Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zagłębie dąbrowskie


Recommended Posts

Krystian, jakiej firmy okna montujesz??? Ja jestem prawie zdecydowany na plastiki (nie cierpię "latać" z pędzlem koło okien :evil: ), obustronnie kolorowe (imitacja "złotego dębu"), barwione w masie, Szyby P2 lub P4. Oglądałem dzisiaj okna Oknoplastu, ale profile Veka wydają mi się za wysokie (dużo profili- mało szyby). Bardziej podobają mi się profile Aluplast. Muszę jeszcze trochę pojeździć... :-?

Dąbrowa i Ulas, przez weekend podam wam namiary na moją ekipę. W sumie jestem z niej zadowolony, choć jak to ekipa- niewielkie opóźnienia w robotach oczywiście były...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zaraz jadę do Gołonoga. Przeprowadzę wizję .... chyba noktowizyjną :lol:

Będę po 18. Zatrąbię z drogi z zatoczki. Jak zobaczę pozytywny odzew to może się spotkamy.

Pobliskie góry zabieliły się pięknie. Wczoraj była świetna widoczność i z drogi między Prudnikiem a Nysą było świetnie widać całą panoramę gór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz to nie ja mialem trabic.

Szadam mowil ze bedzie trabil

 

Wczoraj pozniej wracalem z Katowic.

A poza tym o tej porze - tzn kolo 18 - to tam u Ciebie na budowie taka ciemnica ze nic nie widac.

Mowilem zebys zrobil iluminacje zeby bylo widac postepy.

No ale nie chciales zrobic :cry:

 

Pozdrawiam

 

P.S.

Poza tym nie wiedzialem ze tak pozno jestes jeszcze na budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Ogrodzieńca. Byłem na wizji lokalnej u Krystiana :wink: . Dom super: wielopoziomowy, zakamarków od pierona (jest się gdzie schować przed żoną :lol: ). Piękna, klinkierowa elewacja, a teraz Krystian właśnie montuje "nówki" okna. Wokół taka cisza i spokój, że nawet "siła spokoju" by się tu jeszcze bardziej uspokoiła... :D

P.S. W salonie stoi koza (mała kózka) :p !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

REZYDENCJA KRYSTIANA

http://republika.pl/grupakrakowska/Krystian.jpg

 

Proszę sobie dodatkowo wyobrazić piękne okna w kolorze dębu rustykalnego (bagiennego) zamiast folii w otworach... :wink:

 

Adam___, w tym roku u mnie to już koniec- reszta na wiosnę (no chyba, że pogoda będzie łaskawa, wtedy styczeń, luty- okna!)

Iluminacji budynku nie przewiduję. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż.... Wigilia będzie jeszcze w starym domu :cry: . Na upartego można byłoby zamieszkać w "gołych murach" Ale jednak chciałoby się "wejść" do gotowego, umeblowanego domu ... Tak więc przed Wielkanocą to już na pewno :wink:

Zresztą powiedzieliśmy sobie z Ewą, że dzień w którym sie wprowadzimy to juz będzie świętem samym w sobie :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...