Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zagłębie dąbrowskie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

nie ocieplałam jeszcze poddasza, ale rozglądałam się za wełenką i jednak na allegro ceny sa najniższe....tylko trzeba opcję transportu dograć.

 

Gdyby udało nam się zgrać w kilka osób (2-3)było by taniej, a transport za free wtedy (ja moge odebrać własnym transportem z miejsca rozładunku na Zagłębiu

 

Malka super byłoby :) My na razie robimy casting na ekipę od docieplenia, ale wszyscy deklarują się na październik/listopad więc prawdopodobnie pod koniec września będziemy się decydować na zakup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ocieplałam jeszcze poddasza, ale rozglądałam się za wełenką i jednak na allegro ceny sa najniższe....tylko trzeba opcję transportu dograć.

 

Gdyby udało nam się zgrać w kilka osób (2-3)było by taniej, a transport za free wtedy (ja moge odebrać własnym transportem z miejsca rozładunku na Zagłębiu

 

Malka super byłoby :) My na razie robimy casting na ekipę od docieplenia, ale wszyscy deklarują się na październik/listopad więc prawdopodobnie pod koniec września będziemy się decydować na zakup

 

mnie to wsjo rawno kiedy...najwyżej zrzucę wełne na hali i bedzie czekać na ekipę...rzuć okiem na allegro, przy większych ilościach mozna jeszcze te ceny negocjować, jakby tak ze 3 chałupy zebrać ..... jednim tirem przywiozą i z głowy :D

 

Nie ukrywam, ze mnie by najbardziej Rockwool podchodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś namiary na Isover uni mate 15 cm.Aktualnie jest w Leroy Merlin po 14.20.Mozna gdzieś kupić ją taniej?

 

http://allegro.pl/item718933729_welna_uni_mata_15_cm_isover_z_dostawa_cala_pols.html

 

http://allegro.pl/item720910115_welna_mineralna_uni_mata_isover_150_bedzin.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś namiary na Isover uni mate 15 cm.Aktualnie jest w Leroy Merlin po 14.20.Mozna gdzieś kupić ją taniej?

 

http://allegro.pl/item718933729_welna_uni_mata_15_cm_isover_z_dostawa_cala_pols.html

 

http://allegro.pl/item720910115_welna_mineralna_uni_mata_isover_150_bedzin.html

 

Zdunska Wola chyba odpada ze względu na transport.Będzin wygląda ciekawie.Brał ktoś u nich wełne,jak wygląda sprawa transportu?Trzeba się do nich przejechać,chyba ze ktoś ich przebije ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malka widziałam Cię gdzieś na jakimś innym forum nt drzwi :) Czy dobrze zrozumiałam, że zamawiałaś u jakiegoś stolarza? Bo ja sobie wypatrzyłam drzwi ładniusie, ale choler.. drogie. I teraz się zastanawiam, czy zamawiać u tego producenta czy też poszukać gdzieś w okolicy (do 100 km) jakiegoś super dobrego stolarza i u niego zamawiać?

 

Co radzisz/cie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówiłam drzwi u stolarza, po pierwsze, nie ma w masowej produkcji tego co chciałam, po drugie cena.

Mam nadzieję mieć solidne, drewniane, grube mocno ocieplone (nie mam klasycznego wiatrołapu) drzwi.

 

za 2 tygodnie się okażę, czy takie będą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz napisać coś więcej - z jakiego drewna robisz? Czy będzie drewno suszone i te wszystkie inne pierdółki które sprawią, że drzwi będą na lata?

 

Jak odbierzesz to KONIECZNIE daj znać jak to wszystko wygląda, bo jak będziesz zadowolona to może ze swej ogromnej uprzejmości dasz mi namiar :lol: na niego.

Ja chciałabym tak dobrego stolarza z okolicy, by później zrobił mi też schody bo mam mieć takie lekkie ażurowe. A wszystkie ładne schody które znajduję są gdzieś z głębokiej Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robią się drzwi w efekcie sosnowe (rozważaliśmy jakiś egzotyk, ale cena :roll: ). Drewno ma byc o jakiejś skrajnie małej wilgotności, oczywiście zabezpieczone lakierami, olejami czy czymś tam jeszcze.

Grube ok 7 cm,z dwiema komorami (mój warunek - drzwi muszą być ciepłe).

Tylko mały zonk - zamawiałam drzwi na Podhalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiliśmy rekonesans za wełną 150 cm i 5 - oto co ustaliłam. Najtaniej wychodzi w Leroy Merlin Rockwool (przynajmniej 150, bo 5 Rockwoola nie było akurat) ponieważ: jest promocja i 6,25m2 cena 94,97 i jeśli się kupi 10 rolek to 1szt jest za 1 zł. Więc suma sumarum wychodzi, że jest dużo taniej niż na allegro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiliśmy rekonesans za wełną 150 cm i 5 - oto co ustaliłam. Najtaniej wychodzi w Leroy Merlin Rockwool (przynajmniej 150, bo 5 Rockwoola nie było akurat) ponieważ: jest promocja i 6,25m2 cena 94,97 i jeśli się kupi 10 rolek to 1szt jest za 1 zł. Więc suma sumarum wychodzi, że jest dużo taniej niż na allegro.

 

W moim przypadku Rockwool odpada.Za duże straty,krokwie mam co 80 cm.Po niedzieli pojadę do Bednarka do Będzina i zobaczę jak wygląda sprawa transportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś do jutra nie dostała to daj znać - wyślę raz jeszcze

 

Szukam solidnej, ale jednocześnie niedrogiej ekipy od wylewek. Wolę tych z miksokretem. Do tej pory myślałam, że wylewki to pracaktórego nie da się spierniczyć, bo to chyba żadna filozofia, dopóki nie natrafiłam na narzekania na fuszerki związane z wylewkami. A już mi się nie chce użerać z pseudofachowcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek to daj znać jak się tam sprawy maja

 

i powiedz skąd te straty ?? jak Ty chcesz ciąć ta wełnę :o

 

 

Moze to niezgodne ze sztuka ocieplania ale wełnę będę ciął wzdłuż.Pozostawać mi będą dwa kawałki po 40 cm na następne krokwie.Rozstaw nie jest taki dokładny wszędzie (80 cm).Są kilku centymetrowe odchylenia jakoś się to dopasuje.Przy Rockwoolu pozostaje 20 cm kawałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek to daj znać jak się tam sprawy maja

 

i powiedz skąd te straty ?? jak Ty chcesz ciąć ta wełnę :o

 

 

Moze to niezgodne ze sztuka ocieplania ale wełnę będę ciął wzdłuż.Pozostawać mi będą dwa kawałki po 40 cm na następne krokwie.Rozstaw nie jest taki dokładny wszędzie (80 cm).Są kilku centymetrowe odchylenia jakoś się to dopasuje.Przy Rockwoolu pozostaje 20 cm kawałek.

 

bosz...zajedziesz sie przy takim krojeniu :(

 

a ile ma rockwol szerokości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...