Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zagłębie dąbrowskie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wowka,

 

Jak poszły negocjacje z płytkarzem ?

 

Wstepne negocjacje dość udanie. Położy płytki za kwotę poniżej 27 zł. (bedę jeszcze zbijał). Tylko problem, że "całą parą" będzie mógł pracować dopiero na przełomie miesięcy, teraz tylko dorywczo jak pada gdyż robi prace zewnętrzne na innym obiekcie.

Ale mam w zapasie jeszcze kilka namiarów od Adama (Dziękuję Adam :p ) Na razie dzwoniłem do jednego z nich ale ma pełny kalendarz zleceń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garaz juz jest obok to sprawa zalatwiona z garazem.

Co do kasy to szukam jak na razie sponsora :).Znacie moze jakiegos?Tylko takiego chetnego ,ktory by sie chcial z kasiorka podzielic.A moze te 3.000.000 jutro wygram w totka.Wtedy sprawa bylaby zalatwiona.

No ale zanim zaczne wogoel budowac to musze najp[ierw rozwalac a z tym idzie jak po grudzie :(.

No ale trzeba byc optymista.Powoli do celu :)

 

Adam, jak wygrasz te trzy bańki to może TY zostaniesz moim sponsorem... :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam opierniczać ekipę, że dali odwrotnie folię kubełkową na ścianach fundamentowych (piwnicznych), a majster do mnie, że przecież uzgadniał to ze mną, mówi kiedy i w jakich okolicznościach to było. I wiecie co- ma rację że uzgadniał (przypomniało mi się :-? ), oraz powtórzył argumentację dlaczego akurat odwrotnie. Otóż twierdzi, że gdybyśmy kładli samą flię na ścianę fundamentową, to jest oczywiste, że kładzie się kubełkami w stronę muru, natomiast folia kubełkowa kładziona na styropian (5 cm) powbijałaby się pod naporem gruntu w styropian, a wraz z osiadaniem gruntu mogłaby zniszczyć (poharatać, jak on to mówi) styropian, a teraz to tylko będzie się po nim ślizgała. Co myślicie o takiej argumentacji? Dobrze mówi, czy wciska mi kit???

:-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Znajdujesz w necie jakiś interesujący Cię obrazek

2. Najeźdżasz na niego kursorem i klikasz prawą myszką

3. W otwartym oknie na dole jest napis właściwości, klikasz tam

4. kopiujesz do schowka (pamięci) adres tego obiektu począwszy od http:// aż do końca tekstu (przeważnie kończy się na gif)

5. Piszesz treść postu i w miejscu gdzie chcesz wstawić obiekt piszesz a%20nast%C4%99pnie%20podajesz%20komende%20ctrl+V%20(wklej)%20i%20ko%C5%84czysz%20tekst%20bez%20spacji

Jeśli tak uczyniłeś to w Twojej wiadomości pojawi się np. to pewnego posła z UP http://www.joemonster.org/i/b/lisak.jpg

Jeśli chcesz umieścić jakieś prywatne zdjęcie to najpierw musisz wyeksportować je do jakiegoś np. albumu na którymś z serwerów a potem postepuj wg punktów 2-5.

Powodzenia[/img][/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam ponownie.

Jak się wstawia te obrazki do posta???

Czy to taka wielka tajemnica :oops:

Chcąc wkleić obrazek musisz go najpierw znaleźć gdzieś w internecie, albo sam go tam umieścić w sieci na jakimś serwerze. Podstawowy błąd to taki, że ktoś chce umieścić obrazek, który ma zapisany we własnym komputerze (np. swoje zdjęcie). Nic z tego nie wyjdzie, po prostu trzeba najpierw umieścić to zdjęcie w sieci np zakładając swój album tutaj:

http://foto.onet.pl/albumy/

Ale zacznijmy od podstaw:

1. Znalazłeś w internecie obrazek, który chciałbyś umieścić tu na forum. Obrazek musi być w formacie gif lub jpg (jpeg). "Najeżdżasz" na nim myszką, naciskasz prawy przycisk myszy i klikasz "Właściwości".

2. Tam odczytujesz, że masz np. obraz GIF, oraz co najważniejsze- zaznaczasz i kopiujesz wszystko to co jest za "Adres: (URL)", czyli to co zaczyna się "http://.... "

3. Wracasz na forum i przy pisaniu odpowiedzi naciskasz przycisk "Img", za nim wklejasz ten adres obrazka, który wcześniej skopiowałeś i później powtórnie wciskasz przycisk "Img".

4. Możesz potestować sobie tutaj, Powodzenia!!!

5. Acha, przed wysłaniem wiadomości dobrze jest zobaczyć sobie wciskając przycisk "Podgląd".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się okazuje popełniałem "podstawowy błąd" próbując wstawić obrazek z własnego komputera :oops:

Mało mam ostatnio czasu i chyba będzie jeszcze mniej. Dużo roboty w robocie i jesienny szczyt na budowie. Od czwartku łazienka, potem w poniedziałek kotłownia - węglowa, od tego samego poniedziałku układanie desek na podłogach poddasza, 20 przyjeżdża firma ze schodami. No i oczyszczalnia.. Żona jeszcze zamawia gościa od mebli do kuchni. 8)

Ciekawe co z tego harmonogramu nie wyjdzie. Pewnie wszystko lekko się rozjedzie :evil:

 

http://foto.onet.pl/upload/17/89/_19059_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...