Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


adenium

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

mam pytanie do osób, które w nieodległym czasie podpisywały umowy przyłączeniowe z Zakładem Energetycznym Pruszków. Czy długo czekaliście na przydzielenie rezerwy mocy? Jak długo czekaliście na podpisanie umowy przyłączeniowej i wykonanie przyłącza? Z góry dziękuję za odpowiedź.

pozdrawiam,

Tomi

 

Witam,

 

Nie bardzo wiem co to jest "rezerwa mocy" więc nie mam pojęcia czy moje info coś pomoże. Podpisałem umowę z ZE na sprzedaż energii i świadczenie usług dystrybucji 3.08.2011 (powązki nowo oddana linia przesyłowa). Poszło sprawnie i bez bólu. Przyłacze zrobili też mega szybko, ale trzeba ich motywować;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Właśnie sie okazało że wystawił mnie do wiatru tynkarz i prosiłbym o namiary na sprawdzoną ekipę do tynków cementowo-wapiennych od zaraz

 

Witam,

 

mam namiary na ekipę która u mnie robiła - jak chcesz podrzucę na priv; nie podejmuję się oceny czy warto z nich korzystać, bo dla mnie tynki to czary:-), kierownik mówi że jest zrobione dobrze i na tym polegam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam firmę Pana Huberta SAIN Budownictwo.

Mimo, iż moje mury pozostawiały wiele do życzenia to dzięki fachowości Pana Mirka i Bartka wszystko wyszło rewelacyjnie. Prace były prowadzone bardzo sprawnie a po zakończonej pracy pozostawili na budowie idealny porządek :)

 

Panie Wojtku, dziękuję za referencję. Mam nadzieję, że oprócz tynków cementowo-wapiennych, które u Pana wykonaliśmy będziemy realizować także elewację (lukarny już ociepliliśmy) oraz adaptację poddasza :-) Do zobaczenia podczas następnych etapów budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...