Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zagłębie dąbrowskie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

Czy możecie mi powiedzieć gdzie najlepiej co znaczy również najtaniej:) kupić stal zbrojeniową? Mam budowę w DG koło urzędu miejskiego.

Dzwoniłam póki co do KEMu,powiedzieli że tak 2,3dni wcześniej trzeba zamawiać.

 

e.

w będzinie kupowaliśmy- co prawda wieki temu ale....

wirex to się chyba nazywało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam!

 

Mam do sprzedania barak budowlany.

Wymiary dł.6,4m szer.2,4m wys. 2,6m.

Barak posiada dwa okratowane okna ("zabite" styropianem), drzwi wejściowe zamykane na kłódkę. Stan dobry.

 

Cena 2000zł. Transport własny.

Barak znajduje się na mojej działce w Niegowonicach k. Zawiercia.

 

http://img261.imageshack.us/img261/2783/98402897zi7.th.jpghttp://img261.imageshack.us/img261/8779/28554285kt7.th.jpg

http://img261.imageshack.us/img261/949/obraz007lp2.th.jpghttp://img261.imageshack.us/img261/821/obraz006dy2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących Zagłębiaków :D

 

W związku z przebudową domu poszukuję architekta.

Plany są niezbędne do otrzymania pozwolenia na budowę.

Planowane prace to: adaptacja poddasza z budową schodów, wstawienie okien dachowych, niewielkie przebudowy wewnątrz budynku.

Może ktoś z Was korzystał z tego typu usług i może podzielić się doświadczeniami i oczywiście polecić kogoś godnego zufania.

Szczytem marzeń byłby architekt i kierownik budowy w jednym :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W związku z przebudową domu poszukuję architekta.

 

Ja korzystalem jesienią z uslug p R.Maliny , pracownia jest przy Sączewskiego na tym samym pietrze co znajduje sie sąd.Numeru nie pamietam ale jest to na wprost tego banku na rogu.Nie zdarli ze mnie a projekt po adaptacjach mialem w 9 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystalem jesienią z uslug p R.Maliny , pracownia jest przy Sączewskiego Nie zdarli ze mnie a projekt po adaptacjach mialem w 9 dni.

 

Sączewskiego -ok - ale w jakim mieście (czyżby Będzin ?? ) :)

 

A co to znaczy ,że nie zdarli z Ciebie ? :p

 

Darku powiedz mi proszę , czy projekt miałeś konstrukcyjno- budowlany, czy tylko budowlany - taki do złożenia na pozwolenie na budowe, czy projektant z tego biura jest jednocześnie kierbudem i czy projekt robiłeś na podstawie starych planów czy inwentaryzacji ?

 

Rany zasypałam Cie pytaniami, a,e mam nadzieję,że nie sprawiam kłopotu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

szukam ziemi ogrodowej, takiej bardziej gliniastej, bo u nas prawie piach, jakby ktoś z okolic sosnowca, dąbrowy, będzina, mysłowic miał np. spod wykopu fundamentów lub z innych źródeł

 

szukam jeszcze ekipy do kładzenia tynków mechanicznych, telefon i stawka za metr

 

 

namiary proszę na priva

 

serdeczne dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
ech ja juz trace nadzieje ze kiedykolwiek cos kupie - tzn jakas dzialke. szukam roznymi sposobami, teraz to juz nawet dzialki ze starym domem. ale zawsze cos nie tak mi sie wydaje, przede wszystkim ceny zwariowane a i oferty nieciekawe. macie jakis niezly patent na moje bolączki ? :-(

 

No widzisz... masz takiego bóla jak ja miałam.

Już jako dziecię ubzdurałam sobie, ze zamieszkam na Górce w Gołonogu i jak dziecię dorosło planów nie zmieniło.

Jak działki na Górce po 60 zł/m2 były - to ja miałam max 40zł na m2, jak juz było "uzbierane" te 60 zł na m2 to w kraju dziwne rzeczy się zadziały i metr ziemi na Górce kosztował od 150-250 zł/m2.

Ale, że baba jak sie uprze to dostanie - to wygrzebała ogłoszenie , że działka z domem do sprzedania i nie ma bata - musi być baby.

W kwadrans była spisana umowa przedwstępna.

A teraz kombinuję co z ta chałpą zrobić - bo za fajna by wyburzyć i za bylejaka by w niej mieszkać...

No i planujemy przebudowę (lada chwila zaczynamy) tyle tylko, że już wiem...że taniej budować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz... masz takiego bóla jak ja miałam.

Już jako dziecię ubzdurałam sobie, ze zamieszkam na Górce w Gołonogu i jak dziecię dorosło planów nie zmieniło...

 

Witam sąsiadkę! :)

pochwal się gdzie Twoja działka - czy to ta pomiędzy 'serpentyną' a 'tunelem'? (bo coś się tam ostatnio dzieje). Ja mieszkam na ul. Bratków.

Aha - i szacunek za realizację dziecęcych plnów :)

 

Pozdrawiam

Wanios

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam sąsiadkę! :)

pochwal się gdzie Twoja działka - czy to ta pomiędzy 'serpentyną' a 'tunelem'?

 

Niestety nie to miejsce - przeciwna strona Górki :) - Gdyby Baba chodziła do kościoła to by usłyszała z ambony, że Franciszkanie ziemię sprzedaja, a że nie chadza to dowiedziała się , ale juz było po ptokach - wszystko sprzedane.

Robiliśmy ze ślubnym przymiarki do chaty przy "tunelu", ale pan zaśpiewał milion dwieście i wymiękliśmy.

Kupiliśmy więc chałpę na Górce i będziemy ją przekopywać.

Aha - i szacunek za realizację dziecęcych plnów :)

Jak poznasz motywacje tych planów - to szacun sie zmniejszy :wink: - a mianowicie - jako dziecię chodziłam z babcia na cmentarz na Górkę i wymyśliłam sobie, ze jak tam zamieszkam to nie trza bedzie pokonywać tej cholernej góry :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...