowskie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Adam_, niestety, było drogo, teraz jest sakramencko drogo

a będzie za...cie drodo... :-? :x :evil: :( :cry:

 

To jak przypuszczam na duze rabaty niema co liczyc :x :evil: :cry:

Jezeli wogole sie cos dostanie

 

Chciaz gdzies slyszalem opinie ze cenu koncowe tak bardzo sie nie zmienia.

Juz je tak wywindowali ze maja z czego zjechac.Tzn producenci

Jak bedzie okaze sie po 1 maja.

Trzeba bedzie na pochod isc :D i potem do jakiegos sklepiku takiego wiekszego zobaczyc jak to wyglada z cenami.

 

Udanego kupowania.

 

Dzisiaj przejezdzalem kolo hurtowni i zobaczylem ze zmienila logo na Sewere.Mam nadzieje ze w zwiazku z tym nie bedzie klopotow z odebraniem styropianu stamtad :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerz, że jak się "przepoczwarzyli" z Bud-Gipsu na Sewerę to jeszcze u nich nie byłem, i nie wiem co w trawie piszczy. Wiem tylko, że Bud- Gips nieciekawie finansowo zakończył ubiegły rok. No ale takich jajek to Ci chyba nie zrobią. :evil: Jak co to dawaj cynk, namówimy Krystiana i Wowkę i zrobimy z tym porządek. Szczególnie Wowka ma takie świetne wschodnio-brzmiące pseudo, że sam nick Wowka powinien zadziałać na ich wyobraźnię! :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem i podobno styropian jest do odbioru :)

 

Tylko ze ciekawa sprawa.Faktura na styropian jest do firmy "Mon-gips"

No az takiej sklerozy nie mam zebym zapomnial gdzie kupowalem.

No ale troche zglupialem.Szczerze mowiac :(

Grzegorz czy moze wiesz czy pracuje tam Iwona Kapral albo Piotr Oleksiński??

A znalesc mojej faktury nie mogli:(.

Chociaz to bylo tak w miedzyczasie sprawdzane - jak obslugiwali innego klienta ;).

 

"Ochrona" donosi.

Okolo godziny 10 stwierdzono najazd Toyoty Yaris na domek Grzegorza.Odjechala okolo 12 - chyba ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz mam pytanko do dlugoletnich mieszkancow Dabrowy.

Gdzie tu mozna dostac materac do lozka.

Tzn gdzie jest takowy sklep,z tego typu rzeczami.

Potrzebuje 120 szeroki.

 

Wiem ze maja w Agacie w Katowicach ale troche daleko zeby przywozic.Chociaz tamten to jest ful wypas materac.Taki jak mi podchodzi.

 

Gdzie takowy sklep !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep nazywa się JOYSK, albo JEYSK (jakoś tak podobnie). Najbliższy znajduje się w Zagórzu w pawilonie na Braci Miroszewskich (po prawej hala sportowa, zjeżdżasz z górki i masz go po lewej), albo na pasażu w PLEJADZIE na Środuli. Ostatnio reklamuje się ROLLER w Czeladzi, że likwidują sklep i wszystko wysprzedają za niskie ceny. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JYSK sie toto nazywa.Dzieki bardzo.

Nie wpadlem na to zeby tam podjechac.

Co do ROLLER-a to mam mieszane uczucia.Nie to zeby tam bylo jakies badziewie.

Tylko ze Media Markt tez kiedys zamykali.Ludziska walili jak nie wiem co.Ze niby super tanio i wogole.

A oni zamkneli tylko na inwentaryzacje i za 2 dni otworzyli :).

 

Jakos nie wierze M1.

Ale sie przejade.W koncu to po drodze z Katowic do domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian, to zaszczyt gościć LIDERA FORUM!!! w naszej skromnej Grupie Zagłębiowskiej! :D :wink:

 

Nie jestem w temacie :(.Mozecie mnie oswiecic ??

 

W Kaczorze to specjalnie duzego wyboru niema.Tzn niby jest ale wszystko na zamowienie :-? .

W ROLLER to juz agonia.Chyba rzeczywiscie sie likwiduja bo pustki tam totalne.

 

Bylem dzisiaj w Katowicach i wstapilem na targi budownictwa.

Tyle ze wg mnie to juz tylko z nazwy.Wybudowali hale jak Berlin i stoi w polowie pusta.

Troche okien,troche ceramiki i to tyle.W sumie to na zewnatrz bylo wystawione chyba wiecej niz pod dachem.

Na zewnatrz byly tez kwiatki i inne koparki :) (ale mi sie fajnie zrymowalo :) )

No ale to moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czy ktoś zna cegielnie w pobliżu Dąbrowy, która miałaby jakieś rozsądne terminy dostawy cegły (dowiadywałem się w Sławkowie i Ogrodzieńcu - trzeba czekać przynajmniej do sierpnia)

Niestety, nie mogę pomóc. Tak jest chyba wszędzie. Ludzie, którzy zamawiali materiały budowlane na początku kwietnia mają planowany odbiór dopiero w czerwcu-lipcu... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...