Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zagłębie dąbrowskie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cały czas termin świąteczny jest aktualny... w międzyczasie zmieniła się tylko nazwa świąt... :p

A tak na serio. To wszystko jest juz właściwie gotowe. Nawet żyrandole i karnisze już wiszą. Brakuje jeszcze części firan i zasłon. Obecnie kupujemy meble i dywany. Chcemy się wprowadzić jak już będzie dom umeblowany. Ze starego mieszkania właściwie niewiele zabieramy.....

 

U Ciebie jak pamietam także wchodzi w grę termin Wielkiej Nocy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd...

 

Poprzednia odpowiedż była skierowana nie do Edzi (Pozdrawiam Cię Edzia http://home.wanadoo.nl/de.animaties/roos3.gif )

 

Ufff całe szczęście, że to pomyłka, bo właśnie Wowka kombinuję kiedy i czym Ci się naraziłam / nadepnęłam na odcisk :wink: / .Również Cię pozdrawiam i dziękuję za różę :)

 

 

Adam no wiesz toż ja Waszą sąsiadką jestem, klikam z Rybnika

 

To do fabryki Purmo masz o rzut beretem.

 

Tak mi sie skojarzylo.

 

To juz chyba skrzywienie zawodowe.Ze jak Edzia powiedziala o Rybniku to mi sie fabryka Purmo skojarzyla :)

 

Adam muszę przyznać, że "dziwne" masz skojarzenia z tym Purmo i Rybnikiem, bo to stosunkowo nowa firma i przyzanję , że sama często zapominam o jej istnieniu.

Mnie Rybnik kojarzy się z elektrownią...cóż też mam chyba skrzywienie zawodowe. :wink:

Pozdrawiam

Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Adam muszę przyznać, że "dziwne" masz skojarzenia z tym Purmo i Rybnikiem, bo to stosunkowo nowa firma i przyzanję , że sama często zapominam o jej istnieniu.

Mnie Rybnik kojarzy się z elektrownią...cóż też mam chyba skrzywienie zawodowe. :wink:

Pozdrawiam

Edzia

 

Ja z kolei malo co slyszalem o elektrowni.Moze sie cos o uszy obilo ale nie zwrocilem uwagi

 

Niedlugo sie zacznie nowa strona

Ciekawe na kogo tym razem trafi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden mały Rybnik a tyle skojarzeń i wspomnień :wink:

Adam każdy jest uwrażliwiony na swoim punkcie i na to zwraca baczniejszą uwagę. :)

Pozdrawiam budujących za miedzą i miłego dnia życzę...u mnie piękne słońce, u Was pewnie też :)

Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako wiernie czytająca grupę sąsiedzką / nawet czasem tu pisząca, czego nie da sie ukryć :wink: / serdecznie dziękuję za życzenia i kwiaty :)

Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...