Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


adenium

Recommended Posts

Dolores - może zdążymy Cię odwiedzić. Nie wiem tylko, o której skończy ekipa, więc obiecać nie mogę. W końcu jednak mamy po drodze, więc wypada chyba "przypadkiem" do Ciebie wpaść :wink:

 

Maco - odnośnie niedzieli też jeszcze nie wiemy. Prawdopodobnie tak, bo musimy się spokojnie zastanowić nad końcowymi doróbkami. Ale nie na 100% bo mnie też od tygodnia trzyma jakaś franca i gonię już resztkami sił :sad:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Przechodzę na naszą stronę :wink: bo wygląda, że spotkają się tylko skrzaty kampinoskie + Anula. No to chyba pozostaje nam tylko niedziela ok. 12. Jutro to ja jeszcze, jak się okazało, ostro się buduję. Proponuję ostatecznie zdecydować w sobotę wieczorem - będziemy wiedzieć co z pogodą.

 

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: ckwadrat dnia 2002-09-28 00:01 ]</font>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda z tą pogodą !

Ale u nas samopoczucie i stan zdrowotny nie za bardzo chce się z pogodą zgrywać... :sad:

 

Dzisiaj nam się udało lekko odbić z zakupów i odwiedzić dolores ! Niestety nikogo nie było a budowa tak świetnie zabezpieczona na zimę, że bez demolki nie można nawet zajrzeć do środka !

Dolores, podoba mi się ten Wasz wykonawca (zakładam, że to on wszystko tam zrobił...).

I domek bardzo ładny, ładnie ustawiony.

 

Jutro rano zobaczymy jak tam stan nasz wygląda i wyślemy Wam SMSa jak sprawy stoją.

 

Jest pewnien wariant, że ja sam (albo jeszcze z Małgosią) pojadę, żeby pokazać ziemię moim znajomym. Wylądowalibyśmy wtedy koło 13 na działce i na pewno byśmy Was też odwiedzili.

 

Trzymam kciuki, żebyśmy wszyscy dojechali i spotkali się na łonie.

 

A Anula wie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maco,

Szkoda, że nie mieliśmy okazji zaprezentować naszego domku i pogadać. Okazało się, że ekipa dziś nie pracuje, co już mnie wkurzyło, a do tego zmogła mnie choroba. Jutro nie ruszam się z domu. Czuję takie wahania temperatury jak w pogodzie z ostatnich dni. Raz mi zimno raz gorąco:sad: .

Opal,

Ale masz talenty poetyckie, widzialam że watek wierszowany kwitnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK.

My jedziemy ale w innym składzie. Oleńka zostaje w domu (ta najchorsza) a ja z Małgosią jedziemy i jeszcze zabieramy znajomego z córkami, żeby im pokazać grunta...

Wstąpimy do Was (czy będziecie czy nie) żeby spojrzeć z Waszego dachu.

To wszystko będzie między 13 a 14.

 

Sorry za te zamieszania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opal,

ten znajomy to ojciec chrzesny Małgosi. Ma genialne poczucie humoru ! :smile:

 

Cieszę się, że Ci się pomysł z przedszkolem podoba. :cool:

 

 

dolores, !!!!! WOW !!!!!

No to mnie zdziwiło. Trzymamy kciuki żeby wszytko poszło sprawnie (bo że pójdzie to nie mamy wątpliwości) :smile:

 

 

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Maco dnia 2002-09-29 22:55 ]</font>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...