Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zagłębie dąbrowskie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

...Zapytał bym się u mnie na wsi o Vaillanta, całkiem niezłe rabaty mam u tamtejszego sprzedawcy...

:D Uller, na cały asortyment Vaillanta załatwiłem sobie (po znajomości) opust 25% od cen katologowych netto. Jeżeli "Twojemu" sprzedawcy to by się jeszcze opłaciło, to dla mnie lepiej, bo nie będę musiał jechać 200 km do Ostrowa Wielkopolskiego...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. U mnie robimy wylewki na parterze i taras na całej szerokości domu. Już zdążyłam się narobić ale to bardzo przyjemne uczucie więc nie żałuję. Sama zebrałam humus spod tarasu i wykopałam rowy na fundament. Dziś mąż zalał fundament a jutro zaczyna murować ścianki tarasu bo ten taras będzie wysoki na 1 m i potem w przyszłości obsypany ziemią.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiecie ile placi sie za opieke budowy przez biuro ochrony (cos takiego jak ma Grzegorz - skoro wyjechal na urlop to osobiście mi nie odpowie)? Ostatnio wlamali mi się do szopy na budowie w Ujejscu. Na szczęście ukradli zepsutą pilę :D

 

Z tego co wiem - tzn co Grzegorz mowil - to okolo 122 zlociszy placi.

Wspominal cos o cenie w ktoryms z postow.Jak mu sie na budowe chcieli wlamac :(

 

Gmalec w ktorym miejscu Ujejsca mieszkasz??Tez tu mieszkam i wydawalo mi sie ze tu spokojnie w miare.Okazuje sie ze jednak nie :(

Ja mieszkam kolo Kosciola."W ogrodzie" jak to starzy mieszkancu mowia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdak byla i zniknela

Uller byl i zniknal

Gmalec podobnie

Grzegorz na urlopie

Wowka tez milczy

Rena juz od dawna milczy - chociaz ostatnio sie pojawila

 

jeszcze kilka innych osob przewinelo sie przez nasze forum i zniknelo :(

 

No ja rozumiem ze wakacje i ze sezon na budowanie.Ale zeby sie wogole nic nie odzywac??

Juz myslalem ze doganiamy grupe Gorny Slask a tu sie okazuje ze coraz bardziej zostajemy w tyle :(

 

Ale naprawde oprocz mnie i Krystiana nikogo tu niema?? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...