Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zagłębie dąbrowskie


Recommended Posts

Hey

Polecam ekipę, która u mnie robiła - Damian Sowa, tel. 504 224 759

 

Witam,

szukam sprawdzonej ekipy do prac wykończeniowych, głównie kafelkowanie łazienek, ale też gładzie, malowanie, parapety etc.

Najważniejsze, żeby byli dokładni i na dodatek nie masakrycznie drodzy :-)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
  • 2 weeks później...

Witam,

Sprzedam:

- styrodur XPS Roofmate SL-A 1250*600*80mm, op=3,75m² - 9 opakowań, 125zł/opakowanie,

- ok 60szt. pustaków deklowanych TERIVA oraz ok. 20 zwykłych TERIVA - cena do uzgodnienia.

 

Będzin.

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam wszystkich,

 

Chciałbym wystartować z budową w tym roku, projekt domu mam, adaptacja się tworzy. Mam nadzieję, że pozwolenie dostanę do końca marca. Czy ktoś z grupy może polecić solidnego wykonawcę do SSO? Dom jest energooszczędny więc musi być bardzo dokładnie wykonany.

 

Proszę o informację na priv.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam.

Czy ktoś może polecić hurtownię lub skład budowlany w okolicach Będzina.

Na wiosnę ruszam z budowa - potrzebuję rzetelnych dostawców.

Porotherm, teriva, bloczki fundamentowe, bloczki gazobetonowe, cement, stal.

Praktycznie wszystko co potrzeba aby wystawić SSO.

 

Proszę o info najlepiej tych co budowali w okolicy, skąd brali materiały.

 

 

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś może polecić hurtownię lub skład budowlany w okolicach Będzina.

Na wiosnę ruszam z budowa - potrzebuję rzetelnych dostawców.

Porotherm, teriva, bloczki fundamentowe, bloczki gazobetonowe, cement, stal.

Praktycznie wszystko co potrzeba aby wystawić SSO.

 

Proszę o info najlepiej tych co budowali w okolicy, skąd brali materiały.

 

 

Z góry dziękuję

 

Cement - Dynamik Będzin.

Stal - Wirex Będzin, Pabud Wojkowice Kościelne, Karbud Psary, Mastmax, jeszcze jest jakaś firma z Zawiercia - znajomy brał (jak się dowiem, to dopiszę);

Reszta: Pabud, Karbud, Mastmax, jest jeszcze skład przy "gierkówce" zaraz za skrzyżowaniem Malinowice - Sarnów, po lewej stronie jak jedziesz w stronę Warszawy, wyleciała mi nazwa. Dekorgips Strzemieszyce - możesz popytać się o ceny.

Dach: polecam DACHO-TECH Wojkowice!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam przed sprzedawcą okien z Sosnowca tj. firma „Markowe Okna” ul. 3 Maja 31 - Grupa Factor. Jak kupowałem okna ta firma nazywała się GRUPA MARBUD.

Kupiłem u nich okna w 2011 r., na okna nie narzekam, choć w trakcie montażu miałem małe zastrzeżenia, ale zostały one uwzględnione.

Duże zastrzeżenia mam do respektowania warunków gwarancji przez tą firmę.

W grudniu 2012 r. (w okresie gwarancji) pojawił się problem z oknami (okazało się, że trzeba je tylko wyregulować). Zgłosiłem problem telefonicznie do właściciela firmy, potem emilowo, listownie, ale ta firma mnie olała. Dni mijały (od pierwszego zgłoszenia mineło chyba 70 dni), a właściciel się nie odzywał, pomogła dopiero interwencja rzecznika praw konsumentów.

W między czasie dowiedziałem się, od innych klientów, że właściciel tej firmy skacze przed klientami tylko przy sprzedaży okien, ale już po sprzedaży, to wszystkich ma gdzieś, chociaż obowiązuje go gwarancja. Dla nas wszystkich co okna kupują ważny jest towar, montaż i gwarancja, ale w tej ostatniej sprawie Grupa Factor zawaliła na całego.

 

 

 

Z pozostałości po budowie ma do sprzedania:

- pręty 6 mm, długie 6 m, jest ich około 40 sztuk,

- skrzynka (rozdzielnia) na prąd tymczasowy jednofazowy wraz z akcesoriami (lub bez)

 

oraz blat kuchenny firmy Unico koloru ARTICO - Śnieżna biel o wymiarach:

długość 307 cm, szerokość 120 cm – cena 550 zł. Koszt takiego o wymach 400 na 120 to ponad 1200 zł. Blat pozostał mi po montażu kuchni. Jest on firmy Unio, który pokryty jest specjalną powierzchnią antybakteryjną DUROPAL MicroPLUS, która w ciągu 24 godzin redukuje liczbę bakterii o ponad 99%.

To jest strona producenta: http://www.pfleiderer.pl/page/1342/kolekcja-unico

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś może polecić jakąś ekipę do tynków maszynowych , znalazłem kilka ale nikt nico nich nie pisze :

1-JURBUD Sosnowiec

2-Paweł Koziński Sosnowiec

3-ESKA-REM Chruszczobród

4-Tarnowski Tynki maszynowe Sosnowiec

 

Proszę o opinie jeśli ktoś miał doświadczenie z tymi firmami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...