Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zagłębie dąbrowskie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

heron, nie tylko Wy budujecie, ale nie każdy potrzebuje mapek,czy załatwia przyłącza :roll:

 

Wiesz, nie chce sie tu spierać, ale nie słyszałem o domu bez prądu i o PnB wydanym bez mapki do celów projektowych. No ale ja jestem dopiero na początku drogi, więc może się myle...

Rozumiem natomiast, że nie każdy jest na tym etapie i może już nie pamięta...albo się zwyczajnie nie chce i dlatego ta mała prowokacja :p

 

Jak to było? Uderz w stół... :wink:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heron, nie tylko Wy budujecie, ale nie każdy potrzebuje mapek,czy załatwia przyłącza :roll:

 

Wiesz, nie chce sie tu spierać, ale nie słyszałem o domu bez prądu i o PnB wydanym bez mapki do celów projektowych. No ale ja jestem dopiero na początku drogi, więc może się myle...

Rozumiem natomiast, że nie każdy jest na tym etapie i może już nie pamięta...albo się zwyczajnie nie chce i dlatego ta mała prowokacja :p

 

Jak to było? Uderz w stół... :wink:

 

Pozdrawiam

 

poprostu to nie było miłe :roll:

I jeśli nie widziałeś budowy bez mapek i załatwiania przyłącza - to jeszcze mało widziałeś (ale to był żart, więc się nie fochaj :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu to nie było miłe :roll:

I jeśli nie widziałeś budowy bez mapek i załatwiania przyłącza - to jeszcze mało widziałeś (ale to był żart, więc się nie fochaj :wink: )

 

no mam nadzieje, że tego tekstu o "niechceniu i nożycach" nie wizęłaś na poważnie. :oops:

Tak zupełnie na poważnie to twoją aktywność na forum i chęc pomagania innym widać od razu (troche to forum już przeglądam) i dlatego myślałem, ze mój żart ujdzie mi na sucho :wink:

 

Jeśli Cie obraziłem to przepraszam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu to nie było miłe :roll:

I jeśli nie widziałeś budowy bez mapek i załatwiania przyłącza - to jeszcze mało widziałeś (ale to był żart, więc się nie fochaj :wink: )

 

no mam nadzieje, że tego tekstu o "niechceniu i nożycach" nie wizęłaś na poważnie. :oops:

Tak zupełnie na poważnie to twoją aktywność na forum i chęc pomagania innym widać od razu (troche to forum już przeglądam) i dlatego myślałem, ze mój żart ujdzie mi na sucho :wink:

 

Jeśli Cie obraziłem to przepraszam.

 

Pozdrawiam

 

Nie obraziłeś :D A ja na serio nie potrzebowałam mapek i przyłącza .

Przyłącze już miałam,a mapki do adaptacji budynku nie były potrzebne.

Ekipy swojej nr 1 nie polecam nawet największym wrogom,a ekipy nr 2 ze względu na ceny,

Jesli ktos kiedyś powie "szukam ekipy do tynków/ dachu/wylewek etc - cena nie gra roli - nołproblem -podam namiary na świetną brygadę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za mapki zapłaciłam 700zł. więc najtaniej, a niewiele ludzi wie, że wodociagi też mogą zrobić, nam ''cywilnym z zewnątrz" mapki. Ja dowiedziałam się w czasie gdy robiłam pozwolenia i zapewnienie dostawy wody. Ale trzymali mi ze względu na śnieg 2,5 miesiąca. rzez to nie mam jeszcze skończonego SSO, ale jeszcze 3 tygodnie i będzie wchodzić elektryk :lol: i inne instalki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heron, nie tylko Wy budujecie, ale nie każdy potrzebuje mapek,czy załatwia przyłącza :roll:

 

Myślę, że Malce nie chodziło o obrażanie kogokolwiek, tylko, że np. Malka ma ,,mały remoncik" i rzeczywiście przyłącza i inne sprawy nie były Jej potrzebne, bo kupiła dom, i to wszystko już miała, może też nie wiedzieć co i jak, a my musimy latać za papierkami parę miesięcy.

 

A budujących i fajnych ludzi w okolicy jest sporo.

Przekonasz się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy możecie się podzielić info na temat ile płaciliście za mapke do celów projektowych? Może polecicie niedrogiego geodete? W razie czego piszcie na priva.

 

Z góry dzięki.

 

 

w Gródkowie na ul.Wspólnej mieszka geodeta jest wystawiony szyld-nie mam numeru telefonu,ale on nam robił mapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...