Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zagłębie dąbrowskie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Lista imprezowiczów jest ciągle aktualizowana w drugim poście w ,,ZLOT GRUP POŁUDNIOWYCH..." :p :p :p

Co do organizacji, to info o spotkaniu dałem przed wakacjami, aby wszyscy zainteresowani usłyszeli o nim odpowiednio wcześniej i zarezerwowali termin... (28.08.2004) :wink:

W lipcu będę się zajmował głównie dachem, w sierpniu wakacje no i sprawy organizacyjne przed spotkaniem, mam na to tydzień urlopiku... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U [/b]Grzegorza[/b] jest tylko czerwone bloto innego niema ;)

Dobrze ze mial chyba inne buty niz czerwone to je znalazl :D

No chyba ze nie znalazl :)

 

Co do oscypkow to za jakies 3 tygodnie bedzie znowu dostawa to jakby ktos byl chetny to niech da znac.

Magdak moze dasz sie ponownie namowic.Jak Ci smakowaly to mysle ze chetnie znowu wezmiesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian gdzie dokladnie jedziesz?Do Basenowej czy gdzies indziej??

Jezeli tam do jaskinia lodowa jest super :).

Ale mowia ze Tatralandia w Mukulasu czu gdzies tam niedaleko to juz nie za bardzo im wyszla.Kicha podobno :(

Swogego czasu bylem w Bobrowniku i bylo super :)

 

Ja jak na razie to nie planuje nigdzie jechac.Moze gdzies na 1 dzien wyskocze.

Pozyjemy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz a ta betoniarka to co u Ciebie zalewala jakies 3 dni temu.A moze to dawniej bylo??

W kazdym badz razie stala gruszka i pompa.

Jak jechalem za jakis czas to juz nie bylo sprzetu

 

Zalewali jakies posadzki gdzies??

 

U mnie juz koniec z ocieplaniem.Tzn prawie.Trzeba jeszcze pomalowac ale zanim sie grzunt rzuci to trzeba 14 dni czekac az sie skonczy "proces karbonizacji".Tak w instrukcji gruntu pisza.

Teraz to robia taras i schody.

Ja robie grube porzadki kolo domu.I przy okazji sloneczko mnie ladnie przyskwarkowalo :).

No i czeka na mnie kupa drewna z tych porzadkow do porabania.Az sie boje za nia wziasc ;).A to nawet nie 1/3 wszystkiego drewna ktore na mnie czeka

Marzy mi sie taka siekierka Fiskarsa do rozlupywania ale to bedzie musiala poczekac chyba :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Was ale u mnie istne szalenstwo w kablach sieciowych.Wlasnie mi podlaczyli Neo i jestem w szoku do kwadratu.

Jak przedtem czekalem iles czasu na otwarcie strony to teraz to sie dzieje z predkoscia swiatla :).

A mam "tylko" opcje 128 kb/s - chociaz pokazuje ze jest 163-ale mnie to wcale nie martwi.

Nie wyobrazam sobie co by bylo przy 320 albo tej co jest kolo 600 kb/s

Glowa mala

LImity sieciowe ani tego typu rzeczy juz mnie nie rusza:)

 

To milego budowania zycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto robi Tobie te wylewki?

Czy pan o nazwisku na literę "Z"?

Całe szczęście, pan ma nazwisko na literkę "S"! :p

Grzegorz a ta betoniarka to co u Ciebie zalewala jakies 3 dni temu.A moze to dawniej bylo??

W kazdym badz razie stala gruszka i pompa.

Jak jechalem za jakis czas to juz nie bylo sprzetu.

Adam___, to co widziałeś to początki mojego sąsiada... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, 2,5 metrowa poziomica a może i jakaś dłuższa łata (bule by była równiutka) i zobacz jaki jest prześwit pod nia a wylewką. I nie daj sobie wmówić, że poziomica może lekko "klekotać" na garbie.

Mozna też upuścić stalową kulkę (taką z łożyska) i popatrzc czy się toczy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...