Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zagłębie dąbrowskie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
a to zależy jakiego "typu" ma byc ta kuchnia :)

 

Widzę, że już prawie nikt z Zagłębiaków tu nie zagląda. Kuchnie ostatecznie zamówiliśmy w Kalwarii. Cena dużo niższa niż w naszych śląskich salonach. Pewnie nie odwiedziłam wszystkich, ale między tą co zaproponował mi Pan a naszymi jest ok. 8 tys. różnicy a dla mnie to bardzo dużo :) :) Więc zadowolona jestem niezmiernie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

po pierwsze mam do oddania sporo gruzu z rozbiórki, może być na utwardzenie drogi albo do fundamentu (cegła, tynki itp.) Załadunek i transport w zakresie własnym, odbiór pomiędzy centrum Dabrowy a Castorama na Sosnowcu).

 

Ponadto sprzedam elementy komina, bo wzieliśmy więcej niż było potrzebne, więc nie były używane, odbiór osobisty na placu budowy:

1. przwód kominowy fi 200 - 27 zł szt. (9szt.),

2. pustak NPK-1 360/360/240, ciężar: 17-20kg - 24zł szt. (10szt.),

3. pustak NPK-1+W 360/510/240, ciężar 24-26kg - 29zł szt. (4szt)

4. pustak W-2 360/240/240, ciężar 13-15kg - 14zł szt. (5szt)

 

 

Zostały też uszczelki pod gąsior do blachodachówki 12 szt. - 3zł za szt. oraz plastikowe grzebienie wentylacyjne pod zakończenie blachodachówki 12szt. ciemnobrązowe - 4,30zł za szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję garażu (blaszaka) na budowę - może ktoś jest juz na finiszu i chce sprzedać?

 

za parę dni dam Ci odpowiedz, musimy sprawdzić czy da się go rozebrać tak by mógł być złożony ponownie, czy raczej musi być pocięty przy rozbiórce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa no i nadal mam do sprzedania rolkę folii do podłogówki i dużo klipsów , peszle czerwone i niebieskie, oddam też drzwi budowlane i w cholerę onduliny do tymczasowego zadaszenia (miała być do krycia kojców dla psów, ale pani się rozmysliła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za parę dni dam Ci odpowiedz, musimy sprawdzić czy da się go rozebrać tak by mógł być złożony ponownie, czy raczej musi być pocięty przy rozbiórce.

 

Przykro mi, ale nie damy rady rozkręcić garażu, szlifierka kątowa to jedyne rozwiazanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...