Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zagłębie dąbrowskie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Grzechu to jest typowy efekt grzechu zaniechania. Nikt górników nie rozumie. Wszyscy skrupulatnie wypominają im epokę sklepów, przywilejów trzynastek, czternastek kart górniczych .... Nie oceniam, ale po wyjeździe z Zagłębia widzę efekty takiego wychowania Polaków. Zawsze mnie to boli. bo mój toto zdrowie zostawił gdzieś pod Zagórzem. :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O górnikach mówicie...hmmm, nie będę się rozpisywał,

jest po prostu bardzo źle, niestety może być jeszcze gorzej... :evil:

Wczoraj po ukazaniu się informacji o wypadku zbiorowym na KWK Bielszowice pod artykułem pojawiły się ,,komentarze"... nie brakowało takich, które wręcz wprost mówiły, że szkoda że wszyscy nie zginęli... bo oni PORZĄDNI OBYWATELE już nie chcą płacić ,,na górnictwo"... stan znajomości faktów jest u ludzi ,,z Polski" katastrofalny... przykre :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Zainspirował mnie Krystian z "frontem budowlanym".

 

U mnie "front" przeszedł raczej w wersję "wojny pozycyjnej". Dzisiaj rozpoczął się 7 tydzień jak "walczą" z ociepleniem i płytami g-k na poddaszu (125 m2 zużytych płyt g-k tzn. to ca na sufitach + odpadki).

W międzyczasie na "z góry upatrzonych pozycjach okopali się" tynkarze (tynk zewnętrzny) i "kominkarze" (zdun z kamieniarzem w jednym plus pomocnik). Mimo spodziewaneggo ataku na placu boju nie pojawiły się drzwi zewnętrzne. Dziwnym zbiegiem okoliczności tynkarze opuścili okopy, na razie (z powodu drzwi) nie wysyłamy za nimi żandarmerii.

Prowadzimy także działani wywiadowcze, coby aktualnego okupanta od g-k zastąpić nieco bardziej mobilną jednostką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marbo pilnuj tych płyciarzy. Na sufitach i na skosach profile co 40cm. Kombinują co 60cm ( wiem coś o tym :oops: ) jak pogoniłem pierwszą swoją ekipę to sam potam zrobiłem. Mimo że pierwszy raz w zyciu wyszło lepiej. Nawet sufity we dwójke z synem dalem radę. Aha i poprzeczki na końcach płyt i to z CD60. Przy suficie U30 po obwodzie. Piszę o tym bo teraz juz wszystko wiem. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem, bo po kilku dniach przerwy :evil: spowodowanej (kolejną) kradzieżą serwera mam internet w domu... :p

Firma od okien po rekonesansie na mojej budowie okopała się w biurze i pilnie liczy ile mi tu zaśpiewać za montaż... :roll:

Grzegorz63 - sypiam w Ogrodzieńcu już od kilkunastu lat, ale nie na placu budowy... :lol: :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...