Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zagłębie dąbrowskie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

pomóżcie! poszukuję płytek podłogowych, które kupiłam (bagatela) 6-8 lat temu w małym sklepiku na Manhatanie, płytki były bodajże hiszpańskie lub włoskie ale nie pamiętam nazwy. Niestety tego sklepu tam juz nie ma a ja potrzebuje paczkę białych lub bordowych płytek ponieważ mąż zburzył kawałek ściany w przedpokuju i na podłodze została mi dziura. Gdybym chociaż pamiętała nazwę, a tak jeżdżę po sklepach i szukam choćby czegoś podobnego (na oko) bo nawet kawałka płytki na wzór nie mam.

A powiedzcie mi czy ten sklep PLATFORMA jest jeszcze za M1????? A może jest gdzieś w okolicy skład z końcówkami serii płytek????

pomocy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi czy ten sklep PLATFORMA jest jeszcze za M1????? A może jest gdzieś w okolicy skład z końcówkami serii płytek????

pomocy!!!

 

Platforma jest caly czas za M1 :)

Mozna jechac i ogladac :)

Moze jakis Praktiker,Castorama albo inny Liroy ;)

 

W Katowicach kolo Castoramy - obok bylego salonu Citroena jest kilka salonow z plytkami.

Moze tam cos dobiora.

Dagma jest kolo Agaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Zagłębie Dąbrowskie zapadło w sen.... :-?

Grzegorz63 - mieszkasz już :p ?

Adam_ - przygotowałeś machinę odśnieżającą ??? (przyda się w sobotę... :wink: )

Rena - znalazłaś płytki?

katarek - jak tam skoczek się spisał???

Sylwia 1667 - jaką oczyszczalnię wybrałaś (ja mam mieć w 2006 kanalizę)?

olinek - ja robiłem szalunki z desek własnych (przydały się potem do szalunków stropów)

pozdrówka jesienne dla wszystkich :p ... szykujcie się na śnieg... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłębie Dąbrowskie zapadło w sen.... :-?

 

No chyba tak.Bo nikt sie nie odzywa.Zagladam tu od czasu do czasu i mam wrazenie ze wszyscy wymarli :(

 

 

Adam_ - przygotowałeś machinę odśnieżającą ??? (przyda się w sobotę... :wink: )

 

Maszyna juz przygotowana.Przyprowadzona pod wiate.Odpalona i chodzi jak zloto.Teraz czeka na "lepsze" czasy.Tzn zime ;)

 

 

pozdrówka jesienne dla wszystkich :p ... szykujcie się na śnieg... :cry:

 

Nie wiem jak Wy ale ja tam nawet zime lubie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katarek - jak tam skoczek się spisał???

 

skoczek się spisał dobrze. przez długi weekend skakał prawie non stop -

jeszcze mi się ręce trzęsą... ;)

ale za to mam juz fundamenty zasypane. jeszcze je tylko jakos przed zimą

zabezpieczę i może padać śnieg! :)

 

tylko co ja teraz będę w wolnym czasie robił??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Niebawem będę 'Dąbrowiakiem z Gołonoga' :) - kupuję nie buduję, ale mam zamiar przeprowadzić remont conajmniej łazienki i kuchni. I tu moje pytanie - gdzie kupować (kupujecie) takie materiały jak: płytki, kleje, listwy, drzwi wewnętrzne, armaturę łazienkową (kuchenną?) wanny, umywalki, zlewozmywaki, płyty kartono-gipsowe, agd (zmywarka, lodówka, płyta grzejna, piekarnik, okap) itp, itd?

 

A w późniejszym terminie: kostkę brukową, cegły 'klinkieryt', bramę wjazdową i garażową?

 

Pozdrawiam grupę :)

Wanios

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też chcialem się zapytać o drzwi wewn., gdzie można kupić w jakiejś rozsądnej cenie (do 500zl). Tak na marginesie mialem wczoraj wlamanie do domu. Ukradli mi trochę narzędzi (opalarka, siekiera, lom, gniazdka, termometr mlot 10-kilowy), na szczęście nie ukradli pompy do wody, zasuwy i obejmy do wodociągu - szczęście w nieszczęściu. Adam coś slabo pilnujesz Ujejskiej (2 domy dalej też sie wlamali tej samej nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katarek - jak tam skoczek się spisał???

 

skoczek się spisał dobrze. przez długi weekend skakał prawie non stop -

jeszcze mi się ręce trzęsą... ;)

ale za to mam juz fundamenty zasypane. jeszcze je tylko jakos przed zimą

zabezpieczę i może padać śnieg! :)

 

tylko co ja teraz będę w wolnym czasie robił??? :)

 

.... jak to CO ????

Na forum trzeba rozumki zbierać.... :p :p :p

Powodzenia :wink: !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Niebawem będę 'Dąbrowiakiem z Gołonoga' :) - kupuję nie buduję, ale mam zamiar przeprowadzić remont conajmniej łazienki i kuchni. I tu moje pytanie - gdzie kupować (kupujecie) takie materiały jak: płytki, kleje, listwy, drzwi wewnętrzne, armaturę łazienkową (kuchenną?) wanny, umywalki, zlewozmywaki, płyty kartono-gipsowe, agd (zmywarka, lodówka, płyta grzejna, piekarnik, okap) itp, itd?

 

A w późniejszym terminie: kostkę brukową, cegły 'klinkieryt', bramę wjazdową i garażową?

 

Pozdrawiam grupę :)

Wanios

 

Co do cegły ,,klinkieryt" to zawsze polecę KRAKÓW !!!!

(Kupiłem dwa tiry to wiem gdzie warto .... 8) 8) 8) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...