Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zagłębie dąbrowskie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam na forum Zagłębia. Dopiero zamierzam coś postawić w Sosnowcu - na razie żyję w Bedzinie. Jesli pozwolicie to czasem skorzystam z Waszych doświadczeń - może jeszcze nie teraz bo toczy się sprawa OWZT ale jak to nabierze tempa to się ujawnię :) . Wstępnie wybrałem c64a pracowni Archtim http://www.archtim.pl/ i na razie czekam na OWZT żeby kupić projekt. Śledzę wątki o budowaniu z silikatów ponieważ ten materiał jest w projekcie. To na razie tyle. Pozdrawiam wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum Zagłębia. Dopiero zamierzam coś postawić w Sosnowcu - na razie żyję w Bedzinie. Jesli pozwolicie to czasem skorzystam z Waszych doświadczeń - może jeszcze nie teraz bo toczy się sprawa OWZT ale jak to nabierze tempa to się ujawnię :) . Wstępnie wybrałem c64a pracowni Archtim http://www.archtim.pl/ i na razie czekam na OWZT żeby kupić projekt. Śledzę wątki o budowaniu z silikatów ponieważ ten materiał jest w projekcie. To na razie tyle. Pozdrawiam wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D olinek, obejrzałem sobie Twój upatrzony projekt. Niezły... 8)

Co planujesz przyszłościowo na poddaszu?

Witam. Na razie odnośnie poddasza to nie mam żadnej koncepcji - jak to mówią "mierz siły na zamiary" a sił (czytaj kasy) jest zasób ograniczony. To poddasze daje coś koło 40 m powierzchni do wykorzystania i trudno w tej sytuacji puszczać cugle fantazji. A poza tym to ja mam coś koło 2 m wzrostu:-) i każde przejście przez odrzwia bliżej mi nieznane już stanowi ryzyko a co dopiero poddasze :D .... Cel numer 1 to załatwić papiery, nr 2 to wystawić stan surowy i jak się da to wykończyć minimalny "program" na parterze. A potem zajrzeć, czy w portfelu już jest próżnia doskonała czy też nie :-). Cieszę się, że jest specjalista od silikatów - na razie nie wiem o co pytać ale jak już zdefiniuję problemy to z pewnością Wam je przedstawię. A w temacie grilla i piwa to mam syndrom "misia Yogiego" tzn wyczuwam z daleka i nie mogę się oprzeć :D Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...