Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


adenium

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nam również zostały stemple po budowie (jeszcze ich nie liczyłam, ale jutro to zrobię i napiszę, ile ich jest - na całą budowę powinno wystarczyć) oraz styropian Termoorganika dach-podłoga Standart gr5cm (co najmniej 5 paczek, ale jutro jeszcze sprawdzę) oraz 1 paczka Platinum gr. 3cm i 1 paczka 4cm. Jeśli ktoś byłby zainteresowany (odbiór własny okolice Zaborowa, cena do uzgodnienia) to proszę o kontakt na priv.

Pozdrawiam

Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam również zostały stemple po budowie (jeszcze ich nie liczyłam, ale jutro to zrobię i napiszę, ile ich jest - na całą budowę powinno wystarczyć) oraz styropian Termoorganika dach-podłoga Standart gr5cm (co najmniej 5 paczek, ale jutro jeszcze sprawdzę) oraz 1 paczka Platinum gr. 3cm i 1 paczka 4cm. Jeśli ktoś byłby zainteresowany (odbiór własny okolice Zaborowa, cena do uzgodnienia) to proszę o kontakt na priv.

Pozdrawiam

Asia

 

Nam jest potrzebne ko 300 stempli długości 3 m. Potrzebne na zajuż.

Pozdrawiam

Karim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Zaczynam budowę w Szymanówku

Mam pytanie o beton z gruszki i bloczki na fundament: kogo możecie polecić?

Czy ktoś brał z POL BET w Czosnowie?

podobna sprawa ze stalą zbrojeniową - gdzie najbliżej i w miarę tanio?

 

A może macie szybkiego wykonawcę do samych fundamentów?,

Pozdrawiam całe FORUM

Wiesław:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!!

Dnia 17.04.2010 zaginął mi pies rasy POSOKOWIEC BAWARSKI. jT. szczupły, zgrabny, ciemnobrązowy pies z długim ogonem (jamnik na długich łapach). Ma na sobie 2 obroże w tym jedną przeciwpchelną. Charakterystyczne 3 blizny na lewym boku i uszczerbione prawo ucho. Jest łagodny dla ludzi lecz z psami wchodzi w konflikt. KONTAKT: 0-604-065-135

 

MIŁO MI WSZYSTKICH POINFORMOWAĆ, ŻE DZIĘKI UCZCIWYM LUDZIOM (KTÓRYCH NIE BRAKUJE) PIESEK SIĘ ODNALAZŁ - ZA CO DZIĘKUJĘ ZWŁASZCZA MOIM "SĄSIADOM". Musiałam go wprawdzie wykraść z "pewnego nieciekawego miejsca" ale jest i to na pewno mój!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie fajowe kociaki :D:D:D chętnie, ale koleżanka już jednego dla Nas tuczy hmmm

a ja tu z innej beczki chciałam. Na wstępie chciałam przywitać dalszych sąsiadów :) helloł:bye:

i tera już mogę: szukam gruzu caałą masę- ma kto może odstąpić????? po sąsiedzku;) no i czergio pytał o beton z POL BET-u wie kto czy to to warte??

na razie mamy wycenę na betronikę i budokrusz i jak nam cenę za pompę podali to mało z krzesła nie spadłam.... help:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Widziałam Waszego Kociaka - śliczniutki! A nasz jeden zdechł (ten rudasek), pomimo, że walczyliśmy o niego tydzień (kroplówki, antybiotyki etc.) - po prostu nic nie jadł:(. No cóż takie życie - selekcja Darwina działa...

 

Pozdrawiam!

 

 

Jakie fajowe kociaki :D:D:D chętnie, ale koleżanka już jednego dla Nas tuczy hmmm

a ja tu z innej beczki chciałam. Na wstępie chciałam przywitać dalszych sąsiadów :) helloł:bye:

i tera już mogę: szukam gruzu caałą masę- ma kto może odstąpić????? po sąsiedzku;) no i czergio pytał o beton z POL BET-u wie kto czy to to warte??

na razie mamy wycenę na betronikę i budokrusz i jak nam cenę za pompę podali to mało z krzesła nie spadłam.... help:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam swoich tynkarzy! Co prawda ręcznie "malują" ale jesteśmy bardzo zadowoleni. Przy agregacie takich efektów nie dałoby się uzyskać. A i materiału idzie duuużo mniej. Można zobaczyć u nas - bo już skończone.

 

Pozdrawiam!

 

Witam Wszystkich

 

Będę wdzięczny za namiary na sprawdzoną ekipę do tynków wewnętrznych z agrregatu oraz do wylewek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam swoich tynkarzy! Co prawda ręcznie "malują" ale jesteśmy bardzo zadowoleni. Przy agregacie takich efektów nie dałoby się uzyskać. A i materiału idzie duuużo mniej. Można zobaczyć u nas - bo już skończone.

 

Pozdrawiam!

 

Witam,

 

gipsowe, czy wapienno-cementowe? jaki koszt z metra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ana_a przykro mi z powodu tego kotka:( bo wiem, że miałby wspaniałą opiekę:) Nasz został "uratowany" bo właściciele jego mamy chcięli go utopić:( takżę miało tak być, że go dostaliśmy :)

a i czy ja też moge poprosić o namiary na ekipę tynkową??

 

pozdrawiam:hug:

 

aaaaaa i jeszcze jakby ktoś szukał betoniarni to z czystym sumieniem polecam MD Beton/MD Azex:) i jakby kotś, że w sensie ktoś;) niedługo (bo dopiero dziś zalewamy strop, dlatego powtarzam, niedługo ;)) potrzebował stempli to będziemy mieć w ch.olerę (bo z 2 budów) w rozmiarach po 2,60M i po 2,95M i po 3,35M - takżę zaprasziwajem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...