Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


adenium

Recommended Posts

Dużo lepiej?

W sumie to głupie pytanie :) wszystko co na Twoich starych tynkach byłoby zrobione to byłoby"dużo lepiej"

pozdrawiam

 

bez porównania....

 

zostawiłem kilka pomieszczeń "nieużytkowych" gdyby sąd chcial powołać biegłego sądowego rzeczoznawcę... i jak widze różnicę to normalnie zatyka mnie...

 

i dlatego teraz kogo mogę to ostrzegam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki bardzo za tynkarzy ale póki co trzeba postawić fundamenty. Na wiosnę mury i wtedy powoli zacznę myśleć o tynkach... Aż tak w przód nie wychodzę myślami ;)

 

błąd :(

 

juz na etapie fundamentów trzeba myślec o dalszych etapach....

 

potem na wariata się szuka - bo gonią terminy albo pogoda i robi się problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Sprzedam kocioł Vespa prod Cichewicz, z wentylatorem i sterownikiem RK-2001T

Moc znamionowe wg DTR 26kW na węglu i 23kW na drewnie,

Praca w układzie otwartym.

Kocioł praktycznie nowy, przepalano sporadycznie drewnem w celu próby ładowania bufora, praca z temp 65-80C na wężownicę w buforze.

W skład kotła – kocioł, regulator, wentylator – nie był montowany

Odbiór osobisty w okolicach Leszna pod Warszawą.

Cena 1400,00 nowego 2700,00

Stan idealny.

do kotła w tej cenie dokładam sprawną pompę CO Grundfosa 25/40 3 biegi.

Mogę pomóc w transporcie do 100km za zwrot kosztów paliwa.

 

Pozdrawiam i zapraszam

 

PS ew inne propozycje cenowe mile widziane .

Szczegóły na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam budujących zarówno bliżej Stolicy jak i Sochaczewa. Odwiedzam czasem Wasz teren, podoba mi się ta bliskość puszczy i miasta zarazem, ale terenu coraz mniej. Wybrałem ten obszar do badań naukowych. Zapraszam do wypełniania moich ankiet doktorskich na temat: "Zamieszkanie, jakiego sobie życzę." Można nieco popuścić wodze fantazji, ale i sprecyzować zamiary budowlane. Ankiety są anonimowe - na cele naukowe.

 

Uwaga - szczególnie poszukuję osób spoza środowiska architektów, urbanistów, zawodowych "budowlańców".

Mile widziani Państwo bez wyższych studiów.

 

Ankiety nie wymagają żadnej fachowej wiedzy.

 

Oto odnośnik:

http://www.ankietka.pl/ankieta/113850/zamieszkanie-jakiego-sobie-zycze-3.html

 

Mieszkańców Warszawy i powiatów graniczących proszę o wybieranie w pyt. 24. opcji miejsce zamieszkania: Warszawa

i wpisywanie obok dzielnicy lub miejscowości zamieszkania,

mieszkańców pow. Sochaczewskiego i pozostałych proszę o wpis w opcji Inna miejscowość.

 

pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie, Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 3 months później...
  • 3 weeks później...

Witam

Poszukuję jakiegoś sensownego murarza do wymurowania piwniczki ogrodowej. W sumie robota nie taka duża ale ze względu na strop łukowy z cegły chciałbym żeby był w miarę solidny żeby późnie można było na ten strop patrzeć bez obrzydzenia :). Znacie może kogoś w okolicy, bo liczę się z tym, że do takiej robótki to raczej nikt nie będzie ściągał z dalszych rejonów.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Giro co do styropianu polecam firmę STYRMAN w Gawartowej Woli, my tam zaopatrywaliśmy się... transport gratis. Ceny OK.

 

Ja brałem trochę ze Styrmana, a potem z Łyszkowic (za Łowiczem), nie kupiłbym więcej ze Styrmana, jakość nieporównywalna, na korzyść Łyszkowic. Odczucie moje, subiektywne, oparte na ocenie organoletycznej, nie poparte badaniami. Parametry na papierze zbliżone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Czergio też jestem bardzo ciekawa. Wprawdzie odbiór jeszcze hen przed nami ale bardzo mnie ciekawi czy będą robić problemy czy nie.

Czyżbyś przymierzał się do odbioru pom. posp.? Zrobiliśmy sobie ostatnio przejażdżkę rowerową i odwiedziliśmy Twoje okolice ;) No no nawet pod samym lasem nowe domy powstają... się rozbudowuje okolica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...