Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zagłębie dąbrowskie


Recommended Posts

Co tam jedno Tyle ile potrzeba do mieszkania

A ze szyby tam solidne - chyba P4 wymieka przy nich ;) - to bylyby pewne :)

Najfajniejszy wykusz byłby z oknem od kabiny pilotów - albo lukarna :D . To Krystian już skończył wakacje - Adam, jak tam Twój beton "rozcieńczany" :D ? Leje go sąsiad ? Czy może raczej nie wychodzisz w te okolice z obawy przed ...... stropami z betonu "rozcieńczanego" ? :lol: No i pytanie: czy i gdzie wyjeżdżacie w wakacje bo mi koncepcji brakuje ?Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Adam, jak tam Twój beton "rozcieńczany" :D

 

Nie moj tylko sasiada.Nie bawie sie w takie "wynalazki"

 

Leje go sąsiad ?

 

Ma go lac na poczatku sierpnia.Najpierw chce zobaczyc jak u nas bedzie wylewane

 

Czy może raczej nie wychodzisz w te okolice z obawy przed ...... stropami z betonu "rozcieńczanego"?

 

Na szczescie to "tylko" wylewka w garazu i piwnicy.Takze na glowe sie nikomu nie zawali.

Szczegoly w moim poscie :)

 

No i pytanie: czy i gdzie wyjeżdżacie w wakacje bo mi koncepcji brakuje ?Pozdrawiam.

 

Juz po wakacjach.Co prawda tylko/az tydzien.

Ale sie bardzo zmeczylem na tym wyjezdzie.Totalnie nie bylo co robic :(

Cyzybym byl juz pracoholikiem :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nieciepliwie odliczam dni do urlopu - jeszcze mi zostało 12 dni roboczych ..... :D :D :D

ale też zupełnie nie wiem gdzie pojedziemy... koncepcje mamy tylko nie wiadomo czy rzeczywistość ich brutalnie nie zweryfikuje... :( - ale w sumie to nawet mogłabym spędzić urlop w domu... jeszcze mi nie minęła fascynacja nowym miejscem zamieszkania więc nawet siedzenie na własnym tarasie byłoby super....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Krystian, trzeba było zabrać chociaż jedno okno z samolotu.

Trochę za małe te okienka, nawet do mojego mieszkania w bloku... :wink:

Profil wybrałem znany (mnie i WAM) z budowy, z tym, że do mieszkania mam 6-komorowe no i niektóre szybki są P-4... 8)

Jutro mają mi montować drzwi... oj będzie się kurzyć jak cholera... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najfajniejszy wykusz byłby z oknem od kabiny pilotów - albo lukarna :D . To Krystian już skończył wakacje .... No i pytanie: czy i gdzie wyjeżdżacie w wakacje bo mi koncepcji brakuje ?Pozdrawiam.

W poniedziałek przyleciałem z Salonik, byłem na Chalkidiki (Kasandra) - polecam :p :p :p , z biurem Triada - nie polecam :evil: :evil: :evil:

Proponuję szukać ofert w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Grecji za gorąco - mnie już u nas susza doskwiera a jak w prognozie pogody widzę że gdzie indziej jest jeszcze goręcej i ludzie nie mają czym podlewać to marzę o jakimś lesie z jeziorkiem. O Triadzie trochę ostatnio w prasie pisali że niby niedozwolone klauzule w umowach przemycają. Ja również tak jak Krystian mam nadzieją na urlop we własnym domu w 2009 roku :wink: I ciekaw jestem czy jak już wybuduję to wlezę na płot jak WOWKA :D i będę odpoczywał :wink: . Przepraszam Wowka ale tak długo już masz tego kota w emblemacie że zacząłem Cie z nim utożsamiać :D może już czas "zleźć z płota" :) Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies cos czytalem.

Zalana bedzie calosc.Tylko czesc bedzie oddzielona jako teren kopalniany.Zreszta podobno tylko niewielka czesc

Ta kopalnia bedzie od strony drogi na Wojkowice.Zreszta juz teraz jest tam punkt gdzie mozna piasek kupic :)

Tu z "mojej" strony jest duzo nizej.I calkiem sporo wody.

Natomiast od strony Pogorii III susza podobno.

Zreszta od strony Pogorii teren lepiej zrekultywowany.Cos tam buduja :)

 

Pogoda troche nie za bardzo - tzn bardzo goraco - i psia nie chce za bardzo duzo lazic :(

I nie mam jak sie wybrac na rekonesans po kopalnii :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wiata zalana :).

Troche za duzo betony wzialem ale zostal wykorzystany z pozytkiem :)

Grzegorz dzieki za namiary na betoniarnie.

I cene tez dobra dali :).

Zeby teraz tylko nie padalo przez troche to bedzie dobrze.

 

Wczoraj ulewa zgonila gorala ze zwyzki jak dach robil.A ze nie przestawalo padac to nie skonczyli.

Zreszta i tak trzeba bedzie wjechac do sasiada na podworko zeby z drugiej strony zrobic wiatrownice.

Ale sie juz zgodzil to mysle ze zle nie bedzie :)

 

Co prawda z goralem niektorymi pogladami co do budowy sie roznimy.Ale jakos to leci do przodu.

 

Aha

I farba na elewacje tez juz kupiona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pogoda niespecjalna :(

Na szczescie jak wylewke robili to nie padalo

Jednak z dachu ich deszcz zgonil.No i tez w deszczu robili.

Chalupy nie pomalowali - sam bede sie musial w Picasso zabawic ;).

 

Generalnie mi to nie przeszkadza.Jednak z jednej strony trzeba po rusztowaniach lazic.A nie jest to moj ulubiony sposob spedzania wolnego czasu :-?

 

Nie mniej jednak,ciesze sie ze pojechali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...