Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


adenium

Recommended Posts

Sprzedam pozostałości materiałów po ociepleniu budynku

 

Kołki do styropianu Koelner – dł 26cm - ok. 250szt

Klej do siatki Mapei Mapetherm – 17 worków po 25kg, świeży, zakup 28 04 13

 

Cena do uzgodnienia, odbiór w okolicach Leszna pod Warszawą. lub mogę pomóc w transporcie po kosztach paliwa.

 

Więcej inf na priv.

Pozdrawiam

 

Dla zainteresowanych : kołki 260- po 1,0zł/szt

klej do siatki oryginalny Mapei - po 16zł/25kg

 

Nie wystawiam faktury

 

zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Szukam dostawcy taniego gruzu betonowego lub kruszywa drogowego do utwardzenia działki - ok150 t z dostawą na Korfowe.

 

Pozdrawiam

 

Ja brałem gruz a raczej pokruszone krawezniki i kostke burkowa frakcji 1-7 cm z fabryki Semmelrocka z gnatowic starychm, 500 zł za wywrotke z transportem i wyglada to niezle, jesli chcesz kontakt ro napsiz na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Sprzedam kocioł Vespa prod Cichewicz, z wentylatorem i sterownikiem RK-2001T

Moc znamionowe wg DTR 26kW na węglu i 23kW na drewnie,

Praca w układzie otwartym.

Kocioł praktycznie nowy, przepalano sporadycznie drewnem w celu próby ładowania bufora, praca z temp 65-80C na wężownicę w buforze.

W skład kotła – kocioł, regulator, wentylator – nie był montowany

Odbiór osobisty w okolicach Leszna pod Warszawą.

Cena 1800,00 nowego 2700,00

Stan idealny.

do kotła w tej cenie dokładam sprawną pompę CO Grundfosa 25/40 3 biegi.

Mogę pomóc w transporcie do 100km za zwrot kosztów paliwa.

 

Pozdrawiam i zapraszam

 

PS ew inne propozycje cenowe mile widziane .

Szczegóły na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Poszukuję sensownego fachowca od kominka. Mam już wkład i rozprowadzenie ciepła grawitacyjne, a potrzebuję to podpiąć i obudować. Rozmawiałem z jednym gościem, ale na dzień dobry rzucił 2 tys na materiały i prawie 2 tys za robociznę, a i tak nie byłoby wykończone... Co o tym sądzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Dzień dobry!

Poszukuję sensownego fachowca od kominka. Mam już wkład i rozprowadzenie ciepła grawitacyjne, a potrzebuję to podpiąć i obudować. Rozmawiałem z jednym gościem, ale na dzień dobry rzucił 2 tys na materiały i prawie 2 tys za robociznę, a i tak nie byłoby wykończone... Co o tym sądzić?

 

u mnie robiła firma z Sochaczewa. co prawda robili obudowę - gdyż podłączał go hydraulik ze względu na płaszcz wodny.

ale zadzwoń i sprawdź - może tez podłączają.

 

zrobili łasnie tak jak chciałem,

 

http://www.firekom.republika.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Forumowicze.

 

Poszukuję kontaktu do:

- osób prywatnych,

- firm,

- instytucji,

 

które korzystały, lub korzystają z usług

 

firmy http://WWW.JANBUD.INFO

tel. 666 27 27 27

 

wykonujących usługi tynków wewnętrzych cementowo - wapiennych z kwarcem gotowych pod malowanie, oraz ociepleń elewacji. Firma działa na terenie Sochaczew i okolic

 

z góry dziękuję za każdy kontakt

 

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam, może ktoś poleci niedrogą sprawdzoną ekipę do budowy niedużego domku?? :D okolice Leszna k. Błonia

Witam

mam zestaw fachowców których polecam

-zawsze polecam swoich płytkarzy ale robią również wykończeniówki...

-parkieciarz

-koparkowy (robili u mnie wykopy kruszywa ziemię....) ostatnio rozmawiałem rozszerzają działalność o budowę domów, mogą mieć wolny termin,

-ekipa od SS ale terminy mają podejrzewam, że na 2015,

niestety nie mam ze sobą kontaktów ale jak nie zapomnę podrzucę jutro:)

pozdr kolo12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku ze zmianą koncepcji łazienki mam na sprzedaż płytki i grzejniki - może ktoś chciałby tanio zrobić sobie w hiszpańskich płytkach małą łazienkę bądź pomieszczenie gospodarcze ;-) ? Płytki to Gayafores Creta Azul 20x20 8m2 plus pewna ilość płytek dekoracyjnych i dekorów oraz grzejnik Instal-Projekt Calore Costa 500x1050cm 682W i Terma-Technologie Tomi 875x400cm 501W.

Zdjęcia dostepne w wątku: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?134924-Zamieni%C4%99-szukam-oddam&p=6083310&posted=1#post6083310 .

Kontakt na pw. Odbiór najlepiej osobisty w okolicy Leszna.

 

Pozdrawiam,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przyszedł czas na zmianę ogrodzenia z budowlanego na docelowe:)

W zwiazku z tym mam na zbyciu ogrodzenie, które może posłużyć za budowlane/przejściowe.

Długość: 35 m

Skład:

- siatka

- 10 słupków

- brama metalowa wypełniona siatką

- furtka metalowa

Tak jak wspomniałem było to ogrodzenie przejściowe, które służyło nam przez kilka ostatnich lat ale jak najbardziej nadaje się na front ogrodzenia dla osób budujących się.

 

Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt (lokalizacja Marianów k. Leszna).

 

Pozdrawiam,

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może ktoś poleci niedrogą sprawdzoną ekipę do budowy niedużego domku?? :D okolice Leszna k. Błonia

 

Do stanu surowego to wrzuce kontakt wieczorem - ekipa rewelacyjna z Grodziska - robią w stałym składzie od lat co jest bardzo cenne.

 

Do całej wykończeniówki (pieknie robia wszelkie plytki i zabudowy KG) a wręcz do wszystkiego zaraz po stanie surowym (-współpracują z dobrymi ekipami - hydraulika pełna, tynki, ocieplenia, kostka itd. wychodzi taniej i sprawniej niż samemu szukać a odpowiedzialność w umowie bierze jeden człowiek - ekipy dbają, żeby kolejna nie miała po nich problemów itd) warto pogadać z p. Łukaszem Chmielem - u mnie robil cała wykonczeniowke /glazury, terakoty, skomplikowane karton gipsy, docieplenia całego poddasza welną + KG/ potem u 3 sąsiadów - wszyscy polecają również . Namiar na http://www.lukaszchmiel.pl - nie mam telefonu pod reka.

 

Cenowo to na pewno nie tanio tylko "przeciętnie i normalnie" jak u większości glazurników i "wykończeniowców", którzy mają dobrą opinię w okolicy i grafik dość napięty przez to. Jednak jakość wykonania glazur itd - 1 klasa. Robią pełne wykończeniówki wg skomplikowanych projektów z biur architektonicznych u naprawdę wymagających klientów z gwarancjami itd. Co ważne są z Grodziska a nie gdzieś "z Polski" więc blisko i w razie czego bez problemu coś poprawią itd.

 

Pozdrawiam

s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuję używanych stępli o długości 3m potrzeba około 200 szt oraz deski szalunkowe. Lokalizacja budowy okolice Leszna.

Mam jeszcze pytanie gdzie w okolicy można kupić kruszywo w rozsądnej cenie ?

 

tel 605-303-810

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam,

mi z kolei pozostało po budowie jeszcze trochę stempli:

15 szt o długości 2,20 m

30 szt o długości około 2,60 m

53 szt o długości około 2,90 m

15 szt o długości 3,10-3,30 m

Cena do uzgodnienia. Odbiór w Wyględach (mogę pomóc przy załadunku ;)).

tel. 608 360 694

 

Pozdrawiam

 

Stemple zostały sprzedane !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może ktoś poleci niedrogą sprawdzoną ekipę do budowy niedużego domku?? :D okolice Leszna k. Błonia

 

ja będę polecał swojego murarza...

 

jełśi jeszcze nie znalazłem daj znać na PW - podam namiary...

 

o jego fachowości świadczą terminy... przyszły rok ma już chyba cały zajęty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...