Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zagłębie dąbrowskie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Grzegorz

Moi płytkarze "dali ciała" :evil: :evil: :evil:

i jestem umówiony na pertraktacje z nowym wykonawcą o 17.

Oczywiście, liczę na spotkanie w innym terminie z jakimś dłuższym wyprzedzeniem

Pozdraiam

 

Może (tak na wszelki wypadek) dysponuje ktoś z Zagłębiaków jakimiś namiarami na solidnych płytkarzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wowka, mój ślubny jest solidnym płytkarzem. Gdyby tylko nie był teraz na moim dachu.... dostałbyś namiary napewno. Wogóle mam się czym pochwalić, bo mój ślubny jest "złota rączka" i dużo na naszej budowie robi sam.

Grzegorz dach już mam, a właściwie więźbę już mam, a ślubny bije teraz deski, ekipa się spisała.!! Teraz jeszcze pozostało pokryć papą wstępnego krycia i wyciągnąć kominy.

I tu znowu mam problem: zaprzyjaźniona hurtownia z Częstochowy obiecała cegłę klinkierową "JOPEK" za przystępną cenę i tak już na tą cegłę czekam od początku września.

Czy ktoś ma namiary na cegłę klinkierową grafitową JOPEK poniżej 1,40zł lub nawet za tą samą cenę????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakos sie dotelepalem.

Krystain to pewnie JESZCZE spi.Jak ma na 0.30 do pracusi to chyba jego ostatnie chwile w objeciach Morfeusza.

Tak wszyscy mowili o swoich domkach ze zaraz poszukam linka do "mojego" projektu (jak na razie mam nadzieje)

 

No moze nie taki duzy jak Wasz ale wydaje mie sie ze taki w sam raz

To tutaj mozecie go sobie obejrzec:

http://nowydom.onet.pl/wynik_wyszukiwania.html?liczba_typow=6&kod_1=&kod_2=&liczba_pokoi=0&nazwa_prj=b+42

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę wymiary zewnętrzne domu, oraz brak garażu w bryle, to dom nie jest wcale taki mały! :)

Jeżeli będziesz się trzymał zalecanej technologii wznoszenia ścian: cyt. "...ściany zewnętrzne dwuwarstwowe, z bloczków silikatowych z ociepleniem od zewnątrz..." to masz murowanego sprzymierzeńca Krystiana, który swój dom wybudował również z silikatów :wink: :D .

Życzę Ci dużo wytrwałości (i kasy!!!) w realizacji zamierzonego celu. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garaz juz jest obok to sprawa zalatwiona z garazem.

Co do kasy to szukam jak na razie sponsora :).Znacie moze jakiegos?Tylko takiego chetnego ,ktory by sie chcial z kasiorka podzielic.A moze te 3.000.000 jutro wygram w totka.Wtedy sprawa bylaby zalatwiona.

No ale zanim zaczne wogoel budowac to musze najp[ierw rozwalac a z tym idzie jak po grudzie :(.

No ale trzeba byc optymista.Powoli do celu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...