Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zagłębie dąbrowskie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Odpowiedzcie czy rok 2004 będzie ostatnim rokiem waszych prac budowlanych? Czy Wigilia juz w nowych progach? :p

Mam nadzieję, że do tegorocznej wigilii zasiądę już w nowym domu. Ale z pewnością nie będzie to koniec prac budowlanych. Na poddaszu brakować będzie sufitów i podłóg, schody będą niewykończone zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne. Łazienka na górze będzie straszyła pustką i surowymi murami. Nie będzie barierek na balkonie. Dom będzie nie wytynkowany od zewnątrz. W piwnicy i garażu będzie brakować tynków wylewek i podłóg. Brakować będzie podbitki pod dachem. Także nie będzie tarasu jak i docelowych ścieżek i podjazdów.

Ale będzie się dało mieszkać i to wygodniej niż w bloku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam_ - do roboty... w środę 7 000 000 do wzięcia... 8) 8) 8)

...ale bym zaszalał na budowie... :p :p :p

 

Nawet nie wiedzialem ze tyle jest.Jutro lece do totka i puszcze za 1,25 zlotego jak mam wygrac to i tak wygram :)

 

Oj ale bym poszalal ;)

Nieraz sie zastanawiam co bym zrobil z taka kasa i za bardzo nie mam koncepcji.

Napewno bym sobie strzelil chalupke.

Autko tez bym moze sobie zmienil

 

Ale jedno jest pewne

Napewno bym pracowal.Moze nie tak intensywnie jak si enieraz teraz zdaza ale bym sobie jezdzial do pracusi.Tak dla zdrowia psychicznego

Nie wyobrazam sobie siebie siedzacego caly dzien w domu.

 

Ale pomarzyc zawsze mozna.To nic nie kosztuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bede jechal jutro to zobacze co i jak.Tylko jak beda zakladali z tylu to nic nie zobacze :(

Tylko zebym nie zapomnial jechac przez Dabrowe bo teraz z Katowic to jade kolo M1 - mniej dziur na drodze

 

Bo bede chyba z rana w centrum ale to sie chyba jeszcze nie wyrobia z zakladaniem :)

 

No to powodzenia Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folie są po to, żeby nie było widać,

że Grzegorz63 siedzi w środku i pilnuje okien... :wink:

:D Okien pilnuje "odpalony" alarm i firma ochroniarska! Te folie chcieli ściągnąć, ale zadecydowałem, żeby je zostawili jako ochronkę przed tynkarzami. Krystian, na razie nie ma co oglądać, bo nie dość, że folia, to jeszcze na dodatek nie obcięta wełna z docieplenia, która zasłania całe ościeżnice. Jak tylko odsłonię te okna, to na pewno się pochwalę!

Z budowy wróciłem dopiero godzinę temu, bo dwóch gamoni od samego rana montowało bramę garażową, i na dodatek trochę spieprzyli- muszą poprawiać... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...