Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zagłębie dąbrowskie


Recommended Posts

witam,

 

jestem "nówka"na tym forum. Do tej pory tylko podczytywałam.Bardzo prosze o pomoc. szukam ekipy budowlanej, która wiosna zaczęłaby budowac nasz dom w Sławkowie. Nie znamy sie z mężem na tej robocie (pewnie się poznamy ale chcielibyśmy uniknąć jak największej ilości wpadek) więć szukamy jakiejs zaufanej ekipy.

 

I z czego budujecie swoje domy? My rozwazamy porotherm +styropian.

A gdzie kupujecuie materiały budowlane? Pomóżcie na dobru początek!!!!!

 

pozdrawiam

monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...
witam,

szukam ekipy budowlanej, która wiosna zaczęłaby budowac nasz dom w Sławkowie. Nie znamy sie z mężem na tej robocie (pewnie się poznamy ale chcielibyśmy uniknąć jak największej ilości wpadek) więć szukamy jakiejs zaufanej ekipy.

 

teraz szukasz ekipy żeby na wiosne zacząć?

chyba że mówimy o roku 2009?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Znacie może jakąs firmę z okolicy produkującą i montującą gotowe szamba żelbetonowe ?

 

Znalazłem takową w Zawierciu i Porębie ale wołają tam ok dwa razy tyle co w "radomskim zagłebiu szambowym".

 

Różnica w cenie jest dla mnie dosyc spora (ponad 1100zł na zbiorniku 6m) jednak transport 2,5zł/km wyrównuje te ceny do zawiercianskich.

 

Cena z Zawiercia 2380 zl plius transpoRT 300zł a z okolic Radomia 1220zł plus transport ok 1200zł , mimo sporej odległości i tak Radom jest tanszy, ale transport zjada róznice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam budujących zagłebiaków,

 

planujemy rozpocząć budowę w 2009 i w związku z tym jeśli ktoś ma namiar na sprawdzonego i godnego polecenia:

 

- architekta do adaptacji projektu (dom parterowy bez poddasza)

- kierownika budowy

 

to będę wdzięczny za namiary (na priv, e-mail, lub odpowiedź w wątku)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Doradzcie gdzie kupić żwirek - taki do wysypania w ogródku, najchętniej okrągłe kamyki ok 1-2 cm - pewnie z kilka ton.

 

Pozdrawiam

Wanios

 

Nie wiem dokladnie jaka to ulica ale powiem Ci jak dojechac ( mam nadzieje ze trafisz)

Jedziesz sobie ulica Tysiaclecia od Pilsudskiego w prawo.Jadac od Golonoga to w lewo

Mijasz rondo,Lidla,wiezowce po lewej stronie

Przed wjazdem na DK 94 jest dosyc duze skrzyzowanie.Skrecasz w lewo( na tym skrzyzowaniu jest bodajze kierunkowskaz na Warszawe/Bielsko)

Lecisz ta droga do konca

Na koncu skrecasz w prawo

Jak skrecisz po przejechaniu okolo 300-400 m jest tabliczka w prawo na firme zajmujaca sie kruszywami

 

Bralem od nich podobny zwirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nie chce się ktoś pozbyć przypadkiem słupa takiego 5m przynajmniej? może być betonowy,drewniany,pcv.......potrzebuję postawić tymczasowo na działce żeby podłączyć prąd na budowę......

 

ewela

 

Muszę zapytać sąsiada, który miał słup na działce i ....już go nie ma ...... tylko, że on miał jakieś 4m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaszak będę miał na zbyciu za kilka miesięcy jeśli Cię to ratuje.

 

Jeśli chodzi o tartak, to wszystko zależy ile tej więźby masz. Ja na swój dom dałem 9000zł netto w zeszłym roku - w okolicach wakacji. Drewno trochę od tego czasu zdrożało. W okolicy możesz się zorientować w Gródkowie, ja osobiście sprowadzałem z Bielska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.... blaszaka potrzebuje na juz :) jesli chodzi o wiezbe to byłam tez w malych tartakach np. niegonowice i tam Pan powiedzial 7 500 tys. tylko boje sie wziasc drzewo z jakiegos nieznanego miejsca. A moze znacie ten tartak i ktos ma jakies opinie.

pozdr. ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...