Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zagłębie dąbrowskie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Sklonowalo mnie cos.

Jak chcialem wyslac wiadomosc to pojawil mi sie taki napis jaki byl ostatnio przy probie wejscia na Nasza strone.

Ze DEBUG MODE i cos tam jeszcze :(.

A ze probowalem wyslac kilka razy to sie tak zrobilo :(

 

Poza tym pierwsze slysze zeby na szybach tez dawali folie,wiem ze daja na oscieznice.Nio chyba ze na szyby to Grzegorz sam pozakladal,tzn we wlasnym zakresie.

 

"Adam___ może to potwierdzić! "

 

Nic nie potwierdze bo z drogi widac niewiele.Ale moge potwierdzic ze pustaki na "swoim" miejscu .Tzn na oknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Poza tym pierwsze slysze zeby na szybach tez dawali folie,wiem ze daja na oscieznice.Nio chyba ze na szyby to Grzegorz sam pozakladal,tzn we wlasnym zakresie...

:D Folia nie jest przyklejona na szybach, tylko całe okna zostały owinięte w taką cienką folię (jak się nią owija, to się lekko przylepia). Tak zapakowali te okna fabrycznie i postanowiłem, że tak zostanie przez około miesiąc... W ogóle to jestem pod wrażeniem firmowej ekipy montującej okna AP Żory. Profesjonalizm całą gębą!!! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tego co Grzegorz pisal na temat planow to obecnie dziala tam elektryk,potem wchodzi hydraulik i co dalej to juz nie wiem.

No ale chyba tynki i takie inne sprawy.

Jak sobie przypominam z tego co pisal Grzegorz to juz ma kupione farby ktore to kupil w szale zakupow koncowo-kwietniowych.

Cio jeszcze kupil to nie wiem ale pewnie sporo :))).

No i sporo kasiorki w kieszeni zostalo :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zachcialo mi sie wyjsc na spacer z moja "pania".

No wiec wyszedlem i polazlem na kopalnie w Kuzni.

Zszedlem na dol i tak sobie szedlem przed siebie.Minalem jedna koparke,druga,zaklad przerobczy.Kolo zakladu postanowilem wyjsc na "zewnatrz".

Wyszedlem,rozgladam sie wkolo i gdzie ja jestem sie zastanawiam :-?

No idzie jakies malzenstwo i sie pytam gdzie trafilem.Babka sie zaczela smiac :) - facet mowi ze w Piekle.Czytalem o tym na stronie www i slyszalem ze jest taka dzielnica.Ale gdzie dokladnie to nie wiem.

No nic ale sie pytam jak trafic do Antoniowa bo to juz prawie jak w domu.

W koncu trafilem do domu ale troche podeszwy starlem.

Moja "pani" tez padnieta.

 

Po drodze zauwazylem ze sporo osob sie buduje i niektore domki calkiem fajne.No ale jednego szkaradka tez zauwazylem.Moze bylo i wiecej ale ten pobil rekordy.

 

Nie znacie moze planow jak ma wygladac Pogoria IV po zalaniu.

Jezeli to wszystko co dzisiaj przeszedlem i widzialem ma byc zalane to tu powstanie takie male morze ;).Juz widac roznice jak zalewaja coraz intensywniej.

Ale jak ma to wygladac w koncowym efekcie to nie wiem za bardzo.

 

 

Uff,ale sie napisalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz63 - przestań już się wgapiać w te okna i napisz jakie dalsze plany.... TY to masz tempo... :p :p :p

No z tego co Grzegorz pisal na temat planow to obecnie dziala tam elektryk,potem wchodzi hydraulik i co dalej to juz nie wiem.

No ale chyba tynki i takie inne sprawy.

Jak sobie przypominam z tego co pisal Grzegorz to juz ma kupione farby ktore to kupil w szale zakupow koncowo-kwietniowych.

Cio jeszcze kupil to nie wiem ale pewnie sporo :) )).

No i sporo kasiorki w kieszeni zostalo :) )

:D Obecnie działa elektryk z hydraulikiem. Elektryk kończy we wtorek. W tym samym dniu wchodzi ekipa i zaczyna układanie styropianu pod wylewki. Ekipa będzie działała razem z hydraulikiem, bo w końcu postanowiłem ostatecznie, że będę miał ogrzewanie podłogowe w całym domu. Wszystkie instalacje robię tak, aby w przyszłości można było łatwo przejść na dwa niezależne obwody (parter i poddasze). Czyli będzie miejsce na dwa liczniki energii elektrycznej, dwa wodomierze i dwa CO. Mam dwóch chłopaków, nie chcę, żeby potem żyli jak Paweł z Gawłem (o ile oczywiście będą mieli ochotę tu mieszkać... :wink: ). Co do materiałów, to czekają w hurtowni (wełna na poddasze, płyty gips-karton, cement, tynki itp...). Koło października-listopada chciałbym rozpocząć przymiarkę do przeprowadzki. :p Co do "security", to jestem bardzo zadowolony, po prostu kupiłem sobie poczucie spokoju. Nie budzę się rano z obawami, czy aby okna jeszcze są, czy może zmieniły już właściciela... Miesięcznie kosztuje mnie to 122 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "security", to jestem bardzo zadowolony, po prostu kupiłem sobie poczucie spokoju. Nie budzę się rano z obawami, czy aby okna jeszcze są, czy może zmieniły już właściciela... Miesięcznie kosztuje mnie to 122 zł.

 

Czyli Grzegorz odeslal mnie na zielona trawke ;) :(

 

Grzegorz jak beda juz instalacje zrobione to mozna do Ciebie podejsc zobaczyc jak toto wyglada ??

Takie skrzywienie zawodowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...