Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zagłębie dąbrowskie


Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mnie osobiscie nie zalalo.

No chyba ze krew :D ;)

 

W sumie sie ciesze ze pogoda jest jaka jest.Wszystko sie powoli topi

 

Co do Pogorii to bede musial zrobic sobie tam wycieczke.Zobaczyc jak tam napelnianie.

Chociaz jak jechalem ostatanio to Przemsza byla pelna to sie pewnie i do zbiornika przelewalo

Forumowicze Zagłębiowscy - śpicie ? Już podobno bociany zwiadowcy się pojawiły, już ludziska szpadle i łopaty ostrzą bo wiosna u bram naszych niedługo stanie - a Wy śpicie ? :D jedynie Adam na posterunku - patroluje brzegi Pogorii i cos czasem na forum skrobnie - a reszta ? gdzie sie pochowaliście - pobudka i proszę się meldować pojedynczo w ordynku ! :D Czekam na znaki życia i pozdrawiam Wszystkich wiosennie :D

PS: uwaga na ptasią grypę - Adamie coby Twoja Psia czegos tam nie zjadła - np. kota :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.

Melduje sie :)

Adamie - chyba nastąpiła fala dezercji bo nikogo niema :( Nawet Katarek się nie zameldował (Jak tam potomstwo Katarku - dużo płacze :) ?) a on jest z pewnością przedstawicielem budujących Zagłębiaków. Teraz jest chyba najlepszy czas na pisarstwo forumowe - potem zaczną się budowy. Czy Wy też już odczuwacie zmęczenie zimą - bo mnie się już nic nie chce - nawet leżeć mi się nie chce :wink: - to chyba chroniczny brak słoneczka - ale ....... już niedługo. Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wanios

Bylem dzisiaj na Bratkow i usilowalem zlokalizowac Twoja rezydencje.

Niestety nie udalo mi sie to :(.

Tylko jakis facet w Fordzie Mondeo jakos tak podejrzliwie na mnie patrzal jak jezdzilem

Domki w okolicy fajne.Same parterowki :)

 

Bylem na nowej Pogorii :)

Jak sie obrobie troche to wrzuce tu pare fotek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów grupy !!!

Kupiłem już działkę, gotowy projekt i poszukuje dobrego i niedrogiego architekta, który zrobiłby mi adaptację projektu do warunków lokalnych( mam zamiar budować w Sosnowcu). Jęsli ktoś mógłby mi coś podpowiedzieć to z góry dziekuję,

pozdrawiam Paulo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamie - chyba nastąpiła fala dezercji bo nikogo niema :( Nawet Katarek się nie zameldował (Jak tam potomstwo Katarku - dużo płacze :) ?) a on jest z pewnością przedstawicielem budujących Zagłębiaków.

 

 

Jestem, jestem... Tylko niestety na forum jakos mało czasu mam... :(

I nie tylko na forum... Potomstwo czasami płacze, ale nie za często. Jest za to bardzo świata ciekawe i trzeba mu dużo czasu poświęcać. ;)

Budowa na razie jeszcze stoi - przysypana śniegiem, a ja walczę z zakładem energetycznym, kompletuję sprzęt

(kupiłem betoniarkę, spawarkę i jakieś inne pierdoły ;) ) i czekam na cieplejsze czasy...

pozdrawiam wszystkich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów grupy !!!

Kupiłem już działkę, gotowy projekt i poszukuje dobrego i niedrogiego architekta, który zrobiłby mi adaptację projektu do warunków lokalnych( mam zamiar budować w Sosnowcu). Jęsli ktoś mógłby mi coś podpowiedzieć to z góry dziekuję,

pozdrawiam Paulo

A masz dla tego rejonu Sosnowca uchwalony Plan Zagospodarowania Przestrzennego ? Może Warunki Zagospodarowania ? Odbierz priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem, jestem... Tylko niestety na forum jakos mało czasu mam... :(

I nie tylko na forum... Potomstwo czasami płacze, ale nie za często. Jest za to bardzo świata ciekawe i trzeba mu dużo czasu poświęcać. ;)

Budowa na razie jeszcze stoi - przysypana śniegiem, a ja walczę z zakładem energetycznym, kompletuję sprzęt

(kupiłem betoniarkę, spawarkę i jakieś inne pierdoły ;) ) i czekam na cieplejsze czasy...

pozdrawiam wszystkich...

Katarku - możesz spokojnie założyć że teraz to masz dużo czasu - potem się dopiero zacznie 25cio godzinna doba - ale i tak stawiam że będziesz pierwszy który skończy stan surowy w tym roku - a ile planujesz wyciągnąć do końca roku ? pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A czemu usunąłeś zdjęcie domku - to obracające się ? pozdrawiam...

olinek, to zdjęcie (gif) usunąłem z lenistwa. Miałem umieszczonego tego gifa na trzech limitowanych serwerach (limitowane bo bezpłatne) i musiałem uważać ile już było odsłon i przełączać się pomiędzy stronami. Jak trochę zaniedbałem to mi usunięto moje dwie strony i już mi się nie chciało zakładać nowych... Można za parę złotych wykupić większy limit odsłon ale teraz mnie na to nie stać! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam budujących w Zagłebiu!

Jako nowy forumowicz, a zarazem budujący nowicjusz - występuję do doświadczonych w bojach z ekipami budowlanymi Zagłębiaków z prośbą o polecenie solidnej ekipy cieśli i dekarzy. Budowę rozpocząłem w Dąbrowie Górniczej - Gołonogu (obecnie to stan 0), a teraz szykuję się do skoku do stanu surowego - więc zawczasu dogrywam wszystkie etapy.

Z góry wielkie dzięki!

 

Z harcerskim "Czuwaj!"

Piotrek M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba o pomoc: jeśli ktoś ma gotowca zawierającego PLAN BIOZ to podrzućcie go ( [email protected]_to.onet.pl ) lub wskażcie miejsce skąd mógłbym go ściągnąć. Tylko nie kierujci mnie do rozporządzenia i nie piszcie żebym sobie na jego podstawie napisał - po prostu poprowadźcie mnie (Forum przeszukałem, sporą częśc netu też i nie było). Pozdrawiam i czekam na odzew.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...