Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zagłębie dąbrowskie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Grzegorz widze ze zdjecie swojej rezydencji masz kolo nicka :)

Fajnie wyglada :)

Wogole to sasiada budowa zaslania Twoj domek jak si ejedzie od strony huty :(

Przedtem bylo go widac duzo wczesniej .

Wogole to musze Ci powiedziec ze u nas to Twoj dom sluzy u nas jako punkt orientacyjny.

Mama - "Gdzie jestes"

Ja - "W Golonogu"

Mama - "a gdzie to??"

Ja - "No kolo Grzegorza"

Mama - "aaaa to wiem gdzie,to za chwile bedziesz w domu"

Tak mniej wiecej wyglada u nas orientowanie sie gdzie kto jest :)

 

Mnie tez przygnalo ze Slaska tutaj :)

I jakos mi sie tam nie teskni.Co prawda pracuje w Katowicach ale w Katowicach w mieszkaniu czuje sie jakos ograniczony.Tutaj mam duzo przestrzeni i miejsca :).I tego mi trzeba 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl ktos moze??

Ja co prawda nie bylem.Dzisiaj mi sie niedawno przypomnialo o nich.

Ale przejrzalem liste wystawcow na stronie MTK i chyba raczej napewno nie zaluje ze nie bylem.

Wszyscy wystawcy sie zmiescili w jedenym pawilonie.I troche na zewnatrz sie wystawia.

A gdzie te czasy kiedy to wszystkie pawilony byly zajete do ostatniego miejsca :(

Zreszta na wiosne jest podobnie z frekfencja.

Cos podupadaja te targi :(

 

Krystian z otwieraniem stron to sie wszedzie wcisniesz ;)

 

P.S.

Do znajomych zza miedzy juz 22 posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie.

Przez ten czas udało mi się wraz z żoną własnymi rączkami okleić prawie cały dom styropianem. Jednak chyba zabraknie mi czasu, aby własnoręcznie zaciągnąć klej na siatce i rozglądam się za jakimś niedrogim fachowcem. Może wy znacie kogoś wartego polecenia?

Poza tym muszę wykończyć parter do 20 października. A jeszcze zostało mi wykończenie ścian przy futrynach, malowanie (połowę już mam pomalowaną), układanie paneli i zrobienie progów pod drzwiami tarasowymi. Poza tym koniecznie muszę do listopada ułożyć wełnę mineralną na poddaszu. Czas goni mnie coraz bardziej. A w dodatku w międzyczasie jeszcze wykonają mi fachowcy instalację gazową i szambo. Dlaczego doba ma tylko 24h? :cry:

 

P.S. Morze po sezonie wygląda średnio ciekawie, tak jakby przetoczył się tajfun. Wszystko pozamykane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Trochę się pobawiłem programem graficznym i stworzyłem dzisiaj pierwszego w swoim życiu gifa! :wink:

Grzegorz63 - jestem pod wrażeniem!!!!( oczywiście gif i DOM ). Czytałem też instrukcje dla Majki.

A już myślałem , że Ty tylko grillowac potrafisz :wink: :D :D .

Czasami jeżdze przez D.G. w kierunku na Olkusz( starą E 22)- czy mieszkasz po drodze? Jeśli sie zgadzasz, żeby rzucić okiem na Twoją willę, to podaj namiary na priv. Będe wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Trochę się pobawiłem programem graficznym i stworzyłem dzisiaj pierwszego w swoim życiu gifa! :wink:

Grzegorz63 - jestem pod wrażeniem!!!!( oczywiście gif i DOM ). Czytałem też instrukcje dla Majki.

A już myślałem , że Ty tylko grillowac potrafisz :wink: :D :D .

Czasami jeżdze przez D.G. w kierunku na Olkusz( starą E 22)- czy mieszkasz po drodze? Jeśli sie zgadzasz, żeby rzucić okiem na Twoją willę, to podaj namiary na priv. Będe wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: No co Ty Krystian, już się poprawiam i ujawniam co wiem :wink: -żywcem to samo, co napisałem w Grupie krakowskiej:

Te "czary- mary" z moimi zdjęciami to prosty gif, którego skleiłem z trzech zdjęć. Jestem samoukiem komputerowym, posiedziałem nad programem graficznym dwie godzinki i się udało. Skoro mnie się udało, to zachęcam również Was do takich eksperymentów. Co prawda ja pracowałem z komercyjnym Adobe Photoshop (a właściwie z dodatkiem do niego- Adobe ImageReady), jednak jest mnóstwo bezpłatnych programów graficznych z których można skorzystać i utworzyć "ruszjący się" plik graficzny w formacie gif. Takie programy są dostępne w prawie wszystkich większych portalach internetowych, np. Onet.pl (kliknijcie Republika WWW a potem Programy), Wirtualna Polska itd... Dużo programów jest też tutaj: http://www.chip.pl

Jak już w końcu utworzycie sobie jakiegoś gifa to niestety musicie sobie jeszcze utworzyć własną (oczywiście bezpłatną) stronę internetową aby go tam przesłać (np. na Onet.pl tworzycie strony internetowe i przesyłacie je do serwera bezpłatnym programem WEBMAJSTER.)

Przesłanie gifa na Onet.Foto (co jest często praktykowane przez forumowiczów) nic nie da bo tam plik gif jest automatycznie przekształcany na format jpg i Wasze zdjęcie niestety nie bedzie się "ruszało"...

Życzę wytrwałości! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...