Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zagłębie dąbrowskie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A ja w ubiegłym tygodniu byłem w Gołonogu. Nawet w pewnej chwili chciałem podjechać na górkę i zobaczyć wreszcie budowę Grzegorza (z pewnością rozpoznałbym ją po unikatowym ogrodzeniu :wink: ) ale zrezygnowałem ze względu na stromy ślizki, stromy podjazd i oczywiście jak to zwykle bywa - brak czasu.

 

Niemniej co się odwlecze..... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w ubiegłym tygodniu byłem w Gołonogu. Nawet w pewnej chwili chciałem podjechać na górkę i zobaczyć wreszcie budowę Grzegorza (z pewnością rozpoznałbym ją po unikatowym ogrodzeniu :wink: ) ale zrezygnowałem ze względu na stromy ślizki, stromy podjazd i oczywiście jak to zwykle bywa - brak czasu.

 

Niemniej co się odwlecze..... :)

...to nie uciecze!

Wowka, zapraszam!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz to jest tzw "przerobienie' Dignozę taką postawiła moja żona patrząc jak przestało mi się chcieć. Lekarz w końcu, to jej wierzę. Mam autentyczny wstręt do roboty. Nawet haczyk na zegarek jest wyczynem.

No ale Pnie i Panowie jeszcze parę dni a sezon ogórkowy w budownictwie się skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budka jeszcze stala.

No ale wiesz,bylo widac sam dach.Co sie dzieje ponizej to ciezko wyczuc.

 

Nawet pustak (czy co to tam jest) ktory stoi na oknie balkonowym od strony drogi to jeszcze jest :)

Nie wiem co w srodku ale miejmy nadzieje ze wszystko w jak najlepszym porzadku :)

 

Pozdrawiam

 

Aha

I siatka do ocieplen (to chyba jest siatka bo z daleka ciezko poznac) ktora zwisa sobie z bokow okien to jeszcze tez jest ;)

 

Szadam co to za haczyk na zegarek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bywalców starych i nowych. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i duuzych wyczynów na budowie. Dawno mnie tu nie było ale już nadrobiłam lekturę i mam nadzieję bywac teraz tu częściej, jak tylko będę miała lepszy dostęp do netu. U mnie była zima na budowie pewnie u Was również :D ale za kilka dni mój ślubny wybierze sie na przegląd stanu budynku. Trochę pozmienialiśmy w projekcie i ze 175 m kw. mam teraz do sprzątania ponad 220 m kw. Cieszę się z tego ponieważ lubie dużo przestrzeni ale tez martwię się kiedy my to wykończymy. Teraz czekają nas instalacje i budowa kominka i ścianki działowe itd...... Widzę że u Was humorki dopisują mam nadzieję się od Was zarazić dobrym spojrzeniem na życie.

pozdrowienia.

Rena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze.Wcielo mojego jednego posta :(

Grzegorz a kto mi fakture podpisze.Zgodnie z ustawa o rachunkowosci to musi byc podpis.I to jeszcze czytelny jezeli nie jest wpisany odbiorca przy wypiswaniu faktury.Podpisze za Grzegorza to mnie pozniej oskarzy o falszowanie podpisu.

A zreszta jego podpis to chyba typowo prezesowski ;)

 

Rena dluuuugo Cie tu nie bylo.Juz myslalem ze Cie zasypalo.No ale trzeba bylo dac znac to bym ruszyl z odsiecza z maszyna coby Cie odsypac ;)

Z tego co pamietam to pisalas kiedys ze masz Neo z tepsy.A teraz cos piszesz o lepszym laczu.No ale wazne ze jest nas coraz wiecej.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Krystian do stolicy sie nie wybieram bo to dla mnie za daleko

Adam - neostrade niałam ale tylko przez miesiąc w promocji a teraz już jestem na łasce i niełasce Telekomunkacji, Wowka witaj my sie jeszcze nie znamy ale mysle że nie długo nadrobimy zaległości. pozdrawiam wszystkich. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...