Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zagłębie dąbrowskie


Recommended Posts

W Psarach przy drodze na Malinowice ( jest szyld :) )też mieszka geodeta, swego czasu mieszkał na Zamkowym w Będzinie.

Za mapki daliśmy ok. 700 zł.

Ja mogę dać namiar na geologa i fajną firmę budującą oczyszczalnie ścieków :D

 

i tu bym się do Ciebie ładnie uśmiechnęła :D

a jekie oczyszczalnie ? Bo mnie by biologiczna rajcowała, nie chccę rurek w ogrodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

nie ocieplałam jeszcze poddasza, ale rozglądałam się za wełenką i jednak na allegro ceny sa najniższe....tylko trzeba opcję transportu dograć.

 

Gdyby udało nam się zgrać w kilka osób (2-3)było by taniej, a transport za free wtedy (ja moge odebrać własnym transportem z miejsca rozładunku na Zagłębiu

 

Malka super byłoby :) My na razie robimy casting na ekipę od docieplenia, ale wszyscy deklarują się na październik/listopad więc prawdopodobnie pod koniec września będziemy się decydować na zakup

 

mnie to wsjo rawno kiedy...najwyżej zrzucę wełne na hali i bedzie czekać na ekipę...rzuć okiem na allegro, przy większych ilościach mozna jeszcze te ceny negocjować, jakby tak ze 3 chałupy zebrać ..... jednim tirem przywiozą i z głowy :D

 

Nie ukrywam, ze mnie by najbardziej Rockwool podchodził.

 

czy zakupiłaś już wełnę?

Jak nie to mnie będzie w niedługim czasie zakup dotyczył.

Pozdrawiam Arnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ocieplałam jeszcze poddasza, ale rozglądałam się za wełenką i jednak na allegro ceny sa najniższe....tylko trzeba opcję transportu dograć.

 

Gdyby udało nam się zgrać w kilka osób (2-3)było by taniej, a transport za free wtedy (ja moge odebrać własnym transportem z miejsca rozładunku na Zagłębiu

 

Malka super byłoby :) My na razie robimy casting na ekipę od docieplenia, ale wszyscy deklarują się na październik/listopad więc prawdopodobnie pod koniec września będziemy się decydować na zakup

 

mnie to wsjo rawno kiedy...najwyżej zrzucę wełne na hali i bedzie czekać na ekipę...rzuć okiem na allegro, przy większych ilościach mozna jeszcze te ceny negocjować, jakby tak ze 3 chałupy zebrać ..... jednim tirem przywiozą i z głowy :D

 

Nie ukrywam, ze mnie by najbardziej Rockwool podchodził.

 

czy zakupiłaś już wełnę?

Jak nie to mnie będzie w niedługim czasie zakup dotyczył.

Pozdrawiam Arnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłam, czekam, sama nie wiem na co, moze na kopa w doopę :oops:

Dostałam fajną ofertę od gościa z Bedzina, ale po comam magazynować wełnę, jak niema mi jej kto połozyć ...a ceny ciągle w dół, więc może zaczekam jeszcze trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz będę potrzebowała styro na podłogę. Po ile płaciłaś?

I gdzie?

 

kupowałam w HMB ze Styropolu po 42zł za paczkę

I w Limarze w po 40 zł za paczkę (przez pomyłkę sprzedawcy :oops: ) firmy StyropJan - genialny, twardy i gęsty

o niebo lepszy niż styropol

ten po lewej na fotce

 

 

 

http://lh6.ggpht.com/_E0CRzVXnyak/SoxxKDDZjUI/AAAAAAAADM0/ajla2g_9xeg/s640/DSCN4669.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy możecie się podzielić info na temat ile płaciliście za mapke do celów projektowych? Może polecicie niedrogiego geodete? W razie czego piszcie na priva.

 

Z góry dzięki.

 

 

w Gródkowie na ul.Wspólnej mieszka geodeta jest wystawiony szyld-nie mam numeru telefonu,ale on nam robił mapki

 

Dzięki za cynk - chyba odnalazłem go w zumi:

Geomap S.C. Leszek Chromik, Michał Kaczmarek

Tel: 608023666

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy możecie się podzielić info na temat ile płaciliście za mapke do celów projektowych? Może polecicie niedrogiego geodete? W razie czego piszcie na priva.

 

Z góry dzięki.

 

 

w Gródkowie na ul.Wspólnej mieszka geodeta jest wystawiony szyld-nie mam numeru telefonu,ale on nam robił mapki

 

Dzięki za cynk - chyba odnalazłem go w zumi:

Geomap S.C. Leszek Chromik, Michał Kaczmarek

Tel: 608023666

 

dokładnie ten adres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz będę potrzebowała styro na podłogę. Po ile płaciłaś?

I gdzie?

 

kupowałam w HMB ze Styropolu po 42zł za paczkę

I w Limarze w po 40 zł za paczkę (przez pomyłkę sprzedawcy :oops: ) firmy StyropJan - genialny, twardy i gęsty

o niebo lepszy niż styropol

ten po lewej na fotce

 

 

 

http://lh6.ggpht.com/_E0CRzVXnyak/SoxxKDDZjUI/AAAAAAAADM0/ajla2g_9xeg/s640/DSCN4669.JPG

 

Dzięki Malka.

To chyba za m3 wyjdzie ok. 84zł? czy dobrze myślę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostały mi po budowie materiały:

- pustaki terriva I w ilości ok. 200 szt. cena 2 zł. szt.

- pustaki Mega-Max 25 P+W (375X250X238) w ilości 180 szt. cena 4 zł. szt

- pustak MiniMax 120/220 (288X120X220) w ilości 200 szt. cena 2zł. szt.

- pustak wentylacyjny (188X188X250 o150mm) w ilości 6 szt. cena 3zł. szt.

 

Zainteresowanych proszę o kontakt na prv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...