Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zagłębie dąbrowskie


Recommended Posts

Dzień dobry.

Ostatnimi czasy rzeczywiście nie wypowiadam się najczęściej, a to wszystko przez FEDORE (linuxa). W pracy zmuszony zostałem do zmiany systemu operacyjnego i już nie mam ... WORD’a. I nie ma mi kto poprawić błędów ortograficznych. A przecież to nie wypada pisać z błędami. Niestety w domu mam tylko modem i przeglądanie forum przez niego to istny koszmar. Nawet suwak z boku nie działa na tyle płynnie aby dało się z niego korzystać.

Pozdrawiam

Wykańczający się Uller.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Działeczka była kilkakrotnie ( x8 ) większa, tylko komuna ją rozparcelowała i razdała potrzebującym... :evil: :evil: :evil:... zostawiając ten skrawek (615m2) mojej żonie...

Do parkowania miejsca jest dosyć obok działki...:)

(już gadałem z sąsiadami 8) )

 

No niedobrze ze tak zredukowali wymiary dzialki :(

 

Co do parkowania to za dzialka masz caaaaaalkiem duuuuuzy parking :):):)

 

Uller nie martw sie bledami.Sam nieraz literowki robie.Staram sie sprawdzac ale nieraz cos ucieknie.

Pozatym pisz bez polskich znakow :)

Tez caly czas jechalem na modemie :).Dopoki nie zalozylem Neo.Teraz to zyc nie umierac :lol:

 

Kolo Grzegorza zrobili taka autostrade ze glowa mala.Na razie tylko na jednym pasie ale drugi tez beda chyba robili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz Adam kto w Ujejscu zbiera deski na rusztowanie? Bo ostatnio znowu ktoś odwiedzil moją dzialkę i wyniósl tym razem deski. :evil: Wczoraj wylalem plytę, a od przyszlego tygodnia zaczynamy murowanie. :D

 

Moze jakis budujacy sie?? :)

A tak na powaznie to nie mam pojecia.

Po Ujejscu kreci sie taki chlopak.Mieszka w Zabkowicach.Jakby to powiedziec.Troche jakby sprawny inaczej na glowie.

Zbiera zlom i tego typu rzeczy.Kiedys probowal wujkowi wyniesc metalowa klape od studzienki wodomierzowej.

Jednak za reke jak sie kogos nie zlapie to ciezko posadzac.Ale ja bym na niego troche uwazal

Chodzi z takim wozkiem dwukolowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę wypatrywal delikwenta. A tak z innej beczki, nie wie ktoś gdzie można by kupić dachówkę cement. razem z uslugą. Chyba niewiele taniej wyjdzie kupować i robić samemu.

 

Generalnie nie jest grozny :)

Zbiera wszelkiego rodzaju zlom i inne wynalazki.

 

Ale trzeba przyznac ze czasami na zbyt wiele sobie pozwala :evil:

 

Chociaz nie mowie ze to jego sprawka.Jak wspomnialem jezeli sie kogos nie zlapie za reke albo niema niepodwazalnych dowodow to ciezko kogos osadzac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Witam wszystkich i pozdrawiam.

Adam___, dzięki za "ochronę" mojej budowy. Miałem przez dwa tygodnie dwie firmy ochroniarskie- jedna to firma Arkan a druga to firma Adam___ - dzięki temu mogłem spać spokojnie... :wink:

...nie wiecie ile placi sie za opieke budowy przez biuro ochrony...

Dokładnie tyle co napisał Adam___, czyli 100 zł + VAT (122 zł brutto miesięcznie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Móglbyś mi Grzegorz rzucić jakieś namiary? Można wynająć ich tylko na kilka miesięcy, czy trzeba jakąś dluższą wspólpracę nawiązać?

 

ja też się dopisuję do pytania, tylko mi by chodziło o ochronę domku na działce letniskowej w sezonie letnim jak mam na niej różne rzeczy z domu przywiezione (kosiara, rowery i takie tam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz z mapki wynika ze ta agencja ochrony to w sumie niedaleko Ciebie ma siedzibe :)

Taki troche lepszy rzut beretem ;)

 

Piesek caly czas ten sam - tzn akita :)

I w zyciu na inna rase nie zamienie :)

Tylko chcialem zmienic poprzednie zdjecie i tamto sie gdzies stracilo :(

Mam co prawda zdjecie swojego psia w sieci ale musze je troche zmnieszyc bo za "duze" i sie nie laduje na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. U mnie robimy wylewki na parterze i taras na całej szerokości domu. Już zdążyłam się narobić ale to bardzo przyjemne uczucie więc nie żałuję. Sama zebrałam humus spod tarasu i wykopałam rowy na fundament. Dziś mąż zalał fundament a jutro zaczyna murować ścianki tarasu bo ten taras będzie wysoki na 1 m i potem w przyszłości obsypany ziemią.

Pozdrowienia.

 

Czy to o tą wypowiedź chodziło? :-?

 

Ja ze swojej strony moge tylko przeprosić, ale sam dopisałem się pierwszy raz niedawno i tylko to mam na swoje usprawiedliwienie :oops:

 

A co do Twojej wypowiedzi to mogę tylko pogratulować chęci do pracy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

................szkoda ze nikt nie zauwazył mojej oststniej wypowiedzi...........jest mi bardzo przykro. Pewnie i tu tylko "klika" działa i wypowiada sie a inni są niezauwazalni......................buuuuuuuuuuuu :cry:

 

Przepraszam bardzo

Ja zauwazylem.Napisalem ze "zniknelas ale ostatnio sie pojawilas".Przy tym tarasie to sie musialas "troche" narobic.Nie wiem jaki masz duzy ale nasz taki 3x4 a tez troche "zabawy" bylo.Jak tak dalej pojdzie to bedziesz jak Pudzianowski wygladala ;).No i bokiem w drzwi bedziesz musiala wchodzic.Albo je poszerzac ;)

No i znowu milczysz :(

 

Co do kliki to nie sadze.Wiekszosc wywialo w cieple strony - albo na budowach sa - i z rzadka ktos sie pojawia :(

No ale trzeba miec nadzieje ze jak sie skoncza wakacje i sezon budowlany to wiecej ludzikow sie tu pojawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...