Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zagłębie dąbrowskie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pozostaje mi tylko pogratulowac Krystianowi. :)

 

Tak troche myslalem ze Grzegorz gdzies sie przyczai i w odpowiednim momencie zaatakuje.

Bo cos milczy ostatnio.

No chyba ze elektryk ktory robi u Niego w domku to przez przypadek tez w obecnym mieszkanku odcial Grzesiowi kabelki :wink:

 

A tak swoja droga skad Krystian wiedzial ze ta strona ktora otwiera to akurat 20??

Nic nie widac zeby bylo edytowane a zawsze sie - tzn przewaznie - taki napis pojawia jak sie cus zmienia.

Hmmmm.Zastanawiajace :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Tak troche myslalem ze Grzegorz gdzies sie przyczai i w odpowiednim momencie zaatakuje.

Bo cos milczy ostatnio....

To, że milczy, to nie oznacza, że nie żyje!!! :D Już się dawno rozdwoiłem, a tu się chyba trzeba roztroić! :o Hydraulik chce wiedzieć jakie będę miał umywalki, kible i wanny; elektryk jakie gniazdka, kontakty i światełka (a skąd ja mam to teraz wiedzieć?), na dodatek jeżdżę i oglądam artystyczne dokonania mojej ekipy w innych domach (suficiki podwieszane, filarki oświetlane itd/itp... :lol: )

 

...Adam_ - część wiedzy pozostanie moją słodką tajemnicą, ale mogę Ci zdradzić, że edytowanie jest zaznaczone dopiero wtedy, gdy dany post nie jest już ostatnim, czyli dopóki Ci go nikt nie przykryje, możesz edytować bez śladów......

Albo usuwać!!! :D W ten sposób otworzyłem stronę 19...

 

...Odpowiedzcie czy rok 2004 będzie ostatnim rokiem waszych prac budowlanych? Czy Wigilia juz w nowych progach?...

Wowka, mam takie plany :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...