Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


adenium

Recommended Posts

Witam

Pod koniec roku byłem w ZEWT w Pruszkowie aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat długo wyczekiwanego prądu w Powązkach. Jak się dowiedziałem ZEWT po otrzymaniu pozwolenia na budowę ze starostwa (wydane w pierwszych dniach grudnia 2010) miał rozpisać przetarg na wykonanie całej instalacji - 2-3 km linii średniego napięcia + rozgałęzienia do transformatorów + wykonane przyłączy do poszczególnych odbiorców. Termin na wykonanie w/w instalacji miał być określony przez ZEWT na koniec czerwca 2011. Mam zamiar zadzwonić do ZEWT na początku lutego aby się dowiedzieć czy został wyłoniony wykonawca i czy została podpisana z nim stosowna umowa. Gdy będę wiedział coś więcej to podzielę się z Wami tymi informacjami.

Gdy rozmawiałem kiedyś z projektantem tej instalacji na temat czasu potrzebnego na wykonanie takiej inwestycji powiedział mi, ze potrzeba ok. 3-4 tygodni aby wszystko było gotowe, z tym ze prace w terenie mogą być prowadzone gdy temperatury na zewnątrz będą powyżej 0. Tak wiec realnie roboty mogą się zacząć na przełomie kwietnia/maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Pod koniec roku byłem w ZEWT w Pruszkowie aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat długo wyczekiwanego prądu w Powązkach. Jak się dowiedziałem ZEWT po otrzymaniu pozwolenia na budowę ze starostwa (wydane w pierwszych dniach grudnia 2010) miał rozpisać przetarg na wykonanie całej instalacji - 2-3 km linii średniego napięcia + rozgałęzienia do transformatorów + wykonane przyłączy do poszczególnych odbiorców. Termin na wykonanie w/w instalacji miał być określony przez ZEWT na koniec czerwca 2011. Mam zamiar zadzwonić do ZEWT na początku lutego aby się dowiedzieć czy został wyłoniony wykonawca i czy została podpisana z nim stosowna umowa. Gdy będę wiedział coś więcej to podzielę się z Wami tymi informacjami.

Gdy rozmawiałem kiedyś z projektantem tej instalacji na temat czasu potrzebnego na wykonanie takiej inwestycji powiedział mi, ze potrzeba ok. 3-4 tygodni aby wszystko było gotowe, z tym ze prace w terenie mogą być prowadzone gdy temperatury na zewnątrz będą powyżej 0. Tak wiec realnie roboty mogą się zacząć na przełomie kwietnia/maja.

 

Witam,

 

nie wygląda to nazbyt pozytywnie :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam Wszystkich na forum.

Zamierzamy budować dom w okolicach Kampinosu- Stelmachowo.

Mamy już pozwolenie na budowę domku Mila wersja A z Horyzontu.

 

Szukamy koparko spycharki w okolicach i nadal szukamy ekipy do stanu surowego z więźbą.

Dziękujemy za wszelkie informacje.

 

Nasza rodzinka to Ja i trzech chłopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

witam polecam swoje usługi ---http://sylwbud.pl/---

a ja z kolei szukam elastycznych fachowców od klimy a dokładniej znających się na systemie chłodzącym ---- wody lodowej--- woda jest doprowadzona-centralka jest zamontowana ,potrzeba zwiększyć wydajność ,lokal uslugowy 170m2, wys.4.80m ,lokalizacja wa-wa,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

szukam kogoś godnego polecenia do położenia blacho-dachówki na dość skomplikowanym dachu.

najchętniej z okolic.

pozdrawiam

witam

Właśnie u mnie robi ekipa dekarska, są na etapie obróbek,

robią powoli ale wydaje mi się że dokładnie

i cena całkiem przyzwoita

można podjechać i obejrzeć

kontakt mogę wysłać na prv.

pozdr

jestem z okolic Błonia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wiecie czy coś się zmieniło w kwestii internetu w okolicy Leszna (Wilkowa Wieś, Powązki itd). Z netusa korzystałem na początku ale nie potrafili sobie poradzić ze zrywaniem połączenia co kilka minut (teraz podobno jest lepiej ? ) . Dwa lata temu założyłem z Mikrolanu (Mikrobit) jakoś chodził, chociaż nie bez problemów i praktycznie nigdy nie osiągał założonej przepustowości ale dzisiaj się z nimi pożegnałem jak przez 5 tygodni nie potrafili mi naprawić netu ( dwie wizyty po 15minut w ciągu miesiąca bez efektu) ale faktury nie zapomnieli wystawić. No i teraz szukam jakiejś alternatywy, może pojawiła się w międzyczasie jakaś konkurencja? Jak nie to chyba będe skazany na jakąś sieć komórkową, może Orange? Jak u Was to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania drewniany słup do budowlanego przyłącza energetycznego wraz z rozdzielnicą. Słup jest kompletny z bezpiecznikami (16A), różnicówką i uziemieniem. Do słupa zamontowany jest warkocz linii napowietrznej NN o długości ok. 10m. Jeszcze niedawno pracował u mnie na budowie. Stan bardzo dobry. Wystarczy zainstalować licznik, odbiór i jest prąd. Ze względu na gabaryty preferuję odbiór osobisty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

ja trochę szukałam i nic nie znalazłam oprócz Netusa. Są jakieś przerwy (najczęściej w niedzielę wieczorem), jednak da się wytrzymać;-)

 

Pozdrawiam

 

 

Witam

Nie wiecie czy coś się zmieniło w kwestii internetu w okolicy Leszna (Wilkowa Wieś, Powązki itd). Z netusa korzystałem na początku ale nie potrafili sobie poradzić ze zrywaniem połączenia co kilka minut (teraz podobno jest lepiej ? ) . Dwa lata temu założyłem z Mikrolanu (Mikrobit) jakoś chodził, chociaż nie bez problemów i praktycznie nigdy nie osiągał założonej przepustowości ale dzisiaj się z nimi pożegnałem jak przez 5 tygodni nie potrafili mi naprawić netu ( dwie wizyty po 15minut w ciągu miesiąca bez efektu) ale faktury nie zapomnieli wystawić. No i teraz szukam jakiejś alternatywy, może pojawiła się w międzyczasie jakaś konkurencja? Jak nie to chyba będe skazany na jakąś sieć komórkową, może Orange? Jak u Was to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wiecie czy coś się zmieniło w kwestii internetu w okolicy Leszna (Wilkowa Wieś, Powązki itd). Z netusa korzystałem na początku ale nie potrafili sobie poradzić ze zrywaniem połączenia co kilka minut (teraz podobno jest lepiej ? ) . Dwa lata temu założyłem z Mikrolanu (Mikrobit) jakoś chodził, chociaż nie bez problemów i praktycznie nigdy nie osiągał założonej przepustowości ale dzisiaj się z nimi pożegnałem jak przez 5 tygodni nie potrafili mi naprawić netu(...)

 

Ja mam aktualnie mikrolan, w ciągu ostatnich paru tygodni jakość się poprawiła, ale poprzednio przez wiele miesięcy wieczorami, a zwłaszcza w weekendy, sieci praktycznie nie było. Miałem mieć 2MB, ale nigdy takiej prędkości nie udało mi się osiągną.

 

miol jak udało CI się rozwiązać umowę z mikrolanem ? płaciłeś coś ekstra ? jestem zdecydowany zmienić dostawcę na Netus, mam dużo bliżej do nadajnika a ceny mają niższe.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam aktualnie mikrolan, w ciągu ostatnich paru tygodni jakość się poprawiła, ale poprzednio przez wiele miesięcy wieczorami, a zwłaszcza w weekendy, sieci praktycznie nie było. Miałem mieć 2MB, ale nigdy takiej prędkości nie udało mi się osiągną.

 

miol jak udało CI się rozwiązać umowę z mikrolanem ? płaciłeś coś ekstra ? jestem zdecydowany zmienić dostawcę na Netus, mam dużo bliżej do nadajnika a ceny mają niższe.

 

pozdrawiam

 

W styczniu mineło dwa lata więc już nie byłem związany i mogłem rozwiązać umowę z miesięcznym wypowiedzeniem, co prawda tak się zdenerwowałem, że po prostu zdemontowałem wszystkie ich graty, napisałem rozwiązanie umowy i w ten sam dzień im to zawiozłem. Ale fakturę za marzec jeszcze zapłaciłem, chociaż nie powinienem bo praktycznie przez cały luty już nie miałem neta no ale nie chciało mi sie z nimi użerać a oni twierdzili że obowiązuje mnie miesiecznę wypowiedzenie i nie mogę tak z dnia na dzień :) .

Co do netusa to jak wcześniej pisałem wcześniej mieli problemy ze zrywaniem połączenia a teraz to nie wiem chociaż sąsiadka ostatnio coś na nich narzekała, że też w weekend były problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od 3 lat ostrzegam na tym forum przed bardzo nieuczciwą firmą z podkarpacia. Nazwa: REM-BUD Kazimierz Robert Lasik. Wyjątkowo nieuczciwi, prowadzą budowę w ten sposób aby wykonawcę blokować przed zmianą firmy - ciągle coś zostawiają niedokończone. Dodatkowo robią złośliwości, o których wiedzą tylko oni a inwestor dowie się w trakcie zamieszkania bez możliwości udowodnienia krzywdy. Na budowie nie ma tych samych ludzi - ciągle się zmieniają, czasami nie mają szlifierki więc tydzień lub więcej na nią trzeba czekać a budowa stoi- ciągle komuś ktoś umierał. Nie potrafią stawiać kominów a stawiają, więźba dachowa wbrew technice budowlanej, blacha obcinana bez lini prostej a skośnie, spływ brodzika w innym kierunku niż syfon!!! itp

 

NIE POLECAM - JEDNOCZMY SIĘ - ONI NAS ... - A MY IM DZIĘKUJEMY - niech poznają, że pracę należy szanować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...