Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zagłębie dąbrowskie


Recommended Posts

...ale już wróciłem z zapasikiem Kelta na spotkanko w sobotę...

Jakiej narodowości jest Kelt??? :D

 

... a co tam, nie będę przepisywał etykietki, w sobotę sam sobie poczytasz o tym jak to ,,Keltsky narod ovladal vo svojej dobe takmer cele uzemie starovekej Europy..."... 8) 8) 8)

Jednym słowem - WIKING !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:D Krystian, "Kelt" był wyśmienity!!!

P.S. Ile kilogramów wsadu na grila Ci zostało??? :wink:

 

Łomatko !!!

... sporo skonsumowaliśmy ,,na zimno"... oczywiście tego co zostało wygrillowane na Krępie...ale mimo to zostało bardzo dużo ,,niewygrillowanego" tylko dlatego, że nie wiedziałem, że karkówka z grilla na zimno ze swojskim winem tak wspaniale się komponuje... 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz My porostu wykorzystaliśmy okazję bo jakoś nigdy nas w tamte rejony nie zawiało a dzięki temu odkryliśmy że to wcale nie jest tak daleko i już planujemy jakiś wypad do Krakowa i Zakopanego :lol: :lol:

Było bardzo miło i przyjemnie :lol: :lol: :lol:

Jak się uporam z przygotowaniami szkolnymi to umieszczę zdjęcia jak moje młodsze dzieck spało w sypialni u Krystaina :wink: :)

Pozdrawiam Aga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sympatycznych sąsiadów :)

Aga nam też było miło Cię poznać...jesteście przesympatyczni i rozmawiać mogłabym z Wami do rana, a Twoja filozofia życiowa / wiesz o co mi chodzi / jest ekstra :) :wink:

Grzegorz wczoraj zrobiłam porządek w gąsiorze z winem i wychodzi na to, że jeszcze coś, niecoś zostało. Myślę, że na następnym spotkaniu dostąpisz zaszczytu spróbowania mojego wina/ pod warunkiem, że nie będziemy za długo zwlekać :wink: /

Pociesz się, że nie tylko Ty musisz zawsze pracować za kierowcę, w tym temacie Twoja Beata podtrzymuje mnie na duchu :) .

Adam a psiunia przeżyła kiełbaski z dużą dawką "żywego węgla"

Pozdrawiam

Ewa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...